Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prince of Persia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
323 odpowiedzi w tym temacie

#41 SmaleC

SmaleC

Full Contact Weapon

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1600 postów

Napisano 27 listopad 2008 - 12:13:55

Dlugo nie moglem sie zdecydowac jaka to gre chcialbym kupic... i wyszlo na to, ze PoP swietnie sie prezentuje. Poczekam na jakies recenzje wersji PS3 i jesli przeloza sie na moje oczekiwania to w koncu kupie jakas gre

68v7.png

#42 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 14:22:58

to już w tym tygodniu premiera PoP :) w końcu pogramy w dobrą grę przygodową  8)

• Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 14:33:46

Demko by się przydało. Jak dla mnie nowy styl oprawy graficznej to strzał w dziesiątkę, ale ciekawe czy sama rozgrywka daje radę :)

#44 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 14:40:49

ze wstępnej oceny w psx extreme 9-10  8)

#45 Sebol

Sebol

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1705 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 14:48:26

Z niecierpliwością czekam na tę grę, ale nie rozumiem jednej rzeczy - czemu wszystkie wersje (PC i X360) po polsku będą 12 grudnia a PS3 dopiero 2009  >:( Tak przynajmniej podaje PSXextreme. Powiecie, żeby kupić ANGa, ale jak mam możliwość kupienia PL to taką wezmę (angielski znam, ale raczej nie w takim stopniu by zrozumieć każdy smaczek w dialogu itd)
Dołączona grafika
PS3 FAT 40GB/320GB, 2x DUALSHOCK 3/PS3 Slim 250GB, 1x SIXAXIS, 2x MOVE, 1x Navigation Stick
PSP GO WHITE

#46 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 14:51:48

Z niecierpliwością czekam na tę grę, ale nie rozumiem jednej rzeczy - czemu wszystkie wersje (PC i X360) po polsku będą 12 grudnia a PS3 dopiero 2009  >:( Tak przynajmniej podaje PSXextreme. Powiecie, żeby kupić ANGa, ale jak mam możliwość kupienia PL to taką wezmę (angielski znam, ale raczej nie w takim stopniu by zrozumieć każdy smaczek w dialogu itd)

ja i tak kupie ANG bo nie będę tyle czekał na PL :P

#47 sparda86

sparda86
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 15:23:33

Jak to się mówi do trzech razy sztuka, Ubisoft ostatnio nieco rozczarował mnie swoimi produkcjami tj. Assassin's Creed oraz Far Cry 2. W Prince of Persia pokładam wielkie nadzieje z uwagi na to że lubię taki styl graficzny oraz dlatego, że jestem fanem przygód Księcia. Mam nadzieję że się nie zawiodę :)

#48 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 15:52:00

Jak to się mówi do trzech razy sztuka, Ubisoft ostatnio nieco rozczarował mnie swoimi produkcjami tj. Assassin's Creed oraz Far Cry 2. W Prince of Persia pokładam wielkie nadzieje z uwagi na to że lubię taki styl graficzny oraz dlatego, że jestem fanem przygód Księcia. Mam nadzieję że się nie zawiodę :)

faktycznie assassins był beznadziejny i też liczę na ten tytuł :P ale się nie boję że Ubi coś skopało bo uspokaja mnie wstępna ocena w psx :)

#49 Robin96

Robin96

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 126 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 17:33:31

Ja szczerze powiedziawszy bałem się trochę tej zmiany w grafice.Ale po ostatnim Trailerze wszystkie moje obawy idą do kosza.Kto wie...  może nawet kupię tego POP :D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#50 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 19:31:41

Ja szczerze powiedziawszy bałem się trochę tej zmiany w grafice.Ale po ostatnim Trailerze wszystkie moje obawy idą do kosza.Kto wie...  może nawet kupię tego POP :D

na allegro już są aukcję z PoP :) ja zamówiłem już 8)

#51 misiopuchatek

misiopuchatek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2581 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 20:21:46

ja zamówiłem już 8)

Haha wygląda to jakbyś zamówił osiem :D
Dołączona grafika

#52 BrianPL

BrianPL

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 372 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 21:08:47

Za 4 dni kupuje w ciemno :D

#53 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 22:32:44

Haha wygląda to jakbyś zamówił osiem :D

:D wiesz strasznie się czasami denerwuje... jak nie mogę czegoś przejść to sruu płytą o ścianę :D myślę że 8 płyt mi wystarczy aby przejść PoP ;)

#54 Robin96

Robin96

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 126 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 23:47:36

No wiesz.. w grasz tego typu to wskazane, dziesięć razy przechodzisz ten sam moment i kolejny raz ci się nie udaje... grr.

PS. Dziwak jesteś... specjalnie wyciągasz płytę z PS3 ?! Ja rzucam padem :) xD
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#55 pack

pack

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3553 postów

Napisano 01 grudzień 2008 - 23:53:30

Dołączona grafika

http://polygamia.pl/...rince-of-persia
Dołączona grafika

#56 Bansai

Bansai

calcium bitch

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 8166 postów
  • PSNidBansai_

Napisano 02 grudzień 2008 - 15:13:13

ja rezygnuje niestety z tego tytulu, zmiany za bardzo mi sien nie podobaja :) wg mnie taka operacja graficzna powinna byc stosowana tylko w RPG'ach np Eternal Sonata :) a szkoda bo gralem we wszystkie PoP'y :(
We are Dołączona grafika

#57 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 02 grudzień 2008 - 15:51:47

ja rezygnuje niestety z tego tytulu, zmiany za bardzo mi sien nie podobaja :) wg mnie taka operacja graficzna powinna byc stosowana tylko w RPG'ach np Eternal Sonata :) a szkoda bo gralem we wszystkie PoP'y :(

ty to tak na serio?? grze wyszła na dobre taka szata graficzna i pasuje idealnie :)

#58 Bansai

Bansai

calcium bitch

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 8166 postów
  • PSNidBansai_

Napisano 02 grudzień 2008 - 15:54:43

no serio serio, takie jest moje zdanie i moje odczucia. rezygnuje 100 procentowo.
We are Dołączona grafika

#59 hajpek

hajpek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 02 grudzień 2008 - 15:57:28

no serio serio, takie jest moje zdanie i moje odczucia. rezygnuje 100 procentowo.

nie wiesz co tracisz... gra jest naprawdę bardzo dobra i nie rozumiem jak można było grać we wcześniejsze odsłony i zrezygnować z nowej części...ale cóż twój wybór bo ja nie zrezygnuje :)

#60 Bansai

Bansai

calcium bitch

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 8166 postów
  • PSNidBansai_

Napisano 02 grudzień 2008 - 16:01:54

jak juz mowilem, nie podoba mi sie nowy zabieg, ida bardziej w przygodowke niz krwawą rzeznie :D + fakt ze nie mozesz zginac, nie nie ja spasuje :) GoW3 moja ostatnia nadzieja ^^ jak na razie tylko DMC4 mnie zadowolil z gier gdzie siekasz mieczem :)
We are Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: