Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Theft Auto V

Poradnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
508 odpowiedzi w tym temacie

#61 Darayavahus

Darayavahus

Radavayasuh ^^

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3362 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 11:50:42

Ja zrobiłem tak jak pisałem wcześniej: złoto w tritlonie, na strzelnicy, w wyścigu ulicznym, na quadzie i na wodzie. Ale nie wpadło, brzmi napisał później o szkole latania, zrobiłem pierwszą lekcję i jest trofek.

Dołączona grafika

#62 Aazrl

Aazrl
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:17:52

Z tego co widzę na socialclub nie są potrzebne nawet złota, wystarczy dowolny medal.

#63 Dilerus

Dilerus

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 811 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:43:36

Z tego co widzę na socialclub nie są potrzebne nawet złota, wystarczy dowolny medal.

Do 100% potrzebny jest dowolny medal w każdej konkurencji, ale do trofka o którym piszemy (Multi-Disciplined) potrzebne są złota.

Użytkownik Dilerus edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 13:44:11

Dołączona grafika

#64 Sushi

Sushi

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1881 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 15:44:57

Już wiadomo mniej więcej, które trofea są do pominięcia.

Czy jeśli zrobię save'a przed ostatnią misją, to potem na spokojnie wszystko ogarnę, czy trzeba go zrobić jakoś wcześniej?

§ III - pkt 7

- kto mi zepsuł sygnaturę? Tam nie było odnośnika do innej strony, tylko link do działu z Forumową Ligą Typerów! Apeluję o oddanie mi mojej sygnatury!

#65 Patricko

Patricko

Pro Driver

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 12316 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 17:18:03

Tak, poradnik na bieżąco jest uzupełniany.
Masz już na samym wstępie co Cie uchroni przed ponownym przechodzeniem gry :)

Patrickosan.png
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!

#66 sebo939

sebo939

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 21:11:15

do trofeum wieloklasowiec nie jest potrzebne wykonywanie polowania, ja robiłem szkołe latania,strzelnice,wyścig uliczny, wyścig terenowy,wyścig morski i triatlon. Po wykonaniu pierwszego triatlonu na złoto trofek wpadł

#67 Nath_147

Nath_147

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 771 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 22:50:26

faktycznie akolity nie da sie wbić po zakończeniu gry? Czy komuś udali sie to zrobić?

#68 Romek1988

Romek1988
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 23:14:22

Dlaczego niektóre misje z serii nieznajomi i dziwacy nie są widoczne na mapie ? Co zrobić aby było hobby polowanie na zwierzęta ?jak zwiedzić całe los santos i księstwo blaine ? I ostatnie jeśli ktoś mógłby powiedzieć o co wgl chodzi z trofeum kifflom to bd wdzieczny ;)

#69 Aazrl

Aazrl
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 23:27:28

Polowanie na zwierzęta pojawia się jako jedna z misji pobocznych u trevora.

#70 Romek1988

Romek1988
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 23:47:08

Dzieki a trofeum kifflom ? Pomoze ktos w naswietleniu trofea ? I trofeum odnosnie zwiedzania los santos + ksiestwa blaine ?

#71 shemaforash

shemaforash

Super Użytkownik

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 2793 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 00:11:43

Kifflom: http://www.youtube.c...h?v=fGGRGuwbTjU

Zwiedzanie polega na odkryciu całej mapy, możesz to zrobić samolotem lub helikopterem latając nisko nad terenem.

Polecam jednak zostawić sobie to na koniec, zbierając wszystkie znajdźki, wykonując skoki, lotu pod mostami, etc... odkryjesz 95% mapy.

Dlatego najlepiej zdobyć wszystkie pozostałe trofea (oprócz online :)) i to zrobić na sam koniec.

faktycznie akolity nie da sie wbić po zakończeniu gry? Czy komuś udali sie to zrobić?

Powinno się bez problemów dać, musisz tylko odnaleźć na mapie zadanie losowe dla Trevora z podwózką ludzi.

Zresztą masz to opisane przez Patricko w poradniku.

Kończę powoli robić ostatnie wyzwania (100% już wpadło) i najtrudniejsze ze wszystkiego są Stunt Jumpy.

Niektóre wymagają najechania z dokładną prędkością w dokładny punkt rampy.

Lekka pomyłka i dupa, nie zaliczy, powodzenia tym co będą robić :)

Użytkownik shemaforash edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 00:15:37

Dołączona grafika

#72 Romek1988

Romek1988
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 00:22:25

Dziekowa , to czyli te skoki ,listy , czesci statku ?tez sa wliczane do 100% gry ? Leee to lipa ;/

#73 shemaforash

shemaforash

Super Użytkownik

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 2793 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 00:26:05

Tak wliczane są do 100%, ale musisz zrobić tylko połowę z każdego wyzwania (skoki, przeloty pod mostami i knife flight).

Mimo to sa pucharki za zrobienie wszystkich więc do platyny będziesz musiał tak czy tak zrobić każdy skok czy przelot.

Spokojnie w GTA IV skoki były dużo trudniejsze, tutaj aż takiej tragedii nie ma.

Dołączona grafika

#74 Romek1988

Romek1988
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 00:38:28

knife flight ? Co to ? A mozesz powiedziec co mam zrobic jak tylko trevorem mam misje do nieznajomych i dziwakow ? U franklina i michaela nic nie ma na mapie. ??aaa jesZcze cos jak kupic jakas nieruchomosc ? Pozdrawiam.

#75 shemaforash

shemaforash

Super Użytkownik

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 2793 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 02:29:54

Knife flight to przelot samolotem gdy zamiast w poziomie lecisz w pionie.

Jak nie masz misji to musisz czekać, wykonać jakąś akcję żeby się pojawiły.

Jak dojdziesz do momentu w grze odpowiedniego to będzie wyjaśnione jak kupić.

Dołączona grafika

#76 Nath_147

Nath_147

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 771 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 06:45:20

knife flight ? Co to ? A mozesz powiedziec co mam zrobic jak tylko trevorem mam misje do nieznajomych i dziwakow ? U franklina i michaela nic nie ma na mapie. ??aaa jesZcze cos jak kupic jakas nieruchomosc ? Pozdrawiam.

niektorzy dziwacy są wspólni, Np. Taka babeczka od triatlonu, musisz zrobić misje jedna postacią by odblokować ja dla drugiej postaci,

#77 isabellspi

isabellspi

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 07:29:56

Solid Gold, Baby!
Earn any 70 Gold Medals on Missions, Strangers and Freaks.

mam pytanie odnośnie tego pucharka czy powtarzając misje muszę zrobić wszystkie warunki od nowa czy tylko skupić się na nie wykonanej czynności tak jak to miało miejcie w RDR

Użytkownik isabellspi edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 07:30:12

isabellspi.png

#78 Raja

Raja

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 08:00:34

A te medale co dostajemy na strzelnicy, za triathlon, czy szkolę latania też zaliczają się do tych 70 ? Można gdzieś sprawdzić ilość medali, czy trzeba zrobić to "manualnie" ?
Dołączona grafika

#79 Dilerus

Dilerus

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 811 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 08:15:25

Solid Gold, Baby!
Earn any 70 Gold Medals on Missions, Strangers and Freaks.

mam pytanie odnośnie tego pucharka czy powtarzając misje muszę zrobić wszystkie warunki od nowa czy tylko skupić się na nie wykonanej czynności tak jak to miało miejcie w RDR

Możesz skupiać się na pojedynczych celach, nie musisz robić wszystkich w jednym przejściu danej misji.

A te medale co dostajemy na strzelnicy, za triathlon, czy szkolę latania też zaliczają się do tych 70 ? Można gdzieś sprawdzić ilość medali, czy trzeba zrobić to "manualnie" ?

W tym trofku liczą się tylko medale za misje główne oraz te od nieznajomych. Ilość medali można tylko podejrzeć in game.

Użytkownik Dilerus edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 08:20:33

Dołączona grafika

#80 haobao_PL

haobao_PL

- D10S -

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1983 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 08:34:57

A co będzie jak zrobiło się już wszystkie cztery randomowe eventy Trevora ? Jest jakieś wyjście z sytuacji ?

haobao_PL.png

Luis García: „Nie da się go zatrzymać. Wydaje się, że po prostu bierze piłkę, idzie naprzód i strzela ci gola. Messi jest straszny”

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poradnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: