Skocz do zawartości

Zdjęcie

Battlefield 3

battlefield ea origin battlegield 3 battlelog

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9973 odpowiedzi w tym temacie

#7941 bzykacz

bzykacz

Memini tui, memento mei

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidbzykacz

Napisano 20 luty 2012 - 14:06:50

Skoro mają odłamki znerfić to również prosze o nerf famasa.... żeby było sprawiedliwie ;)

Masz poczucie humoru hehe Dołączona grafika

Co do Famas, zwiększą mu rozrzut i delikatnie zmniejszą damage i będzie jak reszta pukawek, czyli będzie miał swoje plusy i minusy.

Reszta rzeczy do poprawy:

Brak możliwości oddziaływania Mav na postaci - żeby był brak roadkill'i i podwózek nim.

Noktowizja w BTR, czyli głupie zbliżenie.

Nie widoczność oznaczenia laserowego na heli transportowym. Także ogólna poprawa, bo potrafi się zbugować i nic wtedy nie widać.

Tłumiki, by działały w każdej broni.

Nieśmiertelniki, za dużo by wymieniać, część ma zły obrazek, część broni nie jest traktowana jak ta broń, z trybu współpracy nie działają itd.

Crash'ujące serwery, w sumie nie wiadomo dlaczego, ale zwiększa się szansa gdy wiele osób używa hs

Dołączanie do meczu, czyli rozbijanie drużyn i czasami niemożność znalezienia gry (rzadziej już całe szczęście).

Możliwość zmienienia strony konfliktu w meczu, bez znajomych po drugiej stronie.

Perk, który daje Ci możliwość biegania po claymorach (to takie moje widzimisie)

Oczywiście poprawnie działające bronie z dodatku w dodatku.

Rebalance mapy Kanały w CQ, jeden czołg dla ruskich i np. jedna Bakcha, dwa czołgi to koniec dla wszelkich maszyn latających, nieważne jakby się pilot starał.

Nerf Thunguski, każdy może sobie dopowiedzieć dlaczego.

Nerf odłamku, zmniejszenie splash damage i jego zasięgu (chodzi o promień), także samego zasięgu przy trafieniu.

Zmniejszenie łatwości w zaznaczaniu min, świecą się jak psu jajca!

C4 by koleś po śmierci nie mógł tego wysadzić.

Gdy w C4 trafia coś wybuchowego punkty powinny iść po pół dla osoby strzelającej jak i dla piromana z C4, bo ludzie czekają i strzelają, zabijając swojego i zyskując punkty, jest tu na forum taka wredna osoba, co sobie poczekała i znajomemu 2x tak ładnie pomogła. Pan J. pozdrawiam.

Kierowca powinien móc wywalić kogoś z pojazdu.

Jedno wdzianko świeci się jak psu jajca.

Prywatne mecze!!!

Pewnie jeszcze wiele zapomniałem, to jest to co mi przychodzi do głowy w ciągu dosłownie 5 min. Najgorsze to, że pewnie większości tego typu błędów lub niedoróbek się nie zajmą. Chociaż trza mieć nadzieję i wysyłać raporty, pisać posty w tematach poświęconych błędom itp.
Dołączona grafika

#7942 michaljm

michaljm

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:07:07

Też macie tak,że przeładowujecie broń i jest animacja (czasami z powodu bugu nie ma),dźwięk przeładowania a potem w walce okazuje się,że broń się nie przeładowała? Albo przeładuje i po 3 sekundach,jak wciśnie się kwadrat jeszcze raz to ponownie (i tym razem skutecznie) zmienia magazynek?

Też tak czasem mam

#7943 nathrent

nathrent

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1190 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:20:09

z tego co się orientuje to ta pomoc jest do singla

to się źle orientujesz :)

#7944 Longer85

Longer85

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:40:38

Ta pomoc w celowaniu to jest pic na wode fotmontaż, nie czuje w ogóle aby to coś pomagało, czasem ale bardzo rzadko sie zdarza że jak przebigam obok gościa to sie na niego nakierowuje ale przy celowaniu nigdy nie zauważyłem żeby coś pomagało, a swoją drogą po co to wyłączać skoro i tak 95% ludzi ma to włączone (domyślnie) po co zmniejszać swoje szanse i utrudniać sobie życie skoro inni z tego korzystają?
Dołączona grafika

#7945 boneso

boneso

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 234 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:45:44

dla mnie osobiście to większość z tego co wymienił bzykacz:) co do perk`a na claymory to jest przeciez kamizelka -jesli wejdziesz na claymor to przezywasz:)
w patchu must have 4 me- nerf famasa(wiekszy recoil lub zmniejszenie szybkostrzelnosci) - nerf odlamkowej i szybkostrzelnosci usasa - i wykluczenie smierci przez mav(tego cholerstwa sie nie da zestrzelic) przydalaby sie rowniez naprawa bug`a z c4 czasami jade jeepem -mysle latwy kill wjezdzam w czolg i chcac wysadzic wielka lipa bo rzuca kolejne c4 - porazka:( ogolnie bf coraz bardziej irytuje:( odechciewa sie tej gry..takie moje subiektywne zdanie

#7946 rejczu

rejczu

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 193 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:51:17

Ta pomoc w celowaniu to jest pic na wode fotmontaż, nie czuje w ogóle aby to coś pomagało, czasem ale bardzo rzadko sie zdarza że jak przebigam obok gościa to sie na niego nakierowuje ale przy celowaniu nigdy nie zauważyłem żeby coś pomagało, a swoją drogą po co to wyłączać skoro i tak 95% ludzi ma to włączone (domyślnie) po co zmniejszać swoje szanse i utrudniać sobie życie skoro inni z tego korzystają?

grając snajperem jest to upierdliwy temat, chcesz uwalić kogoś kto biegnie czyli musisz strzelić przed niego (w zależności od odległości od celu) kilka milimetrów na ekranie w bok. Z tym autocelowaniem nie ma szans na szybkie wykoanie takiego manewru + jeśli grasz bez dwójnoga tracisz cenne ułamki sekund na wstrzymaniu oddechu przez korekte strzału po "autonamierzeniu". W sumie to nie wiem jak to dokładnie opisać.. Autonamierzenie działa jednorazowo w momencie przybliżenia, potem musisz "gonić" cel samodzielnie. Mi się dużo lepiej gra bez tego.
Dołączona grafika

#7947 okoni

okoni

Super Użytkownik

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 4449 postów
  • PSNidokoni18

Napisano 20 luty 2012 - 14:53:33

Też macie tak,że przeładowujecie broń i jest animacja (czasami z powodu bugu nie ma),dźwięk przeładowania a potem w walce okazuje się,że broń się nie przeładowała? Albo przeładuje i po 3 sekundach,jak wciśnie się kwadrat jeszcze raz to ponownie (i tym razem skutecznie) zmienia magazynek?

jeszcze nigdy tak nie miałem . natomiast dość często zdarza mi się taki bug że chcę rzucić apteczkę lub ammo i zostaje mi on w rękach i nie chce się potem już nic innego włączyć , żadna broń . i latam tak z apteczką jak żyd po pustym sklepie , jedyne co pomaga to zgon . żeby jeszcze tą apteczką czy ammo pakiem można było guza komuś nabić ...

#7948 shemaforash

shemaforash

Super Użytkownik

• Old Boy
  • PipPipPip
  • 2500 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:53:51

Takie pytanie, pomoc w celowaniu działa też online?
Wydaje mi się to dosyć bez sensu, rozumiem w single ale multi.
Dołączona grafika

#7949 Thrasher8888

Thrasher8888

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 190 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:58:03

O tym że pomoc przy celowaniu jest wiedziałem już od kiedy pierwszy raz włożyłem płytkę z BF3 do napędu (nie wiem też tak robicie że zaraz po pierwszym odpaleniu gry wchodzę w opcje obczajam wszystko, czyli sterowanie, dźwięk i dopiero zaczynam grać). Od 20 lvl gram bez aim assist i przyzwyczaiłem się do tego. Nie lubię zbytniej kontroli gry nade mną (tylko skrzynia manualna nie automatyczna :) ) .

2ywy0z6.jpg

#7950 SkibaPL

SkibaPL

I <3 MY EG4

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1768 postów

Napisano 20 luty 2012 - 15:06:53

Ja mam wlasnie czasami takiego buga ze wciskam kwadrat, slychac jak przeladowywuje ale nie ma animacji, i po czasie wszystkie pestki sa w magazynku. Tez mam czesto tak, ze przeladuje bron i pestek w magazynku jest 30/31. A kazda pestka moze nam uratowac dupsko, wiec trzeba wykonac reload again (mowie tu o normalnych pukawkach a nie krowach z 100-200 pestkami).

A co do pomocy w celowaniu, ja tam nie pamietam czy mam wylaczone czy wlaczone, roznicy to nie robi. Jedynie jak na bazarze w alejce celowalem w punkt, i ktos mi przebiegl to lekko powtarzam lekko, celownik przesunal sie w kierunku delikwenta. Wiec juz nie mowcie, ze to oszustwo/wspomagacz, bo ten aim assist sie nie sprawdza. Wiec ja nie widze roznicy czy gram z czy bez. Tyle w temacie.

PS.
Wysepilismy voice chata, moze teraz prywatne mecze :ok:

Użytkownik Skiba94 edytował ten post 20 luty 2012 - 15:12:05

SkibaPL.png          

#7951 bzykacz

bzykacz

Memini tui, memento mei

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidbzykacz

Napisano 20 luty 2012 - 15:16:15

dla mnie osobiście to większość z tego co wymienił bzykacz:) co do perk`a na claymory to jest przeciez kamizelka -jesli wejdziesz na claymor to przezywasz:)
w patchu must have 4 me- nerf famasa(wiekszy recoil lub zmniejszenie szybkostrzelnosci) - nerf odlamkowej i szybkostrzelnosci usasa - i wykluczenie smierci przez mav(tego cholerstwa sie nie da zestrzelic) przydalaby sie rowniez naprawa bug`a z c4 czasami jade jeepem -mysle latwy kill wjezdzam w czolg i chcac wysadzic wielka lipa bo rzuca kolejne c4 - porazka:( ogolnie bf coraz bardziej irytuje:( odechciewa sie tej gry..takie moje subiektywne zdanie

Wiem, zostaje wtedy ok. 2% życia, jednak mam nadzieję, że dadzą perka, że będzie można biegać po nich bez detonacji, tak jak teraz jest podczas chodzenia na klęczkach, nie detonuje się. Jednak to takie moje widzimisię hehe . Chciałbym dlatego, że na Sekwanie czasami robi się masakra gdy 6 lub więcej wrogów stawia je, więcej patrzy się pod nogi niż za wrogiem Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7952 panPierniczek

panPierniczek

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 90 postów

Napisano 20 luty 2012 - 15:18:01

Tez mam czesto tak, ze przeladuje bron i pestek w magazynku jest 30/31.

30 w magazynku + 1 w komorze. Jak przeładujesz po wystrzeleniu wszystkich pociskow to komora bedzie pusta, jak przeładujesz mając jeszcze amunicję to nabój z komory tam zaostaje i masz 31/31

#7953 yogi79

yogi79

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 20 luty 2012 - 18:55:10

jeszcze nigdy tak nie miałem . natomiast dość często zdarza mi się taki bug że chcę rzucić apteczkę lub ammo i zostaje mi on w rękach i nie chce się potem już nic innego włączyć , żadna broń . i latam tak z apteczką jak żyd po pustym sklepie , jedyne co pomaga to zgon . żeby jeszcze tą apteczką czy ammo pakiem można było guza komuś nabić ...

Pomaga oddanie "strzału" z takiej apteczki/ammo :-)

card-1449.jpg

#7954 silenthill

silenthill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 20 luty 2012 - 20:17:16

zadziwia mnie polityka DICE w zakresie poprawek do rozgrywki. Niestety chłopakom przecieka przez palce kolejna szansa na wyrobienie sobie jeszcze lepszej pozycji względem CoD wystarczyłoby słuchać graczy. A tak mamy USAS-A chyba jedna z najbardziej, lub nawet najbardziej overpowered broń w fps-ach. Aż dziw bierze czemu na mapach innych niż Caspian ludzie biorą coś innego. Chyba dlatego, że dla większości innych graczy gość z USAS=looser.

Też czasami mam ten bug z przeładowaniem, bez animacji, często jest to przy SMAW. Dalej uważam, że osłabiono piechotę w stosunku do czołgów, często widzę, że dobrze manewrujący czołgiem potrafi nieźle poszaleć, bo żeby czołg położyć trzeba sporo rakiet. Kolejny bug przy strzale z rakiety jeśli strzelisz, a po strzale od razu zginiesz to rakieta się w powietrzu dematerializuje. Często mi sie to zdarza, gdy widze dymiący czołg i nawet za cenę zgonu chcę go rozwalić.

Użytkownik silenthill edytował ten post 20 luty 2012 - 20:21:11

#7955 piotrek86

piotrek86

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisano 20 luty 2012 - 20:31:39

Bzykacz zminic team mozna bez znajomego tam.Czesto tak robie jak naprzyklad sie mapa zmieni i pol drugiego teamu wychodzi i zostaje 12 na 5 i nie ma wtedy problemu. Jak jest 12 na 11 to nie zawsze mozna .A z famasem co coraz mniej ludzi chodzi a jak widze juz to ma iles tam gwiazdek i juz raczej nie zmieni, sam chodzilem z tym ale juz mi przeszlo za duzo wad ma jak dla mnie, wole AEK971 a teraz jeszcze buffa dostanie Dołączona grafikaA bug z animacjia ladowania bron?jak by to pierwsza gra z tym byla

Użytkownik piotrek86 edytował ten post 20 luty 2012 - 20:33:45

Dołączona grafika

#7956 LionelPL

LionelPL

Super Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1762 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidLionelPL

Napisano 20 luty 2012 - 20:34:15

Skoro mają odłamki znerfić to również prosze o nerf famasa.... żeby było sprawiedliwie ;)

Niestety nie ważne jaki patch wypuszczą i tak nie da sie zadowolić 100% ludzi... zawsze coś komuś nie będzie pasować... a to mav a tro dłamki a to famas a to noktowizja....

Widać że koledze nie po nosie że mają osłabic odłamki w USASIE... co tu sie dziwić kolega dużo nabił kili tą bronią :thumbsup: Będzie sie trzeba nauczyć grać inną bronią :biggrin:

A tak naprawde ta broń wprowadza zbyt duża nierównage na polu bitwy. Jako przyklad moge podać mój. Gramy sobie Deathmatch(tam gdzie sa 4 zespoły :biggrin:) wszystkie 3 druzyny równo walczą a 4 prawie nie istnieje. W połowie meczu do 4 drużyny wpadają 3 USASOWCY i co sie dzieje. Zaczyn sie chaos i druzyna USASOWCOW wygrywa :thumbsup: Wiec bardzo dobrze ze USAS bedzie osłabiony.
Dołączona grafika

#7957 silenthill

silenthill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 20 luty 2012 - 20:40:09

no właśnie nie będzie.

#7958 bzykacz

bzykacz

Memini tui, memento mei

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidbzykacz

Napisano 20 luty 2012 - 21:08:44

To co napisałem to bardziej takie moje widzimisię było, w żadnym bądź razie lista poprawek.

Zgłosiło się do mnie wielu Panów na J. z pretensjami i tłumaczeniami. Napiszę tutaj, bo nie chce mi się pisać każdemu z osobna. Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony, ale jeśli tak się stało to chyba ma coś na sumieniu. Tyle.

Bzykacz zminic team mozna bez znajomego tam.Czesto tak robie jak naprzyklad sie mapa zmieni i pol drugiego teamu wychodzi i zostaje 12 na 5 i nie ma wtedy problemu. Jak jest 12 na 11 to nie zawsze mozna .A z famasem co coraz mniej ludzi chodzi a jak widze juz to ma iles tam gwiazdek i juz raczej nie zmieni, sam chodzilem z tym ale juz mi przeszlo za duzo wad ma jak dla mnie, wole AEK971 a teraz jeszcze buffa dostanie Dołączona grafikaA bug z animacjia ladowania bron?jak by to pierwsza gra z tym byla

Dobra mistrzu powiedz tylko jak, sam chętnie będę to robił, co by ciekawiej się grało Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7959 kakaroto

kakaroto

Super Użytkownik

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 7655 postów

Napisano 20 luty 2012 - 21:10:37

Widać że koledze nie po nosie że mają osłabic odłamki w USASIE... co tu sie dziwić kolega dużo nabił kili tą bronią :thumbsup: Będzie sie trzeba nauczyć grać inną bronią :biggrin:

A tak naprawde ta broń wprowadza zbyt duża nierównage na polu bitwy. Jako przyklad moge podać mój. Gramy sobie Deathmatch(tam gdzie sa 4 zespoły :biggrin:) wszystkie 3 druzyny równo walczą a 4 prawie nie istnieje. W połowie meczu do 4 drużyny wpadają 3 USASOWCY i co sie dzieje. Zaczyn sie chaos i druzyna USASOWCOW wygrywa :thumbsup: Wiec bardzo dobrze ze USAS bedzie osłabiony.

jak w tej 4 druzynie bylo trzech graczy mniej jak u was to je sie nie dziwie ze baty dostawali, ale co w tym dziwnego ze jak juz grali w komplecie to was dogonili? moze lepsi byli :whistling:

#7960 silenthill

silenthill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 20 luty 2012 - 21:13:38

z USASEM każdy jest lepszy......

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: battlefield, ea origin, battlegield 3, battlelog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: