Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 14

PS3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2583 odpowiedzi w tym temacie

#1421 fryz

fryz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 929 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 18:38:25

A szybsze tempo w nocy to az ciezko dobrac odpowiednie slowa w komentarz.Moze tak : nic takiego nie zauwazylem,i nawet nie przyszlo mi do glowy ze cos takiego moze byc.Bo nie ma zadnej logiki w dawaniu szybszego tempa w nocy.Nie przychodzi mi do glowy zadne uzasadnienie,ot chocby tak glupie jak spisek z padami...

To akurat proste: na tempo gry online ma wplyw jakosc polaczenia - w nocy sieci sa mniej obciazone, wiec polaczenia lepsze, wiec tempo szybsze. Oczywiscie roznice nie sa ogromne, ale dalo sie to zauwazyc juz przy poprzednich edycjach fify.

AMF!

To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

#1422 KrajanMF

KrajanMF
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 18:56:43

W kalibracji ekranu tego nie ma napewno? Sprawdziłem i oczywiście jest jasność, kolor i rozmiar obrazu.

Gram na full manualu i nie zauważyłem magicznych minut, i tych bramek z główek po dośrodkowaniach co ludzie narzekają.

Zgadza się są plansze do ustawiania jasności i koloru oraz opcja zmiany obszaru wyświetlania,ale to są plansze poglądowe do zmiany ustawień telewizora. W poprzednich częściach gdy grałeś jakikolwiek mecz w opcjach miałeś możliwość zmiany jasności i kontrastu z poziomu gry i było to bardzo przydatne. Nie było to możliwe w głównym menu tylko w menu opcji w trakcie meczu. Teraz tego nigdzie nie ma, nawet ustawień Gammy a jest to już standardem w każdej grze. W 14-stce tego już nigdzie nie znalazłem. Mam pytanie do graczy którzy grają na manuallu, na jakim poziomie gwiazdkowym gracie bo ja zawsze mam problem ze znalezieniem jakiegoś przeciwnika w sezonach w tym trybie a granie na asystach i z graczami grającymi na asystach doprowadza mnie do totalnego obrzydzenia. Wczoraj zagrałem 7 meczy z czego jeden udało mi się zagrać na częściowych i tylko ten wygrałem. Później już tylko na dowolnym sterowaniu udawało mi się zagrać mecz. Na asystach to jest jakaś parodia ,daje krótkie podanie obrońcą do pomocnika a piłka zapieprza na wysuniętego napastnika oczywiście gdy ten jest zajebiście kryty. Mimo ,że niby było ponad 6000 graczy online nie udało mi się z nikim połączyć na poziomie 4,5 gwiazdki na full manuallu. Jeśli chodzi o mnie granie na manuallu z kims kto napieprza na asystach to jest troche jak strzał w stope.

KrajanMF.png

#1423 pescar

pescar

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 687 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 19:23:12

Panowie, mam prośbę do bardziej doświadczonych kolegów.

Przy pobraniu gry z psn (z kolegą, a więc na dwie konsole) z jakiego konta powinienem odpalać grę? Ze swojego, czy z tego z którego ściągnęliśmy grę? Niestety, nie pozwala mi uruchomić ze swojego, a z drugiego przecież nie możemy grać jednocześnie.

na tym, którym kupiłeś uruchamiasz ściąganie i jak ściągnie to potem ściągasz ten pliczek do odblokowania gry. I powinna potem działać na wszystkich kontach na konsoli. Oczywiście po uruchomieniu ściągania możesz się zalogować na dowolne konto.

#1424 zuba1899

zuba1899

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 19:35:27

Gra już zakupiona także jutro pewnie już pogram :) mam nadzieję, że się nie zawiodę. 

Dołączona grafika

#1425 gugsolina

gugsolina

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 19:59:58

Zastanawia mnie fakt dlaczego zrezygnowano w tej części z tak bardzo przydatnej opcji jaką jest regulacja jasności i kontrastu. Opcja ta była w poprzednich częściach i sądze,że jest to standart w grach. 

Jest w konfiguracja > ustawienia ? kalibracja obrazu

#1426 KrajanMF

KrajanMF
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 20:11:14

Jest w konfiguracja > ustawienia ? kalibracja obrazu

Piszesz o tych planszach poglądowych ? Czy ja przeoczyłem regulacje. W poprzednich Fifach były dwa suwaki: Jasność i Kontrast, ale dostępne były tylko w menu jak rozgrywałeś jakiś mecz. Nie było to normalne rozwiązanie,bo trzeba było włączyć jakąkolwiek rozgrywke żeby to wyregulować ale było.W tej jedyne co znalazłem to te dwie plansze poglądowe dotyczące jasności i koloru ale tam nic się nie reguluje chyba, że w TV.

KrajanMF.png

#1427 Gracz7MU

Gracz7MU

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 20:17:45

mam pytanie, jak kupować zawodnikow w trybie kariery? jak wysylam skautow na zwiady i mam ciekawych zawodnikow do wyboru to jest taka opcja: pytanie o transfer, dostałem odpowiedz, ze cena powiedzmy 5mln i co teraz? zadnej opcji: kup zawodnika ani nic podobnego. pomocy :)

Dołączona grafika

#1428 Adin09

Adin09
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 20:28:04

Ktoś orientuje się gdzie można aktywować kody(dodatki) które dostałem zamawiając Fife 14 przed premierą?

Użytkownik Adin09 edytował ten post 27 wrzesień 2013 - 20:28:31

#1429 Gracz7MU

Gracz7MU

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 20:32:42

Ktoś orientuje się gdzie można aktywować kody(dodatki) które dostałem zamawiając Fife 14 przed premierą?

ps store -> realizacja kodow.

Dołączona grafika

#1430 magik22

magik22
  • Newbie
  • 7 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:03:27

Panowie, działa Wam rynek w Ultimate team? Mam informacje, że aukcja przedmiotów się zakończyła, część jest kupiona część nie. Są w statusie zakończone i nic nie moge z nimi zrobić. Ani ponownie wystawić ani wrzucić do klubu

#1431 Alpine

Alpine

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 126 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:08:05

W przypadku tej Fify chyba faktycznie przydałby się osobny temat manualny, ale w sumie lepiej że jest jeden, zapewne wiele osób przerzuciło się z asyst czytając ten temat :)  Może za dwa, trzy lata większość osób będzie grała na manualu, zwłaszcza że teraz tak dużo narzekań na asysty.

Kupiłem pierwszy raz Season Ticket, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi paczkami, ale z tego co widziałem na forum są z tym jakieś 24 złote paczki,  chętnie je odsprzedam temu kto pierwszy napisze.

Użytkownik Alpine edytował ten post 27 wrzesień 2013 - 21:09:06

#1432 PAWEL_VIP

PAWEL_VIP

Super Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 765 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:10:49

Ja wole poczekac na Fife juz na ps4 bo to co roku wydaja to juz znam.

#1433 magik22

magik22
  • Newbie
  • 7 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:48:54

W przypadku tej Fify chyba faktycznie przydałby się osobny temat manualny, ale w sumie lepiej że jest jeden, zapewne wiele osób przerzuciło się z asyst czytając ten temat :)  Może za dwa, trzy lata większość osób będzie grała na manualu, zwłaszcza że teraz tak dużo narzekań na asysty.

Kupiłem pierwszy raz Season Ticket, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi paczkami, ale z tego co widziałem na forum są z tym jakieś 24 złote paczki,  chętnie je odsprzedam temu kto pierwszy napisze.

Jak wpiszesz kod to będziesz orzymywał po jednej złotej paczce w każdy poniedziałek przez kolejne 24 tygodnie.

#1434 zuba1899

zuba1899

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 22:36:38

Ja wole poczekac na Fife juz na ps4 bo to co roku wydaja to juz znam.

Wszystkie znaki na ziemie i niebie wskazują, że będzie to lekko podrasowana wersja z ps3.

Dołączona grafika

#1435 Alpine

Alpine

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 126 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 22:41:11

Jak wpiszesz kod to będziesz orzymywał po jednej złotej paczce w każdy poniedziałek przez kolejne 24 tygodnie.

A gdzie jest ten kod ? Chętnie go odsprzedam, gram tylko on-line.

#1436 Ch3rrY

Ch3rrY

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 655 postów
  • PSNidCh3rrY_86

Napisano 27 wrzesień 2013 - 23:00:13

No nieeee. nie mogę. Po raz trzeci gram jeden w mecz FUT'cie bo po jego zakończeniu nie łączy się coś z serwerem i wszystko jak krew w piach.
Przed chwilą wygrałem nawet turniej, pokazało mi że wygrałem 0 monet a kliknięciu dalej znów się okazało że finału nie grałem. 

Mam kupionych dwóch identycznych lewych obrońców i tak wiszą mi w zakładce "Obserwowane" i nic się nie da z tym zrobić. Aukcja zakończona, moje oferty niby najwyższe i jedynie co to mogę je jeszcze podbić tracąc kasę (w ten sposób pojawił się ten drugi). To jakaś porażka jest. Też tak macie? Czy po prostu nie wiem jak mam te karty przypisać do składu? Bo opcja kup teraz działa wyśmienicie.

Fajnie się gra mecze ale jak się gra 3x to samo i nic się za to nie ma to jednak trochę już wpienia.

Użytkownik Ch3rrY edytował ten post 27 wrzesień 2013 - 23:02:14

Dołączona grafika

#1437 sidnej

sidnej
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 23:06:55

aby nie hejtować i nie gadać głupot że X lepszy od Y jak co roku kupiłem i Fifę i Pesa, decyzja zapadła Fify nie czaję i nie potrafię się przestawić z  Pesa (aczkolwiek Fifa 14 jest wersją w którą najdłużej grałem;) i doceniam np chelenge treningowy (fajna sprawa i mam wrażenie że w treningu lepiej to się wszystko porusza niż w już samej grze nawet z CPU)

także Czekam na poprawki do pesa (za tak wydawaną grę powinni dostać jakieś wyroki...) a FIFA 14 ULTIMATE TEAM EDITION (kodów nie wykorzystałem) idzie na handel jeśli byłby ktoś zainteresowany niech pisze na priva cena niższa niż w Empiku odbiór w Warszawie

#1438 dzenx

dzenx
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 23:56:57

Hej , kupiłem fife na allegro i dostalem do płyty jakies kody na adidas, celebration , pro boosters i historic kits , a wiec gdzie moge wpisac te kody by to odblokowac ? Słyszałem ze mozna odblokowac jeszcze złota paczke z UT ?

#1439 Warson

Warson

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 470 postów

Napisano 28 wrzesień 2013 - 02:25:45

Czy może mi ktoś po krótce napisać jak robią pressing wszystkimi zawodnikami moi przeciwnicy już na 16 metrze mojego pola karnego? i jak to robią że każde podanie jest do nogi i przyjmują bezbłędnie, a moi zawodnicy albo podają na puste pole albo przyjmują piłkię jak amtorzy, która odskakuje na 2 metry. bardzo proszę o podpowiedź.

Użytkownik Warson edytował ten post 28 wrzesień 2013 - 02:26:02

#1440 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 882 postów

Napisano 28 wrzesień 2013 - 02:36:52

Jak to jest z tym 20% rabatem na gry przy zakupie season ticketa? Dzisiaj wyskoczylo mi info, ze nie moge grac dluzej na wersji sciagnietej pezez season ticket. Pobralem jakies male dane do update'u do pelnej wersji elektronicznej i pobralo mi z portfela 69,99€. Czy ten 20% rabat nie obowiazuje do Fify?

handsomeMIKEpl.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PS3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: