Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Theft Auto V

gta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2465 odpowiedzi w tym temacie

#1761 75 radolec

75 radolec

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisano 14 październik 2013 - 19:11:38

Gra wyczekiwana przez miliony ( no może oprócz dobrze znanego nam Zduna :) ), namieszała, zarobiła pieniądze. Wywołała histerię u milionów dzieciaków z powodu kiepskiego działania trybu Online po starcie, stąd uśmiech politowania, żenady i wieszania psów na R* - z tego, również powodu Zdun - postanawia oddać swoją kopię nie kończąc gry, co wywołuje spore poruszenie w ekipie R*.

Jakie jest GTA V?

Jest konkretne, co mam na myśli? Trudno to powiedzieć, ale chodzi mi o to, że często gracze, ja sam powtarzam, że gramy po to aby zapomnieć o troskach dnia codziennego, oderwać się od rzeczywistości, wsiąknąć w świat wirtualny i dobrze się bawić. Robić coś, czego w prawdziwym życiu byśmy nie robili, z różnych powodów, ograniczeń, zakazów, norm obyczajowych itd. Z drugiej strony szalenie podoba mi się w nowym GTA przedstawienie trójki głównych bohaterów. Trevor, Franklin, Michael to trzy różne osobowości, światy, poglądy, podejście do życia. Ale tak cholernie prawdziwi, tak perfekcyjnie zarysowane osobowości jakby żywcem wzięci z realnego świata, no może oprócz Trevora, w tym przypadku granica szaleństwa tego gościa jest daleko przesunięta. Bardzo podoba mi się, w jaki sposób została przedstawiona w grze historia "przyjaźni" Trevora i Michael'a cholernie życiowe, mocne, prawdziwe bez owijania w bawełnę 100% testosteronu.

Ponadto relacje Michela z jego rodziną, żoną i dziećmi to mistrzostwo świata, wizyty u psychoanalityka, życie po prostu.

Trevor niby szaleniec, opętany chęcią siania śmierci, wybuchowy w sytuacjach najmniej odpowiednich, nigdy nie wiesz graczu, jak zareaguje na zastaną rzeczywistość, to są momenty w grze gdy właśnie ten facet zadziwia jak potrafi być ludzki, zdobywa się na uczucia, zaskakuje wielokroć.

Franklin - koleś który chce się wyrwać "dzielni" i wybić się na kogoś więcej, też fajna postać, jednak już nie tak zaskakująca jak wcześniej opisywana dwójka jegomościów ale też ciekawa, ze względu na swoje, aspiracje, motywacje, dążenia do celu.

Zapamiętasz te postaci graczu, na wiele lat.

Ja na pewno tak. Cała trójka zrobiła na mnie wyśmienite wrażenie. Historia przedstawiona w grze również.

Nie ma tu dłużyzny, monotonii, historii z cyklu - jedź do miejsca "A" znajdź, zabij, ucieknij.

GTA V to skoki, misternie przygotowywane, ludzie którzy to organizują i wykonują, plany i oczywiście możliwości w jakie można daną akcje przeprowadzić. To jest kolejny mocny plus. Może trochę za mało tych akcji, ale myślę sobie, że R* się rozkręca w tym temacie i kolejne GTA będzie pod tym względem, pod względem ilości skoków jeszcze mocniejsze, teraz, mam wrażenie przecierali sobie drogę.

GTA V, nie jest rewolucyjne tak jak może wielu tego oczekiwało, ale jest cholernie mocne, dopracowane pod względem fabularnym, gra o trzech mocnych facetach, z zasadami, z historią, z doświadczeniami.

GTA nie byłoby sobą, gdyby nie wątki poboczne, zbieranie różnych przedmiotów rozsypanych po całej (ogromnej przecież), fakt nie uzbierałem jeszcze wszystkiego, ale zbieranie sprawia wiele przyjemności i satysfakcji a przy okazji poznajemy wspaniałe miejscówki i lokacje. Widoki przepiękne, te zachody i wschody słońca, muzyczka (moje ulubione radio Rock Los Santos- rock i pop rock lat 80-tych i 90-tych) wspaniałości.

Teraz tylko ogrywanie Online.

p.s. Zdun proszę Cię nie obraź się za te "gupie" żarty ,,,

Użytkownik 75 radolec edytował ten post 15 październik 2013 - 16:11:19

Dołączona grafika

#1762 dav_ciu

dav_ciu
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2013 - 22:06:05

Ręce mi już opadają powiniennem teraz zacząć misję Pan Richards i nic żadna postać niema żadnych misji z wątku fabularnego do rozegrania na mapie poprostu echo cofnąłem się do sava pare misji wstecz doszedłem do 43 i znów to samo wielkie NIC mam patcha 1.03 myślałem ,że to chociaż rozwiąże problem ale nie działa niewiem co robić pomocy...plz co dziwne to w poradniku zauważyłem ,że mam rozegraną misję Hang Ten i Ocalenie fuchy które które występuują jako 57,58 misja

Użytkownik dav_ciu edytował ten post 14 październik 2013 - 22:18:03

#1763 Sushi

Sushi

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1779 postów

Napisano 15 październik 2013 - 01:06:10

Udalo sie wygrac wynikiem -3 i zaliczylo w koncu. Dodam tylko dla zainteresowanych, ze najlatwiej zagrac Michaelem przeciwko Franklinowi, gdyz ten daje nam duze fory.

Nie robi to najmniejszej różnicy przeciwko komu zagrasz. Wystarczy ukończyć dołki na 0, przeciwnik może mieć na -18 i tak powinno zaliczyć.

Witam.

Mi brakuje ostatniej misji, na mapie nic niema w social club ostatnia jest zablokowana, pomoże ktoś ? Gdzie tą misję znaleźć ?

Po skończeniu fabuły można mieć jeszcze do dobicia 4 misje - przypuszczam, że wszystkie 4 to misje od Lestera. Piszesz, że masz gdzieś literkę L na mapie - udaj się tam i szukaj.

Pssst...Błagam, NIE [spacja] MA.

§ III - pkt 7

- kto mi zepsuł sygnaturę? Tam nie było odnośnika do innej strony, tylko link do działu z Forumową Ligą Typerów! Apeluję o oddanie mi mojej sygnatury!

#1764 Mazur

Mazur
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 15 październik 2013 - 16:04:50

Nie mam już pomysłow, jak przełączam się na Franklina to jest pod nim 1 czyli jakaś misja, na mapie nic niema, Lester nie odbiera tel. ....

#1765 Selo

Selo

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidSelo1001

Napisano 15 październik 2013 - 18:02:26

Może holowanie?

#1766 chowder

chowder

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 176 postów

Napisano 15 październik 2013 - 20:36:09

Poleci ktoś jakiś dobry poradnik dla kogoś kto zaczyna kupować nieruchomości i akcje na giełdzie i jest w tym totalnie zielony? Najlepiej po polsku ale po angielsku też może być

arturro93.png

#1767 Musialinho

Musialinho

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów

Napisano 15 październik 2013 - 23:00:04

Panowie i Panie. Czy GTA 5 posiada jakiś online pass lub coś w tym rodzaju? Chcę kupić używkę i nie wiem, czy są jakieś haczyki.

Musialinho.png

#1768 chowder

chowder

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 176 postów

Napisano 15 październik 2013 - 23:11:40

Nie ma żadnych online passów. Jest tylko kod na sterowiec i jeśli go ktoś zużył to nie ma po co płakać bo ja swoim polatałem maks 5 minut

arturro93.png

#1769 Singularity

Singularity

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2110 postów

Napisano 16 październik 2013 - 07:14:16

akurat ten sterowiec to jest fajny :) i przydaje się do jednej z misji gdzie musimy się dostać na dach budynku a inaczej się nie jak z powietrza... :)

#1770 Tomek47

Tomek47

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 181 postów

Napisano 16 październik 2013 - 10:09:14

Czy multi już działa dość sprawnie?

Użytkownik Tomek47 edytował ten post 16 październik 2013 - 10:11:01

/\ O X [ ] This Is Living

#1771 Reffid

Reffid
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2013 - 10:51:56

mi ciagle nie dziala online caly czas "Nie udało się utworzyć sesji GTA Online...."

#1772 Sponsor

Sponsor

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 127 postów

Napisano 16 październik 2013 - 12:47:02

mi ciagle nie dziala online caly czas "Nie udało się utworzyć sesji GTA Online...."

Pewnie przez poblokowane porty na routerze

#1773 chowder

chowder

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 176 postów

Napisano 16 październik 2013 - 16:13:23

Czy multi już działa dość sprawnie?

Gram od tygodnia i dopiero dzisiaj miałem pierwszy błąd, zniknął radiowóz do którego wsiadałem. Tak to działa mi wszystko perfekcyjnie. Mam dwa pytania:

1. Mogę przelać pieniądze np z konta Michaela na konto Trevora?
2. Ukradłem dzisiaj jakiś osobisty samochód gracza w online i jestem ciekaw czy mogłem to jakoś wykorzystać np sprzedając go gdzieś czy coś w tym stylu?

arturro93.png

#1774 Patricko

Patricko

Pro Driver

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 11916 postów

Napisano 16 październik 2013 - 16:15:11

1. Nie.
2. Możesz go jedynie rozwalić.

Patrickosan.png
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!

#1775 SkibaPL

SkibaPL

I <3 MY EG4

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1879 postów

Napisano 16 październik 2013 - 17:23:40

http://joemonster.or..._ukryte_w_GTA_V

Takie ciekawostki. Ja spotkalem w grze jezusa, yeti i zombiaka. I brakuje jeszcze info ze w 1 z misji widac bohaterow z san andreas jak jada na bmxach.

maxresdefault.jpg

SkibaPL.png          

#1776 danken000

danken000

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisano 16 październik 2013 - 23:05:33

2. Możesz go jedynie rozwalić.

Warto wspomniec, ze rozwalajac komus ubezpieczony samochod pokrywasz koszty naprawy.

Użytkownik danken000 edytował ten post 16 październik 2013 - 23:06:30

Dołączona grafika

#1777 Siriondel

Siriondel

PAJĄK-TURYSTA

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 875 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidSiriondel

Napisano 17 październik 2013 - 07:25:28

Z takich małych ciekawostek, które być może nie każdy widział, to udało mi się w końcu zabić jedną postać za pomocą drugiej. Musiałem zrobić reakcję łańcuchową eksplodujących samochodów na skrzyżowaniu. Wysadziłem Trevorem samochód z Michaelem wewnątrz, za kierownicą zostały spopielone zwłoki, a kiedy odjechałem kawałek, dostałem sarkastycznego SMSa w stylu "na pewno ucieszysz się, że zajęli się mną lekarze, powiedziałem im, że pokryjesz koszty" - patrzę, a tu faktycznie - łup -5000$. Przełączam się na Michaela i rzeczywiście, wychodził ze szpitala.

Fajnie, że i to zadbali :)

Siriondel.png

#1778 Mazur

Mazur
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 17 październik 2013 - 17:04:27

Holowanie wykonałem już sam nie wiem..

#1779 SkibaPL

SkibaPL

I <3 MY EG4

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1879 postów

Napisano 17 październik 2013 - 17:54:14

troche mala ta arena ale pomysl fajny :)

Użytkownik Skiba94 edytował ten post 17 październik 2013 - 17:54:37

SkibaPL.png          

#1780 lil_imik

lil_imik

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 102 postów

Napisano 17 październik 2013 - 18:55:10

To screen z social club mam wykonanych 68 misji http://fotoo.pl//out...=634303_gta.jpg

Ja miałem to samo zresztą jak wielu ludzi.Na social clubie weź sobie porównaj z jakimś znajomym jakiej konkretnie misji nie masz.Mi pominęło ,,świeże mięso,, .Ukończenie gry na 100% niemożliwe.Niestety.Dlatego najlepiej zapisywać grę często.Akurat ja miałem farta i miałem save akurat przed tą pominiętą misją(dlaczego jej normalnie nie było?).Parę godzinek i w statystykach 69/69.Dobrze że była to już z końcowych misji bo od nowa raczej bym nie zaczynał ok. 60 godzin grania.

Pisałem także do supportu i oto odpowiedź.

Hi Lil

Thank you for contacting R* Support,

We recommend you to log into your social club profile and click on stats for GTA V. Then click on the missions tab and click on compare and select a friend. Then scroll through the missions until you find a mission that was not completed. Keep in mind that the other options for the Heists that you didn't choose will be there also so don't worry about them. If you need further help with GTA V Story, we recommend web sites like IGN, GTAForums, and YouTube offer guides and walk-throughs that can help you.

Kind regards
Earl M.

Nic mi to nie dało.

Użytkownik lil_imik edytował ten post 17 październik 2013 - 18:56:03

lil_imik.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: