Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 14

PS4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
473 odpowiedzi w tym temacie

#161 dreamtox

dreamtox

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 452 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 21:58:27

witam wy tez macie blad w sezonach ze nie zgadzaja sie sklady online z przeciwnikiem i nie mozna grac wie ktos jak to naprawic wiem tylko ze trzeba usunac ale to nie dziala bo usnalem i odnowa pobiera i tak w kolko

Mam to samo, 4/5 prób zagrania kończy się tym błędem, juz mnie szlag trafia.

#162 piachu00

piachu00

Fifa majster.

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 5921 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 22:12:00

Czy ktoś ma lagi w Fifie? Tak pytam poprostu bo mi od czasu do czasu przytnie online.

b. rzadko ale zdarzy sie

#163 RandyOrtonRKO

RandyOrtonRKO

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 608 postów

Napisano 14 grudzień 2013 - 12:07:54

Jest w tej next genowej Fifce stary system obrony?

Dołączona grafika

#164 depcik94

depcik94
  • Użytkownicy
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNiddepcik94

Napisano 14 grudzień 2013 - 14:54:28

Mam pytanie czy aby zagrać w demo fifa 14 muszę mieć abonament PS Plus?

#165 Disk85

Disk85
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 17:00:41

przesiadlem sie z FIFA 12 na PS3 i idzie mi troche ciezko, podania prostopadle gora czy dolem sa mniej dokladne tak mi sie wydaje no chyba ze trzeba idealnie podac w czasie itd itpd w 12 bylo zawsze ok latwiej.Strzaly-czy kto mi powie jak tu strzelac tym paskiem bo nie moge wogole wyczuc nacisne delikatnie i pilka leci nad bramka jak w rugby nawet do polowy pasek nie idze a taka petarda w niebo, zmniejszam paski w ustawieniach badz zwiekszam i nie widze roznicy.Gra w obronie ogolnie ok,ale te strzaly w niebo i ich celnosc z asysta lub bez to masakra no i prostopadle podania ktore w 12 mialem elegancko opanowane no ale moze tu jest po prostu trudniej.

#166 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 948 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 11:56:46

przesiadlem sie z FIFA 12 na PS3 i idzie mi troche ciezko, podania prostopadle gora czy dolem sa mniej dokladne tak mi sie wydaje no chyba ze trzeba idealnie podac w czasie itd itpd w 12 bylo zawsze ok latwiej.Strzaly-czy kto mi powie jak tu strzelac tym paskiem bo nie moge wogole wyczuc nacisne delikatnie i pilka leci nad bramka jak w rugby nawet do polowy pasek nie idze a taka petarda w niebo, zmniejszam paski w ustawieniach badz zwiekszam i nie widze roznicy.Gra w obronie ogolnie ok,ale te strzaly w niebo i ich celnosc z asysta lub bez to masakra no i prostopadle podania ktore w 12 mialem elegancko opanowane no ale moze tu jest po prostu trudniej.

A nie masz czasem ustawionych strzałów i podań na manualne, zamiast asysty?

handsomeMIKEpl.png

#167 dreamtox

dreamtox

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 452 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:04:02

Jak się bronicie przy rzutach rożnych? 3/4 bramek tracę po nich.  L2 + kwadat czy kółko?

#168 skomerek

skomerek

UNITED

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1001 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:20:25

Jak się bronicie przy rzutach rożnych? 3/4 bramek tracę po nich.  L2 + kwadat czy kółko?

Trzymam na chwilkę trójkąt zeby bramkarz troszke wyszedl i puszczam jak widze ze pilka leci daleko. A najczesciej wybijam kolkiem :)

Dołączona grafika

#169 haobao_PL

haobao_PL

n00b Punisher

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1619 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:22:45

A jak odbieracie skutecznie piłkę ? :D masakra co robi ze mną CPU na poziomie legendarnym... może z 15% mam posiadania przez cały mecz :D

haobao_PL.png

Luis García: „Nie da się go zatrzymać. Wydaje się, że po prostu bierze piłkę, idzie naprzód i strzela ci gola. Messi jest straszny”

#170 Disk85

Disk85
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 14:40:38

A nie masz czasem ustawionych strzałów i podań na manualne, zamiast asysty?

probuje i tak i tak i nie widze zbytnio roznicy,juz mnie to troche frustruje wychodze sam na sam leciutko nacisne a pilka ponad bramke tak samo z dystansu,a  co do obrony to gram na starej obronie wiec napieram x plus kwadrat to podlatuje drugi a jesli chodzi o rozne itd to normalnie kwadrat i kierunek od bramki i jest przewaznie ok.

#171 Chris de la Rosa

Chris de la Rosa

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 696 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:14:34

probuje i tak i tak i nie widze zbytnio roznicy,juz mnie to troche frustruje wychodze sam na sam leciutko nacisne a pilka ponad bramke tak samo z dystansu,a  co do obrony to gram na starej obronie wiec napieram x plus kwadrat to podlatuje drugi a jesli chodzi o rozne itd to normalnie kwadrat i kierunek od bramki i jest przewaznie ok.

coś czuję że używasz dośrodkowania do strzału... zobacz w ustawieniach jaki przycisk masz podpisany pod strzał.... 

enclaveNastic.png

#172 Disk85

Disk85
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 16:55:27

coś czuję że używasz dośrodkowania do strzału... zobacz w ustawieniach jaki przycisk masz podpisany pod strzał.... 

nie no bez przesady :P zmienilem sobie strzal pod kjwadrat dosrodkowanie pod kolko bo tak zawsze gralem od dzieciaka i tyle ;P no cos trzeba sie meczyc najwyrazniej :P

#173 Chris de la Rosa

Chris de la Rosa

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 696 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 17:00:58

nie no bez przesady :P zmienilem sobie strzal pod kjwadrat dosrodkowanie pod kolko bo tak zawsze gralem od dzieciaka i tyle ;P no cos trzeba sie meczyc najwyrazniej :P

To ja nie wiem jak Ty to robisz ze lekko naciśniesz i piłka leci nad bramką. ..

enclaveNastic.png

#174 Disk85

Disk85
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 17:19:49

To ja nie wiem jak Ty to robisz ze lekko naciśniesz i piłka leci nad bramką. ..

tez nie wiem, ogolnie mam tak w karierze slaby zawodnik i cala reszta myslalem ze moze statystyki tak dzialaja ze niecelnie i wogole ale zagralem kilka meczy lepszymi i to samo czy z pierwszej czy idac sam na sam czy z przyjeciem pilki i z dystansu lekko naciskam pasek idzie prawie do polowy tak 1/3 ponad i jeb pilka poza bramke czy to w gore czy bok...a suwak "power bar" jest od tego wlasnie? czego bym nie ustawial mam wrazenie ze nic nie zmienia...wiec trudno sie mowi :)

#175 Airbolt

Airbolt

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidtomkox

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:24:16

Mam to samo, 4/5 prób zagrania kończy się tym błędem, juz mnie szlag trafia.

Zdarza się tak.

Przy wyborze składu trzeba dać strzałkę w bok na inny skład i wrócić na swój zaktualizują się formy zawodników (strząłki zielone i czerwone) i łącząc się z graczem nie wybije tego komunikatu o niezgodności składów

Dołączona grafika

#176 DrakoPL

DrakoPL

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 218 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidDrakoPL

Napisano 17 grudzień 2013 - 17:41:15

Pierwszy mecz jaki właczyłem ,a tam brak piłki :) Znaczy chyba była bo kopali w coś ,ale niewidoczna :D Pomogło wyłaczenie i właczenie gry :)

Jak ktoś chętny na spary to moj psn; DrakoPL

#177 marcinos9

marcinos9

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 249 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 18:32:48

Witam jak uruchomić demo fifa 14 cały czas wyskakuje błąd aplikacji i coś o licencji?

Użytkownik marcinos9 edytował ten post 17 grudzień 2013 - 18:33:04

#178 dreamtox

dreamtox

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 452 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 19:05:01

Zdarza się tak.

Przy wyborze składu trzeba dać strzałkę w bok na inny skład i wrócić na swój zaktualizują się formy zawodników (strząłki zielone i czerwone) i łącząc się z graczem nie wybije tego komunikatu o niezgodności składów

Dzięki, działa. 

#179 Drozda

Drozda

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 23:37:38

Kiedy fifa 14 ps4 zostanie wprowadzona do jakis internetowych turnieji typu esl?

#180 shemaforash

shemaforash

Super Użytkownik

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 2500 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 00:48:51

Kupiłem FIFĘ po wielu latach przerwy, ostatni raz grałem z tego co pamiętam w FIFĘ '98 na PSOne :)

Mam problemy ze zrozumieniem sterowania, jest tego tyle że nie wiem kiedy co używać.

Macie jakieś porady co najlepiej działa przy atakowaniu i obronie oraz jak strzelać żeby trafiać w bramkę.

Nawet na najniższym poziomie trudności mam problem z dojściem do bramki przeciwnika, nie mówiąc już o strzeleniu gola.

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PS4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: