Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2105 odpowiedzi w tym temacie

#661 RaFaLiK37

RaFaLiK37

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:09:01

Ja mam normalnie tak jak bylo w 2011 ;)
Dołączona grafika

#662 cwir

cwir

Playa

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 9726 postów
  • PSNidcwir

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:14:39

Ja mam normalnie tak jak bylo w 2011 ;)

No to szkoda jesli tak zostanie bo :select: + :r1:/:r2: jest tak beznadziejna kombinacja ze prawie przestalem tego uzywac. Najlepsze bylo kiedys pod :l2: + :r1:/:r2:

#663 LonsFenomenoo

LonsFenomenoo

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1337 postów
  • PSNidLons_pl

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:14:53

Tak jak wcześniej pisałem super wiadomością jest to, że Option File kopiujemy teraz w jednym folderze. Jeden ruch i mamy licencjonowane ligi :tongue:

Użytkownik lons edytował ten post 15 wrzesień 2011 - 17:15:49

NAJWIĘKSZA I NAJSTARSZA LIGA PRO EVOLUTION SOCCER W POLSCE Zgłaszać się na PRIV!

#664 dzejms

dzejms

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:16:49

No to szkoda jesli tak zostanie bo :select: + :r1:/:r2: jest tak beznadziejna kombinacja ze prawie przestalem tego uzywac. Najlepsze bylo kiedys pod :l2: + :r1:/:r2:

Wystarczy zmienic w ustawieniach kontrola sposob poruszania sie na sama LS ( galke ) zamiast na LS + strzalki. Wtedy zmieniac sie bedzie pressing l2+ r1/r2

@down
Faktycznie pomylilo mi sie juz, zmienia sie l2 + strzalka gora/dol.

Użytkownik dzejms edytował ten post 15 wrzesień 2011 - 17:49:34

#665 RaFaLiK37

RaFaLiK37

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:28:05

Wystarczy zmienic w ustawieniach kontrola sposob poruszania sie na sama LS ( galke ) zamiast na LS + strzalki. Wtedy zmieniac sie bedzie pressing l2+ r1/r2

True
Fajnie sie to sprawdza :) ale ta kombinacja ktora Ty podales nie dziala . W tym ukladzie mozna przypisac 4 taktyki pod 4 kierunki krzyzaka a atak / obrona przez L2 + strzalka w gore lub do dolu
Dołączona grafika

#666 Pasiak85

Pasiak85

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 128 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:54:16

a jak wy z tymi asystami? shoot,pass i clear. Dajecie na off?

#667 dzejms

dzejms

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:59:36

a jak wy z tymi asystami? shoot,pass i clear. Dajecie na off?

polecam off, mój obrońca (ktorym nie kierowalem) próbował zatrzymać wrzutkę wślizgiem i strzelił samobója Dołączona grafika

#668 Pasiak85

Pasiak85

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 128 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:03:43

wlasnie wole miec wszystko pod kontrola bo nie raz jakis cymbal wslizgiem karne robil :scare:,

#669 RaFaLiK37

RaFaLiK37

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:12:31

A gdzie sie to ustawia bo w drugim demie nie moge tego znalezc :P (chodzi mi o te auto wslizgi i sttzaly) ja podania mam na full manual
Dołączona grafika

#670 LonsFenomenoo

LonsFenomenoo

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1337 postów
  • PSNidLons_pl

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:12:45

Fajnie gra się na dwóch kreskach asysty. Polecam :thumbsup:
NAJWIĘKSZA I NAJSTARSZA LIGA PRO EVOLUTION SOCCER W POLSCE Zgłaszać się na PRIV!

#671 Pasiak85

Pasiak85

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 128 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:20:20

A gdzie sie to ustawia bo w drugim demie nie moge tego znalezc :P (chodzi mi o te auto wslizgi i sttzaly) ja podania mam na full manual

w tym personal data sie to zmienia,rowniez mozna tam slizgi wylaczyc swoim obroncom :thumbsup:

Trenuj Rafalik bo w PES12 nie raz sprawdze co potrafisz :biggrin:

Użytkownik Pasiak85 edytował ten post 15 wrzesień 2011 - 18:28:41

#672 LonsFenomenoo

LonsFenomenoo

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1337 postów
  • PSNidLons_pl

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:40:53

#673 crash5

crash5

PSX 1994-2014

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1190 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:44:22

Piękna bramka! :) Ja już chcę tą grę :sad:

gdynia_1987.png

#674 Franky23PL

Franky23PL
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:41:17

Jako posiadacz konsoli o pojemności dysku 40 GB, doszedłem po prawie 3 latach do momentu, w którym muszę podejmować radykalne decyzje, które pliki usuwać, a które zostawiać, by móc grać w kolejne dema. Teraz zrzucili i PES-a i FIFĘ, więc musiałem wybrać. Zanim zacznę przynudzać o tym która gra mi się bardziej podoba i dlaczego, to mały wstęp.

Z grami piłkarskimi mam kontakt od 1999 roku, gdy to jako 10 latek zagrałem w Fifę. Potem był ISS, a później kolejne tytuły tych gier, PES itd. Grywałem w obie, ale przyjemniejsze chwile spędzałem z PES-em. Gdy nastał czas obecnych konsol, to ostatnim PES-em w pełnej wersji w jaki zagrałem, był ten szósty, który był w zestawie z konsolą. W powszechnej opinii to FIFA zdominowała walkę w ostatnich latach. Ja popierałem ten trend grając tylko w pełne wersje produkcji od EA. Jednak w końcu nadszedł czas refleksji. FIFA - choć to dobra gra - dobiła wg. mnie do momentu, gdzie istotne zmiany są coraz mniej zauważalne. To co w tej nowej FIFIE mnie zawsze mocno irytowało, to pewna sztuczność w rozgrywce jaka funkcjonowała i co pokazuje demo, dalej funkcjonuje. Chyba nastał czas, by z PES-em się przeprosić. Japończykom sporo czasu zajęłoby stworzyć tytuł godny tej generacji, ale grając w to demo, w końcu poczułem się jak w czasach PES-a 3, 5 i pozostałych z tych dawnych lat. Grafika na zbliżeniach jest dość słaba. Ale z oddalonej, boiskowej perspektywy prezentuje się to wg. mnie kapitalnie. To prezentacja PES-a jest bardziej naturalna, nieprzebajerzona. Kuleje atmosferka na trybunach na pewno. To FIFA w kwestii efekciarstwa przeważa i w tym aspekcie. Ale to PES - może to przez miłe wspomnienia jakie mam z tytułem? - jest grą z duszą. Lepiej oddająca klimat piłki nożnej. Spokojniejszy, bardziej wyważony. Jedyną FIFĄ, w którą grałem cały rok, była ta z numerkiem 2001, ale wtedy miałem 12 lat, więc też na to patrzyłem inaczej, no i nie było jeszcze marki Pro Evolution Soccer. Zauważyłem iż utrzymuje się taka tendencja, że wielu ludzi jest mega napalonych co roku na FIFĘ, a po góra 4 tyg. kicha. To efekt sprawnego marketingu, ludzie się łatwo nabierają. :D

W zeszłym roku, będąc już zmęczony FIFĄ nie kupiłem żadnej piłki, pierwszy raz od tych 12 lat. Teraz poważnie zastanawiam się nad PES-em. Jeśli będę miał tylko wolne fundusze, to będąc w sklepie dylemat będzie wyjątkowo krótki. PES!

ściagnałem oba dema, jak co roku zresztą. jesli chodzi o konami, to od pes6 nie mogłem patzrec na kolejne wersje, grajac w pełne 2009 i 2010, 2011. jesli chodzi o ea to miałem pełne 2010, World Cup i 2011. a w piłki koputerowe i konsolowe gram od 1994 roku i pamietnej fifa world cup ;) były pozniej i fifa 98 - klasyk, i ISS i PES 3,4,5,6. były oczywiscie po drodze trupy z szafy czyli kazda fifa co roku od 2001 do 2008.to były gnioty niesamowite gdzie grajac u kumpla cały mecz czekało sie na ten jeden wyreżyserowany przez skrypty moment gdzie mogłes w odpowiedni sposób strzelić gola. finezja i polot - pojęcia pzrez ea nieznane. ku zdumieniu to sie zmieniło. 2010 miała power. 2011 również,ale...... wszystko co niesie ea to jak kolega wyzej nadmienił efekt marketingu. jak oni co roku lukrują, jak liżą cztery litery kazdego gracza, jak pieknie opowiadają o rzeczach które i tak juz są od dawna , a oni pięknie to nazywają "nowością" ea to tacy poslcy politycy. kiełbasa i nic wiecej. idą za tym fakty,ale po miesiącu obcowania z fifą , nie da sie na nią patrzec. kupiłem 2010, zaprosiłem kolegów, bajka, super grafa, fajnie sie grało pierwsze dwa , tzry mecze. a do czego zmierzam? a do tego ze zyjemy w takich czasach gdy twórcy gier fpp, fps porażają graczy realizmem. fifa poraża liczbą bugów i błędów, niewytłumaczalnych rzeczy jak np. to ze w pierszym sezonie kariery nie grasz w lidze mistrzów! ktoś powie - awansuj najpierw - ja mówię, kupując grę na sezon 2011/2012 chcę w tym sezonie wygrać ligę mistrzów. na ch... mi sezon nastpeny w którym ea za pomocą transferów zmienia kompletnie wszystkie czołowe druzyny. ale fifa ma cos czego nie ma konami - realizm ruchów. pełne 360 stopni, zderzenia piłkarzy, płynnosc ich poruszania, wrzutki, zwody ,zagrania, walka w powietrzu, faule, upadki..to wszystko jest cholernie miodne.dopoki nie stzrelamy, dopóki nie podajemy, dopóki bramkarze nie kładą się na ziemi a piłka leci im 9/10 pod brzuchem. - juz widze ze w 2012 to zmienili. ale panowie - finezyjny strzał przyciskamy i 9/10 piłeczek ląuje rogalem obok bramkarza. w konami - niemozliwe. a co z konami - czy jest lepiej ? ano pewnie ze jest , podania na wysjcie, strzały, zwodów niestety nie umiem,albo ich nie ma w demie,ale... no właśnie ale - ruchy piłkarzy drewno porażające, na zwolnienu wiele razy widac jak pilkarze płyną po murawie, podskakują w powietrzu - naprwawde !! - poprostu biegają jak trędowaci. i huk - kompletnie nie wiem co kupić. czy pzrereklamowaną fifę, lepsszą niż rok temu,ale wciąz na dwa meisiace,a ponzej na allegro. czy tez poprawioną, z duszą, z tym błyskiem nieprzewidywalnosći, ale wciąż drewnianą, z tymi samymi upadkami , faulami, wslizgami co 6 lat temu. odwieczne pytanie call of duty czy battelfield - wybór między lewą a prawą piersią kobiety do całowania - obie fantastyczne. a fifa i pes ? niezła piłka czy troszkę bardziej niezła. P.S. w PES6 pograliśmy ostatnio z kumpalmi przy małym co nieco w szklankach... to juz jest naprawde prehistoria :) zawsze bedziemy do niej wracac, ale panowie - pes6 to juz do muzeum. eh, żęby dzisiejsze gry miały taką duszę jak szóstka...

#675 Sherman

Sherman

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidSzerman

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:52:42

http://www.youtube.c...player_embedded

Piękna bramka! :) Ja już chcę tą grę :sad:

Może i ładnie wygląda, ale to chyba jest ten cały "knukle" shot który ludzie wytropili już w PES 2011 i który wpada 10/10. Po takim uderzeniu nawet prosto w bramkarza jest gol zawsze bo piłka jakoś tak koziołkuje przed samą bramką, że wpada za każdym razem do siatki. Jest o tym parę filmików na YT.

Użytkownik Sherman edytował ten post 15 wrzesień 2011 - 19:53:52

vgv6.png

#676 alieen

alieen

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 211 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidalieen

Napisano 15 wrzesień 2011 - 20:07:06

Niestety sie nie da (a mialo sie dac :verymad:). Ja odpalam demko i spokojnie ide po browara, zrobic sobie kanapke i akurat wracam na gotowe :)

Nic sie nie mialo, zaznaczyli ze demo2 bedzie z pierwszym filmikiem nie do ominiecia. Kolejne juz da sie anulowac. Swoja droga ten filmik to jakas katastrofa, wzieli wszystko co wydali oficjalnie do tej pory i wsadzili w filmik poczatkowy.

No ale tak wracajac do meritum :) jest demo 2 jest fajnie. Nawet lepiej niz poprzednie demko - czyli tak jak mialo byc.
Bramkarze sprawniej dzialaja, ALE oburzyla mnie obrona bramkarska, jak pilke wslizgiem chcial mi rywal strzelic. Toczyla sie pila po ziemi (w sam rog bramki) a bramkarz ni stad ni zowad skoczyl do pilki z ryciagnietymi juz rekami przed siebie. Niestety te rece mial tak ustawione, jakby trzymal wczesniej pilke i po wyjeciu mu jej taka pozycje zlapal. Oczywiscie pilka idealnie wpasowala sie w rozstaw dloni i obronil ten "strzal". Parodia jakas. Fajnie ze dopracowali parady bramkarskie, no ale prosilbym bez takich tanich łat na szybko.

Generalnie jeszcze pytanie mam do tych co graja dluzej (lepiej): jak przycelowac mocny strzal w ktorys rog/bok bramki ? Po ziemi ladnie mierza, ale jak juz wyzsza pilka leci to albo:
a) daleko poza brakme - dobre 2m obok
B) tuz nad glowa bramkarza, ale tak "mocna" ze wyciaga on rece dopiero jak go pilka minie i juz jest za linia (co tez generalnie smiesznie wyglada i nienaturalnie dosc).

To juz finalny kod gry jest ? Ogolnie PES12 jest bardzo dobry, ale ci bramkarze i ich "akcje" jakos mnie nie do konca rajcuja.
Dołączona grafika

#677 cwir

cwir

Playa

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 9726 postów
  • PSNidcwir

Napisano 15 wrzesień 2011 - 20:18:24

Nic sie nie mialo, zaznaczyli ze demo2 bedzie z pierwszym filmikiem nie do ominiecia. Kolejne juz da sie anulowac. Swoja droga ten filmik to jakas katastrofa, wzieli wszystko co wydali oficjalnie do tej pory i wsadzili w filmik poczatkowy.

Jakie kolejne? Mialo byc tak ze tylko przy pierwszym odpaleniu sie nie da ominac..

#678 crash5

crash5

PSX 1994-2014

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1190 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 20:35:19

Jakie kolejne? Mialo byc tak ze tylko przy pierwszym odpaleniu sie nie da ominac..

Niestety potwierdzam. W drugim demku , niemożna pominąć początkowego filmiku , a trwa około 5 minut.

PS: Zauważcie , że za równy miech o tej porze będziemy się zagrywali w pełną wersje PES 2012 :D

gdynia_1987.png

#679 alieen

alieen

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 211 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidalieen

Napisano 15 wrzesień 2011 - 21:10:12

Jak odpalasz gre po wlaczeniu konsoli - to to nazywamy pierwszym odpaleniem demka (filmiku). Kolejne odpalenie filmiku - tzn jak skonczysz grac mecz, dasz powrot do menu i znow ci sie filmik owy zalacza. Ten juz da sie pominac.

Tak tez ci z konami napisali. Wiec nie wiem skad te minki, ze mialo byc inaczej :)

Dołączona grafika

#680 cwir

cwir

Playa

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 9726 postów
  • PSNidcwir

Napisano 15 wrzesień 2011 - 21:28:23

Ja zrozumialem ze przy kolejnych uruchomieniach dema juz nie trzeba bylo calego tego badziewia ogladac. To ze sie po meczu da zauwazylem, bez przesady...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: