Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2013

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5314 odpowiedzi w tym temacie

#2701 Iceman31

Iceman31

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 428 postów

Napisano 22 październik 2012 - 12:17:39

nazarssj2, dokładnie! Jak się przesiadłem z 2012 na 2013 i zacząłem grać to myślałem, że to ja jestem jakaś dupa wołowa i ta wersja zweryfikowała moje umiejętności. Trafiałem z początku na kolesi co mnie tym pierwszym nędznym składem robili jak jakaś Barcelona, a ja, jak dojechałem do bramki to strzały każdy jeden szły w kosmos. Chciałem tą grę wywalić normalnie w śmietnik a tu się okazało, że tak mi pięknie losowało tych "automatów".

ert44, jeśli przerywa a kasę dostajesz Ty to wina była po stronie kolesia z którym grałeś ale jeśli to jemu zalicza wygraną i on dostaje kasę to wina była po Twojej stronie. Żebyśmy się dobrze zrozumieli.... nie twierdzę, że się celowo rozłączyłeś a mówię to w sensie, że może u Ciebie wystąpiło jakieś przeciążenie bądź u Twojego dostawcy netu.

Użytkownik Iceman31 edytował ten post 22 październik 2012 - 12:23:18

Jeden z pierwszych piłkarzy Górnika Zabrze a mój dziadek - Ewald Wiśniowski http://pl.wikipedia....wald_Wiśniowski

#2702 Python636

Python636

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 22 październik 2012 - 12:17:42

Macie jakichś sprawdzonych grajków ,których możecie polecić do trybu MLO ?
Z góry dzięki za podpowiedż bo już nie ogarniam tych dream teamów - jak grac :)

#2703 ert44

ert44
  • Użytkownicy
  • 40 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidert-hel

Napisano 22 październik 2012 - 13:07:43

nazarssj2, dokładnie! Jak się przesiadłem z 2012 na 2013 i zacząłem grać to myślałem, że to ja jestem jakaś dupa wołowa i ta wersja zweryfikowała moje umiejętności. Trafiałem z początku na kolesi co mnie tym pierwszym nędznym składem robili jak jakaś Barcelona, a ja, jak dojechałem do bramki to strzały każdy jeden szły w kosmos. Chciałem tą grę wywalić normalnie w śmietnik a tu się okazało, że tak mi pięknie losowało tych "automatów".

ert44, jeśli przerywa a kasę dostajesz Ty to wina była po stronie kolesia z którym grałeś ale jeśli to jemu zalicza wygraną i on dostaje kasę to wina była po Twojej stronie. Żebyśmy się dobrze zrozumieli.... nie twierdzę, że się celowo rozłączyłeś a mówię to w sensie, że może u Ciebie wystąpiło jakieś przeciążenie bądź u Twojego dostawcy netu.

ICEMAN31 chodzi mi o to że 9 na 10 przerwanych meczy to wyskakuje ze to moja wina...chociaż specjalnie nigdy sie nie rozłączałem i tego nie planuje . pomijam w tej statystyce te mecze gdy nas rozłącza obu ze względu na słabe połączenie i nikt nic nie traci. Do tego dochodzi to że jak mnie wywala (rzekomo z mojej winy) to w 90 % przypadków jak wygrywam lub remisuje. Dodam że w pes 12 w sieci gdy grałem z zaufanymi ziomkami na setki meczy nigdy mnie nie wywaliło, wiec to nie jest chyba wina jakosci neta bo w inne gry smiga bez problemu. bardziej bym sie skłaniał do stwierdzenia że w ustawieniach sieci od dostawcy internetowego może byc jakaś luka lub błąd który umożliwia takim cwaniaczkom jakies machloje. niewiem czy ktoś z obecnych tu ma podobny problem lub pomysł jego rozwiązania... na razie poprostu odstawiam MLO bo przez zerwane połaczenia zamiast kupować pożądnych grajków lub nawet gwiazdy moja drużyna narazie powoli bankrutuje...jednym słowem lipa na maxa

#2704 Jason

Jason

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 166 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 22 październik 2012 - 13:26:13

Wie ktoś dlaczego mi się gra zacina jak chce dodać w ML jakiemuś piłkarzowi witaminy lub energy drinka? po prostu klikam na zawodnika któremu chce dać item i gra się zacina i bez reakcji...

#2705 Goryl_GKS

Goryl_GKS
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 22 październik 2012 - 15:17:04

Witam , ludzie jak zmienić podczas gry przesuwanie całej drużyny do przodu , te kolorowe kwadraciki , w 2011 trzeba było przytrzymać select i chyba R 2 , a teraz ?

#2706 matit

matit

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 155 postów

Napisano 22 październik 2012 - 16:02:25

L2 + strzałka w górę lub dół.

#2707 Kondziu82

Kondziu82

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 22 październik 2012 - 16:04:25

Panowie jak nazywa się Community założony przez Grzybu? Jest jakies ewentualnie hasło? Dosyc mam grania z Barcami i innymi Realami.

Nikt mi nie podpowie??

#2708 grzybu87

grzybu87

Jihad Legia

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 22 październik 2012 - 16:50:11

Nikt mi nie podpowie??

Warszawa(Tarchomin) :D
hasla nie ma

#2709 Kondziu82

Kondziu82

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 22 październik 2012 - 17:04:56

Warszawa(Tarchomin) :biggrin:
hasla nie ma

Dzięki :)

#2710 Jason

Jason

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 166 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 22 październik 2012 - 17:44:51

Wie ktoś dlaczego mi się gra zacina jak chce dodać w ML jakiemuś piłkarzowi witaminy lub energy drinka? po prostu klikam na zawodnika któremu chce dać item i gra się zacina i bez reakcji...

#2711 Python636

Python636

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 22 październik 2012 - 20:09:41

Jakieś podpowiedzi się znajdą ?

Macie jakichś sprawdzonych grajków ,których możecie polecić do trybu MLO ?
Z góry dzięki za podpowiedż bo już nie ogarniam tych dream teamów - jak grac :)

#2712 grzybu87

grzybu87

Jihad Legia

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 22 październik 2012 - 20:30:57

Stary u mnie wszystko git... wiec nie wiem za bardzo w czym moze lezec problem. Jak wgrywales OFa na ten data pack 2.0? Na czysta wersje czy inaczej??

#2713 nazarssj2

nazarssj2

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisano 22 październik 2012 - 21:16:43

pograłem dzisiaj pierwszych kilka meczyków przez sieć w trybie ranking match Sevillą i Atletico. Albo miałem szczęście, albo nie jest tak źle jak wszyscy mówią. Tutaj gra chyba więcej ludzi niż w MLO, dolosowywano mi przeciwników grających na manualu, w dodatku na 4 spotkania ani razy nie mierzyłem się z potęgami, moimi przeciwnikami byli: Bayern, Ajax, Palermo i Malaga. Oprócz Bawarczyków wyrównane drużyny żadnych Realów itp. Chyba rzeczywiście bez asyst gra mało dzieciaków :D
Dołączona grafika

#2714 matit

matit

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 155 postów

Napisano 22 październik 2012 - 23:14:46

Jakieś podpowiedzi się znajdą ?

Nie miałem, ale wiele ludzi strzeliło mi grając w napadzie: Mphela, Petrobenov, Doumbia. Jaki masz poziom zespołu? Bo w zależności od tego ja miałem gracza Afeiron, który dużo z dystansu ładował, ale ma tylko ~70 i nie jest koksem. W pomocy ze skrzydłowych to np. Babiany.

#2715 grzybu87

grzybu87

Jihad Legia

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 23 październik 2012 - 05:49:45

pograłem dzisiaj pierwszych kilka meczyków przez sieć w trybie ranking match Sevillą i Atletico. Albo miałem szczęście, albo nie jest tak źle jak wszyscy mówią. Tutaj gra chyba więcej ludzi niż w MLO, dolosowywano mi przeciwników grających na manualu, w dodatku na 4 spotkania ani razy nie mierzyłem się z potęgami, moimi przeciwnikami byli: Bayern, Ajax, Palermo i Malaga. Oprócz Bawarczyków wyrównane drużyny żadnych Realów itp. Chyba rzeczywiście bez asyst gra mało dzieciaków :biggrin:

Czasami zdarzaja sie lepsze dni ;) albo moze niektorym znudzulio sie juz granie tycmi koksami

#2716 Iceman31

Iceman31

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 428 postów

Napisano 23 październik 2012 - 06:18:38

matit, nie Babiany a Biabiany :) i potwierdzam, jest dobry ale jako skrzydłowy sprawdza się też Barreto.
Twój nick wydaje mi się jakiś znajomy. Chyba już graliśmy w 2012.

Python636, zależy jaki styl gry preferujesz. Jak lubisz grać piłką wypuszczaną na szybkiego napastnika to np. Van Der Mirch jest tutaj idealny. Nie sugeruj się parametrami bo wyglądają słabo ale już widziałem że w wprawnych rękach nieźle nim wymiatali. Sam go kupiłem i jak gra z wymianą piłek mi nie idzie to wpuszczam go i gram długie piły. Szybki i dość celny jest też Victor Montano, Eduardo (jest ich kilku o tym nazwisku - chodzi o tego z Chorwacji). Utaka bardzo dobrze się przeciska bark w bark.

W 2012 szukałem zawodników z Speed Merchant a tu zauważyłem, że lepiej mi się gra takimi z Shoulder Feint Skills

Użytkownik Iceman31 edytował ten post 23 październik 2012 - 06:24:00

Jeden z pierwszych piłkarzy Górnika Zabrze a mój dziadek - Ewald Wiśniowski http://pl.wikipedia....wald_Wiśniowski

#2717 Jason

Jason

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 166 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 23 październik 2012 - 06:41:53

Stary u mnie wszystko git... wiec nie wiem za bardzo w czym moze lezec problem. Jak wgrywales OFa na ten data pack 2.0? Na czysta wersje czy inaczej??

na czysta wersje. Na pes.com.pl ten jedna osoba ma tak samo. Nie wiem jak zaradzic...

Wysłane z mojej Nokii 3310

#2718 januszp85

januszp85

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 888 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidjanusz_85

Napisano 23 październik 2012 - 08:13:33

Witam wszystkich również postanowiłem się podzielić swoją refleksją co do PES 2013.

Zacznę od tego, że w ogóle nie idzie mi w tej wersji. We wszystkich poprzednich wersjach miałem dobre osiągnięcia ale w tej to sam nie wiem czy ta gra jest trudna czy ja zrobiłem się cieki .... ostatnimi czasy zero przyjemności z gry w każdej płaszczyźnie dostaje baty:

Tryb MLO no tyle nerwów mi naszarpał, że szok ;/ na 5 meczów jedna wygrana i jak tu dobrą drużynę zrobić a teraz to jest wręcz nie możliwe bo wszyscy maja tak napakowane składy, że dziwie się jak to robią heh.

W lidze również nie idzie, rankingowych nie gram bo nie ma sensu za dużo nabijaczy punktów.

Może jest jakaś przyczyna mojej słabej formy, o której nie wiem,.....

Jeżeli macie jakieś wskazówki czekam na odpowiedź

#2719 katalonczyk9

katalonczyk9
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 23 październik 2012 - 08:51:49

Działa wam online w tej chwili?

#2720 grzybu87

grzybu87

Jihad Legia

• Zbanowani
  • PipPipPip