Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fight Night Champion

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1793 odpowiedzi w tym temacie

#661 robinson

robinson

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 173 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 18:55:18

Pisałeś o tym patchu Robinson, dzisiaj pograłem 8 walk i o dziwo wszystkie wygrałem :D Wszystkie walki załatwione były piekielnie prawym mocnym, na 8 wygranych walk mam 7 KO bo jakiś mutant uciekł gdy padł po raz 1 na deski. Teraz ciekawiej się gra :)

no to gratuluje, ja byłem 40 w rankingu i dzisiaj wypadłem z pierwszej setki, każda walka przegrana, kompletnie blok mi w tej chwili nie działa i to najważniejszy problem, nie idzie kontrować spamerów, jedyna opcja to unik ale to nie pomaga, stamina ucieka jak głupia przeważnie ok 5 rundy mój zawodnik ledwo co chodzi, nie wiem na jakim levelu jesteś ale goście z czołówki walą w korpus tak że ręce opadają, nie mam pojęcia co tu robić, chyba się przerzucę na h2h bo owc w tej chwili jest przegięte albo stworze nowego zawodnika tylko że szkoda mi ponad 60 tys xp które prawdopodobnie przepadną no i oczywiście ponad 3000pkt, przed patchem szło mi naprawdę dobrze a teraz porażka goni porażkę :(
Dołączona grafika

#662 Bamek

Bamek

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidBlaszek

Napisano 30 marzec 2011 - 20:11:42

ja jestem początkujący :P dopiero 13 walk ;p

#663 Hervik

Hervik
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2011 - 09:56:18

Na wstępie witam wszystkich maniaków boksu :)
Mam jedno nurtujace mnie pytanie odnosnie rankingow w owc. Dlaczego w ogolnym rankingu widze swojego fightera, natomiast jesli przelacze na europe to juz tak jakbym nie walczyl ?? nie wiem czy wyraznie sie wypowiedzialem generalnie chodzi oto dlaczego moje id jest nie aktywne jakby w europie tylko na world. no i dlaczego nie ma regionu poland :P

#664 robinson

robinson

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 173 postów

Napisano 03 kwiecień 2011 - 10:25:22

Na wstępie witam wszystkich maniaków boksu :)
Mam jedno nurtujace mnie pytanie odnosnie rankingow w owc. Dlaczego w ogolnym rankingu widze swojego fightera, natomiast jesli przelacze na europe to juz tak jakbym nie walczyl ?? nie wiem czy wyraznie sie wypowiedzialem generalnie chodzi oto dlaczego moje id jest nie aktywne jakby w europie tylko na world. no i dlaczego nie ma regionu poland :P

Polski nie ma bo nie ma Singapore ma większe wtyki w ea :) żeby zobaczyć swój rank w europie musisz dać za porządkiem region-jaka waga-europa, jak Cie nie będzie no to nic na to nie poradzisz :)
Dołączona grafika

#665 Hervik

Hervik
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2011 - 10:33:44

no wlasnie nie ma mnie dlatego sie dziwilem eh :/

#666 robinson

robinson

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 173 postów

Napisano 03 kwiecień 2011 - 10:35:15

:whistling:

Użytkownik robinson edytował ten post 03 kwiecień 2011 - 15:42:31

Dołączona grafika

#667 wojtas17

wojtas17
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 14:47:45

mam kilka pytan.. Gram w multi i nie widze staminy i healt przeciwnika, czy mozna to jakos wlaczyc???? Druga sprawa to gdzie ta krew w walkach, czy trzeba to jakos wlaczyc czy co, poniewaz w multi rozegralem juz kilkanascie walk i nie widzialem kropli krwi rozciec, nic..

Ogólnie gierka spoko, duzo lepsza od fn4, ale i tak pozostane najwierniejszym fanem fn3:) szkoda ze wylaczyli serwery

#668 InF'ernaL

InF'ernaL

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 833 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidInFeSs

Napisano 04 kwiecień 2011 - 15:53:28

mam kilka pytan.. Gram w multi i nie widze staminy i healt przeciwnika, czy mozna to jakos wlaczyc???? Druga sprawa to gdzie ta krew w walkach, czy trzeba to jakos wlaczyc czy co, poniewaz w multi rozegralem juz kilkanascie walk i nie widzialem kropli krwi rozciec, nic..

Ogólnie gierka spoko, duzo lepsza od fn4, ale i tak pozostane najwierniejszym fanem fn3:) szkoda ze wylaczyli serwery

W opcjach masz opcję włączenia staminy, stamina + health lub nic. Jak grasz online swoim zawodnikiem to chyba zdajesz se sprawę z tego że Twój player ledwo co porafi uderzyć więc nie licz że będzie od razu rozcinąć na lewo i prawo.
A genius? That's nothing compared to me.

#669 kam354

kam354

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 20:25:32

W sobote kupiłem gierkę i wciągnęło mnie na maxa. Narazie gram w Legacy mode ale myślę, że za tydzień albo dwa włącze multi. Ogólnie gra wymagająca, jestem teraz na 20 miejscu i trzeba się nieźle napocić, żeby wygrać z tymi umiejętnościami co mój zawodnik w tej chwili ma. I mam pytanie może banalne, ale np. jak trenuje uniki głową, to gostek stoi w miejscu i się wogóle nie rusza. Za każdym razem dostanie workiem... Co trzeba zrobić aby zaczął robić uniki? Próbowałem analogami i innymi przyciskami ale nic. Trzeba coś zrobić w odpowiednim momencie czy jak?

Użytkownik kam354 edytował ten post 04 kwiecień 2011 - 20:26:24

#670 aniolekPL

aniolekPL

???????????

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 21:11:25

W sobote kupiłem gierkę i wciągnęło mnie na maxa. Narazie gram w Legacy mode ale myślę, że za tydzień albo dwa włącze multi. Ogólnie gra wymagająca, jestem teraz na 20 miejscu i trzeba się nieźle napocić, żeby wygrać z tymi umiejętnościami co mój zawodnik w tej chwili ma. I mam pytanie może banalne, ale np. jak trenuje uniki głową, to gostek stoi w miejscu i się wogóle nie rusza. Za każdym razem dostanie workiem... Co trzeba zrobić aby zaczął robić uniki? Próbowałem analogami i innymi przyciskami ale nic. Trzeba coś zrobić w odpowiednim momencie czy jak?

na youtubie sprawdź powinno być

#671 EviLorD

EviLorD
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 05 kwiecień 2011 - 12:06:20

Witam, mam pytanie, do czego wogóle jest online pass
nie wyszukuje mi graczy w lobby, to dlatego że go nie wpisałem ?

@edit
klikam przy uruchamianiu to pierwsze żeby wpisać online pass, i pozostaje tylko obrazek jak na okładce i po lewej coś się ładuje, i tak cały czas

Użytkownik EviLorD edytował ten post 05 kwiecień 2011 - 12:30:07

#672 kenny01

kenny01
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 06 kwiecień 2011 - 21:43:12

mam takie pytanie, czy tylko ja zauwazylem ze wraz z nowym patchem w trybie fight now calkowicie zaginela krew i nie da sie nikogo rozciac? jestem ogolnie zawiedziony, tyle bylo gadania o tej krwi a tu lipa, wcale jej nie ma, powtorka z FN4, szkoda ze czasy FN 1, 2 i 3 minely, tam byla krew i cala reszta ;/

#673 oszolom

oszolom
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 09:15:33

mam takie pytanie, czy tylko ja zauwazylem ze wraz z nowym patchem w trybie fight now calkowicie zaginela krew i nie da sie nikogo rozciac? jestem ogolnie zawiedziony, tyle bylo gadania o tej krwi a tu lipa, wcale jej nie ma, powtorka z FN4, szkoda ze czasy FN 1, 2 i 3 minely, tam byla krew i cala reszta ;/

Napewno jest mniej niz bylo na poczatku ale tez wez pod uwage skille przeciwnikow jak ja mam np.88 a startuje taki co ma 80 to jak przetrwa do 2 rundy maske ma juz oklepana tyle ze online nie ma przerwania walki przez TKO :mad: ja natomiast zauwazylem ze nie ma juz szybkich KO pada raz i koniec :mad:

#674 kenny01

kenny01
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 10:31:25

Napewno jest mniej niz bylo na poczatku ale tez wez pod uwage skille przeciwnikow jak ja mam np.88 a startuje taki co ma 80 to jak przetrwa do 2 rundy maske ma juz oklepana tyle ze online nie ma przerwania walki przez TKO :mad: ja natomiast zauwazylem ze nie ma juz szybkich KO pada raz i koniec :mad:

fakt flashów juz nie ma ale jesli tluke tysonem w pysk butterbeana przez 12 rund to krew by sie przydala. w wersji 1.0 pojawiala sie juz w 4 rundzie a teraz tylko same siniaki, czuje sie oszukany przez EA bo to glownie edla krwi kupilem nowy boks -_-

#675 robinson

robinson

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 173 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:11:34

tak sobie wrzuciłem, może ktoś skojarzy :)
Dołączona grafika

#676 wojtas17

wojtas17
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2011 - 12:50:51

[quote name='InF'ernaL' timestamp='1301928808' post='507502']
W opcjach masz opcję włączenia staminy, stamina + health lub nic. Jak grasz online swoim zawodnikiem to chyba zdajesz se sprawę z tego że Twój player ledwo co porafi uderzyć więc nie licz że będzie od razu rozcinąć na lewo i prawo.
[/qMam to wlaczone w opcjach, jak gram z cu to normalnie widac stamine przeciwnika, natomiast jak gram z innymi online to juz tego nie widze. A online gram przewaznie Mike Tyson i ani razu nie rozbilem nikomu łuku, czy nosa...

#677 chopers

chopers
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 kwiecień 2011 - 22:37:04

witam mam swoj GYM jak powalczyc z GYM rivals ? jak powalczyc z innym gymem ??

#678 InF'ernaL

InF'ernaL

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 833 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidInFeSs

Napisano 09 kwiecień 2011 - 10:59:21

ucięte

Ale Mike Tyson jaka Twój gracz nowy w online tak? My player taki? To przecież wszystkie statystyki mu spadają, jak każdemu innemu który zaczyna. Masz zaledwie jego wygląd i tyle.
A genius? That's nothing compared to me.

#679 kenny01

kenny01
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 14:31:59

Ale Mike Tyson jaka Twój gracz nowy w online tak? My player taki? To przecież wszystkie statystyki mu spadają, jak każdemu innemu który zaczyna. Masz zaledwie jego wygląd i tyle.

nie, gram normalnie w trybie fight now, z tego co czytam na zagranicznych forach kazdy sie bulersuje o to ze nowy patch wyeliminowal krew i wieksze obrazenia, z ciekawosci odinstalowalem aktualizacje i krew pojawila mi sie juz w 4 rundzie w 1 starciu ale teraz nie moge grac przez internet i utracilem 2 nowe ringi bokserskie, zasrane EA -_-

#680 NERVUS_PL

NERVUS_PL

GT addicted since '74

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • PSNidNERVUS_PL

Napisano 09 kwiecień 2011 - 15:22:49

nie, gram normalnie w trybie fight now, z tego co czytam na zagranicznych forach kazdy sie bulersuje o to ze nowy patch wyeliminowal krew i wieksze obrazenia, z ciekawosci odinstalowalem aktualizacje i krew pojawila mi sie juz w 4 rundzie w 1 starciu ale teraz nie moge grac przez internet i utracilem 2 nowe ringi bokserskie, zasrane EA -_-

Uuu... słabo. Zastanawiałem się nad zakupem, ale teraz mi przechodzi powoli. Niech jeszcze z kolejnym patchem wyeliminują najlepiej w ogóle ciosy i zastąpią je bitwą na poduszki... :down: Bo boks jako taki sam w sobie jest zbyt brutalny... Komu to przeszkadzało?

Użytkownik NERVUS_PL edytował ten post 09 kwiecień 2011 - 15:23:33

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: