Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Theft Auto V

Poradnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
508 odpowiedzi w tym temacie

#281 alien666

alien666

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 833 postów

Napisano 04 październik 2013 - 12:41:06

Właśnie zrobiłem trofeum Kifflom. Poradnik ładnie je rozpisuje na poszczególne etapy. Dodam tylko małą uwagę od siebie:

Spoiler

alienFCB.png

#282 Sushi

Sushi

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1882 postów

Napisano 04 październik 2013 - 16:29:55

Patryk zdobyłeś trofeum za 70 złotych medali ? Jest to ostatni trofeum offline, które mi zostało i już dostaję do głowy przez nie:D Chyba z 7 medali mam do zdobycia, ale już kurdę same jakieś cieżkie misje. Od nieznajomych to prawie wszystkie ozłociłem, oprócz rzezi (rampages), ty masz złota w nich ? Jak je grałem w normalej grze to miałem czasem problem je zaliczyć to chyba ani nie próbuję ozłacać :biggrin: Ta misja z poppy to chyba zgliczowana, oglądałęm na youtube jak ktoś zdobył za to złoto i zrobiłem identycznie i nie zaliczyło :/ Ogólnie też z tym jaja były, jadę idealnie koło niej, wyciągam telefon do zdjęcia a wtedy serwery chyba Rockstara leżały i nie dało się zrobić foty. Bij mie laciem <facepalm>

Proponuje jednak zabrać się za rzeźnie.

Najpierw znajdź w necie jakie są wymagania i jazda.

Jedyna, z jaką możesz mieć problem to ta z wojskowymi (ciężko jest sadzić headshoty granatnikiem;) - pozostałe raczej na lajcie - to już 4 złota. Misje z Kiffloma masz wyzłocone?

Przy okazji, ile miałeś złotych medali jak zacząłeś poprawiać?

§ III - pkt 7

- kto mi zepsuł sygnaturę? Tam nie było odnośnika do innej strony, tylko link do działu z Forumową Ligą Typerów! Apeluję o oddanie mi mojej sygnatury!

#283 Patricko

Patricko

Pro Driver

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 12319 postów

Napisano 04 październik 2013 - 16:35:34

Raja, tak jak Sushi mówi, Rzeźnie są bardzo łatwe, trzeba tylko dobrze i szybko celować i walić heady.

Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu, po prostu patrz na radach i zdejmuj kolejno kropki, które są najbliżej Ciebie.

Patrickosan.png
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!

#284 Raja

Raja

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisano 04 październik 2013 - 17:23:26

Jak zaczałem poprawiać to miałem gdzieś z 30 złociszy +-10 medali xD No to jak tak mówicie, to będę musiał zainteresować się tymi rzeżniami. Jeszcze zostały z 3 fabularne do ogarnięcia a potem będzie trzeba powalczyć. Kiflomy wszystkie goldy.
Dołączona grafika

#285 Patricko

Patricko

Pro Driver

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 12319 postów

Napisano 04 październik 2013 - 17:35:00

Staraj się szukać misji, które mają najmniej zadań do wykonania.
Np. przed ostatnim skokiem trzeba było 3 fury dostarczyć i to były 3 proste misje.

Szukaj szukaj, jest to trochę czasochłonne, ale nie jest to nic specjalnie trudnego.

Sam na początku jechałem z fabularnymi i chyba zrobiłem tak z 15.

Patrickosan.png

#286 75 radolec

75 radolec

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisano 04 październik 2013 - 17:46:26

Kurcze a ja mam problem z dostarczeniem poszukiwanego, chodzi o to zlecenie dla Moude - nie pamiętam czy dobrze piszę. Problem polega na tym, że jakiś czas temu pojechałem do tej "laski" ona mi zleciła zadanie, ale ja o tym zapomniałem. Postęp w grze mam jakieś 70% teraz chciałem to zrobić, ale w telefonie mam tylko wiadomość od niej, że jeszcze nie dostarczyłem delikwenta. Nie mam żadnego zdjęcia kolesia itd, tak jak pisał Patricko w poradniku. Cóż mam uczynić?

Dołączona grafika

#287 Firo.

Firo.

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1137 postów

Napisano 04 październik 2013 - 17:59:57

Kurcze a ja mam problem z dostarczeniem poszukiwanego, chodzi o to zlecenie dla Moude - nie pamiętam czy dobrze piszę. Problem polega na tym, że jakiś czas temu pojechałem do tej "laski" ona mi zleciła zadanie, ale ja o tym zapomniałem. Postęp w grze mam jakieś 70% teraz chciałem to zrobić, ale w telefonie mam tylko wiadomość od niej, że jeszcze nie dostarczyłem delikwenta. Nie mam żadnego zdjęcia kolesia itd, tak jak pisał Patricko w poradniku. Cóż mam uczynić?

Jest to pierwsze zlecenie czy drugie? Jeśli pierwsze to udaj się do kamieniołomu i zjedź na sam dół :)

FiroPL.png

#288 75 radolec

75 radolec

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisano 04 październik 2013 - 18:02:43

Dzięki Firo, tak to pierwsze zlecenie, ok poszukam kamieniołomu :)

Dołączona grafika

#289 LionSwwy

LionSwwy
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 04 październik 2013 - 18:32:35

Ktoś już może jest obeznany z Online i wie jak zrobić któryś z tych trofeów : Decorated/Zbieracz nagród, Dialling digits/Telefon do kumpla, Clean Sweep/Czyściciel albo Backseat driver/Żywy GPS ?

LionSwwy.png

#290 orzecho_pl

orzecho_pl
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:01:50

Miał ktoś sytuacje, że nie było tej walizki z 25 tys po zanurkowaniu. Dzisjaj próbowałem wykorzystac ten cheat i nie ma tej walizki. Próbowałem  otwierać na innym save i też nic. 

#291 75 radolec

75 radolec

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:05:41

@ orzecho_pl

Poszukaj w innym miejscu, ja znalazłem walizkę ale w innym miejscu tylko nie było 25 tysiaków, tylko chyba ze 20... ale też warto tylko nie napiszę Ci gdzie bo już nie pamiętam.

Dołączona grafika

#292 KOMARZYSKO

KOMARZYSKO

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:06:27

Ja ostatnio tez nurkowałem po nią i nie było jej, wydaje mi się że ostatni patch mógł ja usunąć ;)
KOMARZYSKO.png

#293 eMeK

eMeK

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 156 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:08:31

No ja także to potwierdzam ;) Wczoraj nurkowałem i walizka co prawda pojawiła się za którymś tam nurkowaniem na tym wraku, ale o mnożeniu kasy nie było mowy.. Zdarzało się, że jej nie było

Lech, Cracovia, kosmici..

#294 orzecho_pl

orzecho_pl
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:24:50

Pewnie ostatni patch to naprawił. Podpowiedzcie w takim razie jak na początku zarobić więcej kasy. Może jest inny łatwy sposób

#295 KrisPora_PL

KrisPora_PL

KRIS

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:56:31

Ktoś już może jest obeznany z Online i wie jak zrobić któryś z tych trofeów : Decorated/Zbieracz nagród, Dialling digits/Telefon do kumpla, Clean Sweep/Czyściciel albo Backseat driver/Żywy GPS ?

żywy GPS - jest taki wyścig w którym jedziesz z drugim graczem, musisz być pilotem, pilot wskazuje drogę kierowcy, który nie widzi żółtych kropek kierunku, jeśli wygracie taki wyścig trofik jest Twój

zbieracz nagród - w Social Clubie masz zakładkę AWARDS - wraz z wygranymi medale zmieniają poziom

E: a coś na temat Full Refund / Pełny zwrot ?

Użytkownik KrisPora_PL edytował ten post 05 październik 2013 - 08:05:45

KrisPora_PL.png

GRAM UCZCIWIE - PADEM

#296 Raja

Raja

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisano 04 październik 2013 - 20:46:10

Rzezie przechodziliście na swobodnym celowaniu czy wspomoganym ?
Dołączona grafika

#297 Patricko

Patricko

Pro Driver

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 12319 postów

Napisano 04 październik 2013 - 20:54:29

Od początku mam ustawione całowanie GTA i nie próbuje być pro dając free aim ;)

Patrickosan.png

#298 Darayavahus

Darayavahus

Radavayasuh ^^

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3362 postów

Napisano 04 październik 2013 - 20:57:30

Ej, nie jesteśmy PCtowymi hardcorami tylko konsolowymi casualami więc oczywiście, że z aim assist ;)

Dołączona grafika

#299 Raja

Raja

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisano 04 październik 2013 - 21:19:38

Kurde a ja 80h w tej grze spędziłem na swobodnym celowaniu :biggrin:
Dołączona grafika

#300 Darayavahus

Darayavahus

Radavayasuh ^^

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3362 postów

Napisano 04 październik 2013 - 21:22:06

No i właśnie przez to zajęło Ci to 80h, na aim assist to samo zrobiłbyś w 30h ;)

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poradnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: