Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 14

PS4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
501 odpowiedzi w tym temacie

#261 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:09:34

Panowie, w 13 jeśli opuściło się mecz w sezonach online przed upływem 5 minut to mecz uważany był za nieodbyty. W 14 czegoś takiego już nie ma i zastanawiam się tylko, czy jest jakaś możliwość wyjścia z gry, np. w momencie kiedy piłkarze wbiegają na boisko..? Czasami stroje są do siebie bardzo podobne i grać się wtedy odechciewa.

handsomeMIKEpl.png

#262 arkadziej4

arkadziej4
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 16:09:37

Witam, mam kilka pytań do miłośników fify14 na PS!

1. Czy fifa 14 wymaga instalacji na PS3 czy tylko potrzebna pamięć na save? Jeśli wymaga instalacji to ile pobiera(zajmuje) GB?

2. Jeśli mój kumpel ma fife 14 na PC a ja na PS3 czy jest możliwość gry wspólnej przez neta? oczywiscie nie chodzi o oryginal gry czy internet. Chodzi o to czy PS3 moze grac z graczem tylko z PS3? czy nie ma roznicy? 

Z  gory dzieki za odp :) 

#263 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 18:02:04

Witam, mam kilka pytań do miłośników fify14 na PS!

1. Czy fifa 14 wymaga instalacji na PS3 czy tylko potrzebna pamięć na save? Jeśli wymaga instalacji to ile pobiera(zajmuje) GB?

2. Jeśli mój kumpel ma fife 14 na PC a ja na PS3 czy jest możliwość gry wspólnej przez neta? oczywiscie nie chodzi o oryginal gry czy internet. Chodzi o to czy PS3 moze grac z graczem tylko z PS3? czy nie ma roznicy? 

Z  gory dzieki za odp :)

1. Tak, mniej niż 10GB bodajże.

2. Nie, nie możesz grać z użytkownikiem PC.

3. To nie jest dział PS3 ;)

handsomeMIKEpl.png

#264 Scooby-Doo

Scooby-Doo

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 23:07:59

Ktoś z was orientuje się czy błąd "Ce-34878-0" odnosi się do konkretnego pliku gry, np save'u z trybu kariery?

Sprawdziłem w ogóle o co z tym chodzi no i jest to dość szerzej znany problem, który wyskakuje przy większości gier na PS4, oczywiście nie cały czas, randomowo atakując co poniektórych użytkowników konsoli. W tej chwili błąd ten mi wywala non stop w FIFIE przy próbie zagrania kolejnego meczu w trybie kariery, zaczęło się od dzisiaj (w sumie tuż po odpaleniu konsola nie mogła zrobić uploadu jakichś plików, z 4 czy 5 jakie miały się uploadować, sukcesem zakończyła się próba wrzucenia do chmury tylko ostatniego z nich), wcześniej grałem w FIFE całkiem sporo i problem w ogóle nie występował.

Zastanawiam się teraz czy usunięcie save'a ma jakiś sens bo jednym to pomaga innym nie i teraz już sam nie wiem czy to wina jakiegoś konkretnego pliku czy nie? Re-instalacja gry niestety nic nie dała więc teraz pozostaje mi zabawa z save'ami itp.

Edit: W zasadzie sam sobie odpowiem, a więc tak problem leżał w konkretnym pliku, mianowicie w save. Szczęśliwie zepsuty plik mi się nie uploadował do chmury i mogłem sobie pobrać plik z przed tygodnia, na którym zacząłem grać dzisiaj i w tej chwili mecze się odpalają, zobaczę jak dalej to będzie wyglądało bo w sumie nie mam 100% pewności że ten plik też nie jest uszkodzony i po kilku meczach cała zabawa nie zacznie się od nowa :]

Użytkownik Scooby-Doo edytował ten post 24 styczeń 2014 - 23:28:04

#265 Sliver

Sliver
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 23:29:56

Szukam chętnych do zrobienia onlinenowych trophy PSN ID SliverPL

#266 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 03:10:19

Panowie, ta Fifa jeśli nie jest najlepszą w historii, to na pewno jest w Top 3. Gra się świetnie po prostu, a do 3 ligi w sezonach online ogrywa się praktycznie wszystkich po kolei. Cały czas naparzam Polską, mają 4* ale gra się nimi bardzo dobrze.

Jedną rzeczą, do której mógłbym się przyczepić jest losowanie. Bardzo często po godzinie 24 losuje mi przeciwników 4,5 lub 5*, a wtedy jest już ciężko ;)

handsomeMIKEpl.png

#267 kubotek

kubotek
  • Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 16:40:04

Witam! Mam pytanie odnośnie trybu kariery. Chodzi mi o wygląd zawodnika, gram Lechem Poznań i zastanawia mnie dlaczego np fryzura Lovrencsicsa w karierze jest zupełnie inna niż w przypadku rozgrywania meczu online (tam jest prawidłowa, charakterystyczny wycięty szpic z tyłu głowy) Czy da się to jakoś zmienić aby w karierze również była taka jak trzeba? Gram na PS4. Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam!

Użytkownik kubotek edytował ten post 27 styczeń 2014 - 16:41:03

#268 starvin

starvin

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 141 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:08:05

Jak ktoś by był chętny i w miarę ogarnięty to chętnie z kimś pogram czasami CO-OP. W sezonach gram w 1 lidze :) Jak cos zapraszac mnie magent19R20

PS  FIFA 14 ogolnie jest spoko ale za często padają bramki z główki.

Dołączona grafika

#269 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 20:15:30

Pisałem wcześniej, że jestem mile zaskoczony momentum ograniczonym do minimum w 14 na PS4, ale teraz zmieniam zdanie. Do 4 ligi sezonów online wszedłem bez problemu, co sezon awans z pucharem, ale to co teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Od 4 sezonów nie mogę opuścić 4 ligi choć 90% zawodników tutaj gra piach straszny (nie obrażając kolegi piacha00 ;). Dostaję bramki i karne z dupy, a ostatni karny był podyktowany za faul poza polem karnym... Oczywiście przy okazji moi piłkarze strzelają 5% tego co grając we wcześniejszych ligach.

Cieszyłem się, że 14 jest poprawiona pod tym kątem, ale chyba za wcześnie. W sumie to nawet nie jestem zły, bo wiedziałem czego mogę się spodziewać po tej grze. Trzeba tylko zaciskać zęby i próbować, żeby momentum się odwróciło choć w międzyczasie nerwów się trochę straci na pewno.

handsomeMIKEpl.png

#270 brakloginu

brakloginu

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 150 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 23:16:35

ma ktos jakis  klub  wirtualny ? :)

Dołączona grafika

#271 Mariollo

Mariollo
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 01 luty 2014 - 12:11:50

Panowie, w 13 jeśli opuściło się mecz w sezonach online przed upływem 5 minut to mecz uważany był za nieodbyty. W 14 czegoś takiego już nie ma i zastanawiam się tylko, czy jest jakaś możliwość wyjścia z gry, np. w momencie kiedy piłkarze wbiegają na boisko..? Czasami stroje są do siebie bardzo podobne i grać się wtedy odechciewa.

trochę późno, ale co tam - możesz opuścić mecz bez konsekwencji tylko wtedy jeśli mecz się jeszcze nie rozpocznie.

#272 s0-Vicky

s0-Vicky

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2879 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNids0Vicky

Napisano 01 luty 2014 - 18:19:34

Gdzie noge sobie pocwiczyc dowolne przez siebie elementy gry? Istnieje cos takiego jak trening? Czy tylko to "skill moves"?

card-2023.jpg

#273 Tom21

Tom21

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 01 luty 2014 - 20:05:34

Na arenie wciskasz options i tam wybierasz wolne, rożne itp.

#274 erte

erte

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 02 luty 2014 - 16:20:05

Czy cała gra instaluje się na dysku,czy podczas gry doczytuje coś z płyty (jak często i jak głośno)?

tradoslaw.png

#275 s0-Vicky

s0-Vicky

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2879 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNids0Vicky

Napisano 02 luty 2014 - 17:39:09

Gra instaluje sie na dysku i doczytuje reszte z plyty. Nie wiem czy glosno, to zalezy od sytuacji i jak bardzo musi sie wczytac w plyte.

card-2023.jpg

#276 baku83

baku83

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 433 postów

Napisano 03 luty 2014 - 19:31:00

Chodzi o wiele ciszej niz na ps3.

Zapraszam graczy z Pabianic i okolic do dołączenia do grupy na FB :)

https://www.facebook...68472239863476/

#277 Mariollo

Mariollo
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 luty 2014 - 13:42:49

Nie uważacie, że w grze online ta gra jest oskryptowana? W kilku meczach z rzędu to mi wszystko sprzyja, słupki, poprzeczki, a w kilku kolejnych sprzyja przeciwnikowi.

Co z kolei prowadzi do serii WWWWW-LLLLLL-WWWWW-LLLLL i mega wkurzenia.

#278 s0-Vicky

s0-Vicky

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2879 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNids0Vicky

Napisano 08 luty 2014 - 13:47:24

Jedni twierdza ze sa ofiarami handicapu, drudzy ze gra jest oskryptowana a trzeci ze trawa jest niebieska! Tak na prawde nikt nie wie jak jest! I watpliwe zebysmy sie kiedykolwiek dowiedzieli..

card-2023.jpg

#279 zyga101

zyga101

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisano 08 luty 2014 - 19:16:13

Panowie jeszcze jedno pytanko mam odnośnie samego gameplay'u, jak się wali główkę po koźle od ziemii ??

zyga909.png

#280 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 11 luty 2014 - 12:21:53

Nie uważacie, że w grze online ta gra jest oskryptowana? W kilku meczach z rzędu to mi wszystko sprzyja, słupki, poprzeczki, a w kilku kolejnych sprzyja przeciwnikowi.

Co z kolei prowadzi do serii WWWWW-LLLLLL-WWWWW-LLLLL i mega wkurzenia.

Każda Fifa jest taka, ale ta chyba należy do tych z najmniejszym % pomocy CPU. Do wczoraj nie wygrałem żadnego z 13 meczów w sezonach online, spadłem z 4 ligi do 5, choć wcześniej wszystkie ligi wygrywałem z pucharem, aż tu nagle 4 wygrane z rzędu i ponowny awans do 4. Mam dopiero jakieś 100 meczów rozegranych, ale przy 50-60 wydawało mi się, że do 1 ligi wejdę bez problemu, bo wszystkich goliłem tak jak chciałem ;)

Jedni twierdza ze sa ofiarami handicapu, drudzy ze gra jest oskryptowana a trzeci ze trawa jest niebieska! Tak na prawde nikt nie wie jak jest! I watpliwe zebysmy sie kiedykolwiek dowiedzieli..

Akurat ci co grają kilka lat w Fifę, po 2-3k meczów rocznie wiedzą jak jest...

handsomeMIKEpl.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PS4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: