Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 14

PS3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2679 odpowiedzi w tym temacie

#2261 adrian1990004

adrian1990004

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 19:21:17

Prawda fifa jest jak narkotyk wkurza denerwuje irytuje ale i tak sie do niej wraca i wraca przynajmniej ja tak mam( oczywiście z fifa)

A co do dozwolonych padów to też się zdarzyło przy poprzedniej odsłonie teraz jakoś się hamuje tak na marginesie to powinniśmy założyć stowarzyszenie poszkodowanych przez fife i złożyć pozew o oddanie marynowanych padów :-)

#2262 QbxGamerHD

QbxGamerHD

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 19:57:45

Z graniem w Fife to książkowy przykład "syndromu sztokholmskiego", ale na całe szczęście oba moje pady żyją i mają się dobrze. ;)

Masz chwilę? Zajrzyj na mój kanał: http://www.youtube.com/user/qbxgamerhd

#2263 Damianeg12

Damianeg12
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 20:56:18

Witam, kupilem ang wersje jezykowa, na okladce nie ma nic o jezyku polskim, ale gra jest po polsku, czy jakis patch to dodal czy tak ma byc?

Też mam taką i normalnie jest Polski język i komentarz.

#2264 lisandro

lisandro
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 16:07:57

Mam szybkie pytanie, bo nie chcę mi się wertować całego tematu. Czy Fifa 14 posiada coś takiego jak online pass? Czy jak kupię używaną, to będę mógł korzystać ze wszystkich opcji online?

#2265 fryz

fryz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1202 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 16:18:15

Nie posiada

AMF!

To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

#2266 g.wielgosik

g.wielgosik
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 16:32:41

Szczerze to nie czytałem całego wątku, ale czy tylko mi się wydaje czy w tej edycji jest jakby więcej spalonych gwizdanych przez arbitra ? Ogólnie w końcu pograłem kilka spotkań i niby nie ma tragedii ale jest dużo wolniejsza gra i trzeba się przestawić na taką grę. Mnie na początku to lekko drażniło ale teraz już nie jest wcale tak źle :] tylko te spalone, za szybko wybiegają napastnicy łobuziaki.

#2267 chyzy

chyzy

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 178 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 17:27:36

@up

Nie jestes pierwsza osoba, ktora zwrocila na to uwage, takze cos w tym pewnie jest.

#2268 Łukasz_77

Łukasz_77

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 174 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 18:11:30

Flaszka dla tego, który sprzeda mi patent na strzały i podania L1+ trójkąt  "z pierwszej piłki". Kuźwa, jak bym nie grał i co nie wciskał to bałwan albo przyjmuje piłkę (lub się od niego odbija) przy strzale i pupa blada z bramki ( albo bramkarz zdąży lub obrońca przejmie), a przy podaniu i takiej kombinacji przycisków magik do którego leci piłką podaje ją ...po ziemi do najbliższego. Od razu uprzedzam że wciśnięcie strzału gdy piłką się "zbliża" do zawodnika ..uja daje...zawsze przyjmuje (sorry, raz na 10 strzela i nie wiem dlaczego właśnie wtedy!!!! - tyle że koło bramki lub nad poprzeczką).  Zawartość flaszki do ustalenia po sprawdzeniu wieku i poczytalności odbierającego...

#2269 Keanu

Keanu

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 22:17:30

Możecie mi napisać czy jest dalej możliwość zakupu gry na PSN na 2 konsole? Jeżeli tak to jaka cena jest, dawno nie grałem na PS i nie mam aktualnie więc nie mogę tego sprawdzić

#2270 johny wejker

johny wejker
  • Newbie
  • 7 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 23:00:49

Denerwuje mnie fakt, że EA usunęło opcje wyjścia do 5 minuty bez konsekwencji. Grając Juventusem ciągle losuje mi BVB, no ch.. mnie ma strzelić jak widzę tego drewnianego Lewandowskiego który każdą wrzutkę zamienia na bramkę. Czy naprawę wszyscy grają tylko to zje... Borussia? Za każdym razem ten sam schemat gry, piłka na szybkiego pomocnika, potem wrzutka, piłka odbija się od tej kłody i jest gol. A najgorsze jest to że jak na początku meczu zaproponujesz gościowi wyjście to się nie godzi...

#2271 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 23:24:25

Możecie mi napisać czy jest dalej możliwość zakupu gry na PSN na 2 konsole? Jeżeli tak to jaka cena jest, dawno nie grałem na PS i nie mam aktualnie więc nie mogę tego sprawdzić

Na brytyjskiej PSN kupowałem za €65.

Denerwuje mnie fakt, że EA usunęło opcje wyjścia do 5 minuty bez konsekwencji. Grając Juventusem ciągle losuje mi BVB, no ch.. mnie ma strzelić jak widzę tego drewnianego Lewandowskiego który każdą wrzutkę zamienia na bramkę. Czy naprawę wszyscy grają tylko to zje... Borussia? Za każdym razem ten sam schemat gry, piłka na szybkiego pomocnika, potem wrzutka, piłka odbija się od tej kłody i jest gol. A najgorsze jest to że jak na początku meczu zaproponujesz gościowi wyjście to się nie godzi...

To po co miałby się godzić jak kolejny mecz i tak byś grał przeciwko Borussi? Za dużo to byś się nie nagrał... ;D

handsomeMIKEpl.png

#2272 johny wejker

johny wejker
  • Newbie
  • 7 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 23:43:01

No w sumie racja ale zawsze została by mi ta nadzieja że w kolejnym meczu wylosuje mi inny zespół:P

Na ostatnie 10 meczy rozegrałem 1 z MU i 9 z BVB..;D

#2273 g.wielgosik

g.wielgosik
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 00:20:29

No w sumie racja ale zawsze została by mi ta nadzieja że w kolejnym meczu wylosuje mi inny zespół :P

Przyznam, że miałem ten sam problem w 13, non stop dostawałem za przeciwnika BVB. Na szczęście teraz już tak nie jest, baty dostaję od innych zespołów :P

A tak z innej beczki, mam jeszcze jedno pytanie które nie daje mi spać. Postanowiłem zagrać w "FIFA Interactive World Cup 2014", zdziwiło mnie to że któregokolwiek zespołu bym nie wybrał (nawet naszej zajefajnej ekstraklasy) to wszystkie kluby mają 5* i każdy zawodnik overall na 85.

Czy to tak ma być czy to jest błąd ? Jak to się ma do faktycznej rozgrywki ?

#2274 awakeman

awakeman

VeB!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 01:00:26

Przyznam, że miałem ten sam problem w 13, non stop dostawałem za przeciwnika BVB. Na szczęście teraz już tak nie jest, baty dostaję od innych zespołów :P

A tak z innej beczki, mam jeszcze jedno pytanie które nie daje mi spać. Postanowiłem zagrać w "FIFA Interactive World Cup 2014", zdziwiło mnie to że któregokolwiek zespołu bym nie wybrał (nawet naszej zajefajnej ekstraklasy) to wszystkie kluby mają 5* i każdy zawodnik overall na 85.

Czy to tak ma być czy to jest błąd ? Jak to się ma do faktycznej rozgrywki ?

Tak ma być ;)

handsomeMIKEpl.png

#2275 Łukasz_77

Łukasz_77

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 174 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 09:46:37

No w sumie racja ale zawsze została by mi ta nadzieja że w kolejnym meczu wylosuje mi inny zespół :P

zmień ustawienia wyboru na umiarkowane lub przerzuć się na zespoły 3 - 4 *. tam losuje zróżnicowanie. Zauważ ze zespołów 5* masz mało ...

#2276 Gierap

Gierap

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 111 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 11:45:01

zmień ustawienia wyboru na umiarkowane lub przerzuć się na zespoły 3 - 4 *. tam losuje zróżnicowanie. Zauważ ze zespołów 5* masz mało ...

Tylko, żebyś się nie nadział. Ja ostatnio gram zespołami po 3.5 gwiazdki - i notorycznie rywal gra zespołami 4 gwiazdkowymi.

#2277 bany1987

bany1987

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 635 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 21:02:11

emocje 

http://www.youtube.c...h?v=AC_3Zh_okSc

ikkJrot.jpg

go to: Destiny Profile

#2278 adrian1990004

adrian1990004

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 21:52:25

Powiem wam ze cos mi tu nie gra gram na zawodowcu i jest kilka zeczy ktore mnie irytuja jak to jest ze jakis obronca (gram barca) dajmy na to elche czy celty vigo jest w stanie przegonic neymara czy sancheza jednych z najszybszych pilkarzy na swiecie oprocz oczywicsie cr7 druga sprawa jest taka ze nie wiem czy tez tak macie ale gram mecz z realem wygrywam 4:0 nastepnie mecz z betisem 18strzalow po pierwszej polowie oni 3 oczywiscie ich bramkarz broni jak w transie druga polowa dalej cisne i nic oni strzal z 30 metrow a bramkarz (moj) jak by mu rece obcielo i zmniejszyl sie o 20cm nie moze sie wyciagnac i w koncu remisuje 1:1 tez tak macie

#2279 venez

venez

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 241 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 22:41:00

Jeśli na początku meczu widzisz, że losuje Ci BVB, to po prostu zresetuj modem. Wyjdziesz z meczu i nie naliczy Ci porażki. Zawsze to jakaś metoda. 

#2280 Whizzer

Whizzer

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 790 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 23:07:26

Ta gra zaczyna mnie co raz bardziej wku*wać... To co się dzieje w meczach online to się w głowie nie mieści. Mówię oczywiście o wirtualnych klubach czy UT. Mecze w tych trybach nie mają nic wspólnego z prawdziwym meczem piłki nożnej. Być może jestem słaby w tą grę, ale nie wierze w to, że przeciwnik ma w każdym meczu akcje za akcją, nie można wyjść z własnego pola karnego. Obrońcy nie mogą wybić piłki, bo odbija się jak w ping-pongu i w końcu trafia oczywiście do przeciwnika, który zdobędzie bramkę. L1+tr walone na potęgę, oczywiście gracze przeciwnika mają klej w butach i każde takie zagranie kończy się powodzeniem. Jaką taktykę bym nie wybrał zawsze jest to samo. Mam ustawiony pressing i agresje w taktyce na 70-80 a moi gracze nawet nie atakują przeciwników, przy czym oni podwajają, potrajają krycie gdy jestem przy piłce, i wychodzi jak by mieli ustawiony pressing 150 ku%wa. Przeciwnik może robić zwody, kiwki i inne duperele, a mi przy zrobieniu jednego zwodu od razu odbierają piłkę...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PS3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: