Skocz do zawartości

Zdjęcie

Battlefield 3

battlefield ea origin battlegield 3 battlelog

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9973 odpowiedzi w tym temacie

#5141 Kryman

Kryman

One more time

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 2053 postów
  • PSNidSarewo

Napisano 24 grudzień 2011 - 14:38:16

Twarzy nie można zmieniać (Z tego co się orientuję). Strój można tylko...

Użytkownik Kryman edytował ten post 24 grudzień 2011 - 14:45:16

rlsAos2.png

#5142 puma111

puma111

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 134 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 14:44:00

Up. Tak tak. Chodzi o strój ich... wiem gdzie się zmienia kolory ale jako takiego całego stroju nie...

#5143 miLek

miLek
  • Użytkownicy
  • 41 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 15:28:23

Mam problem w drugiej misji, gdy z myśliwca oczyszczam to lotnisko, no i zostali tylko uciekinierzy. Nie mogę ich rozwalić, trafiam idealnie, tzn. namierzam do ostrzału przez inne myśliwce, jak to przejść?
Dołączona grafika

#5144 soczek

soczek
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 15:37:29

Ja nie miałem z tym problemu. Namierzasz i odpalasz rakietę.

#5145 cubeline

cubeline

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 226 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 15:41:07

teraz już wiem jak można nieźle grać w bf3 z tym na pewno FRAG FX PIRANHA PS3
Dołączona grafika

cubeline82.png

#5146 woko27

woko27

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 144 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 15:53:40

Up. Tak tak. Chodzi o strój ich... wiem gdzie się zmienia kolory ale jako takiego całego stroju nie...

Każda ze stron (USA i RUS) mają po 1 rodzaju stroju dla każdej klasy. Do tego można tylko zmieniać kolory ubrań... To tyle.

woko27.png

#5147 GrubyNinja

GrubyNinja

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 16:16:28

Dołączona grafika

Albo nauczyć się grać na padzie...

#5148 piotrek86

piotrek86

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 16:43:16

Albo nauczyć się grać na padzie...

nie wszyscy graja na padzie x lat wiec niekotrym takie cos odpowiada , ja tez od niedawna na padzie nauczylem sie grac ale i tak wolalbym mysz do FPS
Dołączona grafika

#5149 Kryman

Kryman

One more time

• Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 2053 postów
  • PSNidSarewo

Napisano 24 grudzień 2011 - 16:47:28

No już chyba lepiej na padzie niż na takiej myszce i tym jakże wielofunkcyjnym urządzeniu :biggrin:

rlsAos2.png

#5150 daw1985

daw1985

Super Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:00:50

Panowie macie gdzieś jakiś linki do nauki latania śmigłowcem. Wiem jak się lata, jednak nie potrafię wprowadzić śmigłowiec w ten taki ruch, co lata dookoła celu bardzo szybko. Wtedy jest trudny do strącenia. Wczoraj na ruschu koleś bardzo dobrze latał i cała ekipa nie potrafiła go ściągnąć.

Na yotube znalazłem parę tutoriali jednak większość na xbox lub pc a ja chciałbym się dowiedzieć co robić żeby helikopter wprowadzić właśnie w taki ruch dokoła zamierzonego celu, a nie tam gdzie akurat mi się uda.

#5151 Rufi74PL

Rufi74PL

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:05:58

Dołączona grafika

Nie wiem jak,to jest z tym wynalazkiem,ale nie bądź taki pewny,że rozwiąże on Twoje problemy.Mam kolegę ,który testował Tactical Commander 3 i tak jak w COD w miarę się sprawdzał tak w BF3 już mu nie podchodził,cena też nie mała około 80 euro,po jednym dniu oddał i gra padam.Po drugie jak mam przed PS3 siedzieć jak przed kompem przy stoliku na krzesełku uwiazany na kablu to wybrał bym PC i myszkę.

#5152 cubeline

cubeline

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 226 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:10:58

No już chyba lepiej na padzie niż na takiej myszce i tym jakże wielofunkcyjnym urządzeniu :biggrin:

jestem przyzwyczajony do grania na myszce więc dla mnie to na pewno lepsza opcja niż nauka od początku grania na padzie w fps. pad nigdy nie dorówna precyzji jaką daje mysz.

Nie wiem jak,to jest z tym wynalazkiem,ale nie bądź taki pewny,że rozwiąże on Twoje problemy.Mam kolegę ,który testował Tactical Commander 3 i tak jak w COD w miarę się sprawdzał tak w BF3 już mu nie podchodził,cena też nie mała około 80 euro,po jednym dniu oddał i gra padam.Po drugie jak mam przed PS3 siedzieć jak przed kompem przy stoliku na krzesełku uwiazany na kablu to wybrał bym PC i myszkę.

na razie nie kupuję ale wydaję mi się że będzie mi łatwiej niż padem, nie myśle o uwiązaniu przy stole, ważne żeby dobrze mi się grało bo aktualnie dostaje od każdego, a nie mam zamiaru być mięsem w tej grze.
z tego co widziałem na youtubie dają dobrze rade tym.

Użytkownik cubeline edytował ten post 24 grudzień 2011 - 17:11:41

cubeline82.png

#5153 nathrent

nathrent

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1190 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:13:10

Panowie macie gdzieś jakiś linki do nauki latania śmigłowcem. Wiem jak się lata, jednak nie potrafię wprowadzić śmigłowiec w ten taki ruch, co lata dookoła celu bardzo szybko. Wtedy jest trudny do strącenia. Wczoraj na ruschu koleś bardzo dobrze latał i cała ekipa nie potrafiła go ściągnąć.

Na yotube znalazłem parę tutoriali jednak większość na xbox lub pc a ja chciałbym się dowiedzieć co robić żeby helikopter wprowadzić właśnie w taki ruch dokoła zamierzonego celu, a nie tam gdzie akurat mi się uda.

odpal sobie 2 misje co-op;a isobie poćwicz,

#5154 recon

recon
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:25:05

Ja czytałem ze te fragi tylko odwzorowują ruchy gałki analogowej, także nie ma mowy o wysokiej precyzji tego urządzenia ps3 takiej jak na myszce pecetowej.
Dołączona grafika

#5155 daw1985

daw1985

Super Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:41:19

odpal sobie 2 misje co-op;a isobie poćwicz,

Faktycznie, trzeba ćwiczyć, że też nie wpadłem na to.....

#5156 nathrent

nathrent

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1190 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 17:55:12

troxhę oftopując,...

ameryki nie odkryłeś, SONY dało ciała nie opracowując MOVE podobnie jak to urządzenie, by kontrolery MOVE kontaktowały się bezpośrednio z kamerką i ich sygnał był interpretowany przez PS3 jako sygnał PADa , a nie jako sygnał od osobnego urządzenia, wtedy ten wynalazek zyskałby również i wsteczną kompatybilność i mógłby być używany w nowych jak i starych grach ;)

#5157 SmoQ_88

SmoQ_88

SmoquGaming

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • PSNidSmoqu

Napisano 24 grudzień 2011 - 18:18:27

Cubeline, nie piszę tego złośliwie, z ilości Twoich postów wynika że jesteś świeżym forumowiczem i od razu żalisz się że pad jest be itd. Wywołujesz niepotrzebne kłótnie i spory. Piszesz, że myszka jest dla Ciebie wygodniejsza, dla każdego jest chyba wygodniejsza, ale może poświęć trochę czasu a na pewno ogarniesz pada. Ja nie wyobrażam sobie w tym momencie grać czymś innym niż padem, nawet w gry pecetowe jeśli jest taka możliwość to podłączałem sobie pada od ps3. Dawno dawno temu grałem mnóstwo czasu myszką. Później kupiłem PS3 i pierwsze dwa tygodnie to były męczarnie, też narzekałem (tylko w sobie w środku a nie na forum) że strasznie ciężko itd. Po miesiącu było znacznie lepiej, teraz gram na padzie tak samo jakbym grał na myszce a może i nawet lepiej i tak jak napisałem wcześniej nie wyobrażam sobie tego inaczej. Może weź ogarnij się trochę i trenuj pada, bo zamieszczając tu zdjęcia jakiejś pseudo myszki do PS3 tylko się pogrążasz co zresztą widać po minusach.

Poza tym to Wesołych Świąt Wszystkim Forumowiczom :)
Dołączona grafika
Battlelog: Smoqu_Euphoria

#5158 woko27

woko27

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 144 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 20:02:24

Spróbuj wychylić śmigłowiec do przodu i skręcając w lewo wychylaj się na prawo przy jednoczesnym wciskaniu R2 (wznoszenie). Czasami mi wychodziło, ale najczęściej kończyło się tym, że wpadałem w ruch spiralny. :thumbsup:
Praktyka + znajomość fizyki czyni mistrza. :biggrin:

Pozdrawiam.

woko27.png

#5159 Artikam

Artikam

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 20:05:44

Witam!
Ile jest wszystkich misji w kampanii?

Z góry dzięki za pomoc.;)
Dołączona grafika

#5160 NFL

NFL

TapouT

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3304 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 20:17:19

Witam!
Ile jest wszystkich misji w kampanii?

Z góry dzięki za pomoc.;)

Cholera,wczoraj skonczylem kampanie wiec powiem Ci,ze 12. Calkiem niezlych,ale szalu nie ma

fT9YMjo.jpg

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: battlefield, ea origin, battlegield 3, battlelog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: