Skocz do zawartości

Zdjęcie

Liga Fifa 11

• Zamknięty Temat jest zamknięty
476 odpowiedzi w tym temacie

#1 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:08:16

Dołączona grafika

Regulamin Fifa 11 Liga PS3 Site :

1. Zasady ogólne.

Regulamin obowiązuje całkowicie wszystkich bez żadnych wyjątków i każdy zobowiązuje się go przestrzegać. Za nieprzestrzeganie regulaminu grożą punkty karne lub usunięcie z turnieju!

• Liczba graczy : 16 (w jednej lidze)
    Liczba meczów : 1 runda licząca 15 kolejek
    Punktacja meczów : zwycięstwo 3 pkt, remis 1 pkt, porażka 0 pkt

2. Terminarz i rozgrywanie meczów.
  • Jeżeli ktoś nie może rozegrać meczu w podanym przez terminarz czasie zgłasza to do swojego przeciwnika jak i użytkownika kielczanCK nie później niż dwa dni przed planowanym rozegraniem meczu. Np. kolejka ma zostać rozegrana 24-25 października to gracz najpóźniej do 22 października musi poinformować przeciwnika i użytkownika kielczanCK. Taki mecz zostaje przełożony max o 7 dni. W ciągu tych 7 dni gracze muszą rozegrać mecz.
  • Wszystkie mecze powinny zostać rozegrane w czasie w jakim zostały one ustalone w terminarzu. Jeżeli gracz nie może się porozumieć ze swoim rywalem pisze do niego trzy wiadomości w odstępie minimum 6 godzin od kazdej wiadomości. Gdy rywal nadal nie odpowiada gracz zawiadamia użytkownika kielczanCK o zaistniałey problemie i wówczas wpisany zostaje walkower. Jeżeli sytuacja się powtórzy jeszcze raz gracz zostaje wykreślony z turnieju.
  • Obaj gracze po rozegraniu meczu są zobowiązani do poinformowania użytkownika kielczanCK o rozegraniu meczu i o jego wyniku. Nie może być bowiem tak, że wynik zgłasza tylko jedna osoba. Jeżeli obie strony podają różne wyniki to gracze powinni podać dowody w postaci mediów z gry, które wyjaśnią wszelkie niejasności.
Wiadomość do użytkownika kielczanCK z informacją o wyniku spotkania wyglądać powinna następująco :

PRZYKŁAD!!!

MECZ 3 KOLEJKI 
(PSNID GOSPODARZA) 1:0 (PSNID GOŚCIA) 
Mecz został rozegrany bez żadnych problemów. 
lub
Mecz został rozłączony i dograny zgodnie z regulaminem.

2. Rozłączanie meczów.
W momencie rozłączenia graczy zobowiązani są oni do rozegrania meczu ponownie jeżeli przerwany on został w czasie od 1 do 5 minuty meczu, gry natomiast mecz zostanie przerwany pomiędzy 6 a 90 minutą to trzeba uwzględnić wynik do momentu rozłączenia i rozegrać pozostałe minuty.

Czas grany ----> czas dogrywany po rozłączeniu

0 - 5 min ----> cały mecz
6 -10 min ----> 85 min
11-15 min ----> 80 min
16-20 min ----> 75 min
21-25 min ----> 70 min
26-30 min ----> 65 min
31-35 min ----> 60 min
36-40 min ----> 55 min
41-45 min ----> 50 min
46-50 min ----> 1 połowa
51-55 min ----> 40 min
56-60 min ----> 35 min
61-65 min ----> 30 min
66-70 min ----> 25 min
71-75 min ----> 20 min
76-80 min ----> 15 min
81-85 min ----> 10 min
86-90 min ----> 7min

UWAGA!!! JEŻELI KOMUŚ NOTORYCZNIE GRA "SAMA" SIĘ BĘDZIE ROZŁĄCZAŁA TO ZOSTANIE TAKA OSOBA UKARANY Z MIEJSCA 3 PUNKTAMI KARNYMI!!!
  • Gracz, który ukarany był czerwoną kartką przed przerwaniem meczu, musi niezwłocznie sfaulować piłkarza drużyny przeciwnej tak, aby ponownie zostać ukaranym czerwoną kartką. Faulu na czerwoną kartkę powinien dokonać tym samym piłkarzem, który posiadał ją przed przerwaniem meczu. Jeżeli piłkarz otrzyma żółtą kartkę zamiast czerwonej, to czynność faulowania należy powtórzyć tym samym piłkarzem, tak aby otrzymał on czerwoną kartkę. Jeżeli mecz został przerwany natychmiast po otrzymaniu przez piłkarza czerwonej kartki, a faul na czerwoną kartkę miał miejsce w polu karnym i w związku z przerwaniem meczu nie doszło do wykonania rzutu karnego, to po wznowieniu gry należy doprowadzić do sytuacji, w której rzut karny zostanie wykonany. W tym celu gracz, którego piłkarz został sfaulowany, musi oczekiwać z piłką we własnym polu karnym, a gracz, którego piłkarz został ukarany czerwoną kartką za faul na polu karnym, musi niezwłocznie sfaulować tym samym piłkarzem, piłkarza drużyny przeciwnej oczekującego z piłką we własnym polu karnym, tak aby ponownie otrzymać czerwoną kartkę i doprowadzić do przyznania rzutu karnego. Jeżeli piłkarz otrzyma żółtą kartkę zamiast czerwonej, to czynność faulowania należy powtórzyć, tak aby otrzymał on czerwoną kartkę. Powtórzenie faulowania na czerwoną kartkę, może nastąpić przed lub po wykonaniu rzutu karnego, ale nie może prowadzić do przyznania kolejnego rzutu karnego. Czas pozostały do dogrania meczu, łącznie z dodatkowymi minutami, jest liczony od momentu wznowienia gry po przyznaniu czerwonej kartki. Gracze po ponownym przyłączeniu do gry nie mogą w żaden sposób utrudniać przywrócenia stanu gry sprzed momentu rozłączenia, a w szczególności odwlekać rozpoczęcie meczu, czy też zwlekać z wykonaniem faulu. W sytuacji, gdy przed przerwaniem meczu obydwaj gracze otrzymali po tyle samo czerwonych kartek, po wznowieniu meczu powinni kontynuować grę bez faulowania na czerwoną kartkę.
3. Inne zasady.
  • Zespoły klasyczne są zabronione! Gramy tylko klubami!
  • Gracze mogą modyfikować formację jak i taktykę.
4. Specjalne sytuacje.

W sytuacjach szczególnych, które nie są objęte regulaminem, ostateczną decyzję ma prawo podjąć administrator rozgrywek. Ponadto kielczanCK jako organizator Ligi zastrzega sobie prawo do korekt wprowadzanych do powyższego regulaminu! 

Wszystkie osoby biorące udział w Lidze powinny przeczytać powyższy regulamin. W momencie, gdy osoba się wykłóca nie znając regulaminu może zostać na nią nałożona kara od 1 do 3 ujemnych punktów!

Lista 1 Ligi Fifa11 Ps3Site :

PSNID : PezLW          (gg: 28017599)
PSNID : Sammy_Jankis_25     (gg: 5085629)
PSNID : MarcinYahoo   (gg: 1983064)
PSNID : Fankis            (gg: 9954715)
PSNID : szymuR   (gg: 8664508)
PSNID : kielczanCK   (7530260)
PSNID : marcin_pp    (gg: 4343927)
PSNID : pasior1976    (gg: 9547439)
PSNID : saintgb1972   (gg: 28131683)
PSNID : voximdo     (gg: 2233449)
PSNID : budyn_gohan  (gg: 5560229)
PSNID : DeLO1996    (gg: 4390309)
PSNID : rafi49  (gg: 3208946)
PSNID : ziaja_snk     (gg: 3066281)
PSNID : chivu82    (gg: 28110133)
PSNID : Kolba665   (gg: 6901733)

Lista 2 Ligi Fifa11 Ps3Site :

PSNID : pol1111111112367   (gg: 4078703)
PSNID : gandihigh (gg: 5280279)
PSNID : Bomaw  (gg: 2400750)
PSNID : blackmamba707 (gg: 7341075)
PSNID : kuwka580  (gg: 2475606)
PSNID : Cala1982 (gg: 7685544)
PSNID : Veezo_  (gg: 2070318)
PSNID : KRIS_Ganos  (gg: 3314625)
PSNID : mardobos (gg: 3669479)
PSNID : Majkielq (gg: 7505388)
PSNID : venoxious (gg: 9721036)
PSNID : BMWM3_PAWEL  (gg: 28161617)
PSNID : BoniasPL  (gg: 8640952)
PSNID : ajvven  (gg: 3011820)
PSNID : Lecho  (gg: 28080248)
PSNID : piekarz06 (gg: 588555)

Lista 3 Ligi Fifa11 Ps3Site :

PSNID : BzyQ_777  (gg: 6851150)
PSNID : ognistydevil  (gg: 9507616)
PSNID : Papiczek  (gg: 4749333)
PSNID : Kuba-Blazej   (gg: 8390292)
PSNID : kasperstan  (gg: 194163)
PSNID : gieVu (gg: 1307621)
PSNID : nunhero  (gg: 9625375)
PSNID : MarekINT  (gg: 4166559)
PSNID : makauer  (gg: 4092487)
PSNID : Betoniarz89  (gg: 10002252)
PSNID : Andrzej19  (gg: 13315972)
PSNID : skrzypo  (gg: 13496948)
PSNID : pilchoworycerz  (gg: 2345582)
PSNID : MLODY_PT  (gg: 5079986)
PSNID : euzenioo (gg: 2524432)
PSNID : skrillex_pl (gg: 4647049)

Lista 3 Ligi Fifa11 Ps3Site :

PSNID : legionista87  (gg: 11294264)
PSNID : grzenio92u76yygg  (gg: 13361552)
PSNID : Sobix27  (gg: 1239068)
PSNID : schumipl  (gg: 1869044)
PSNID : bartus007  (gg: 8847519)
PSNID : feeverpl  (gg: 9563578)
PSNID : CodenamePL  (gg: 576907)
PSNID : Damian939  (gg: 6298030)
PSNID : waldi111  (gg: 28280875)
PSNID : Bello_22  (gg: 1626436)
PSNID : zabson1  (gg: 23642883)
PSNID : naruu18  (gg: 2509815)
PSNID : GibbsonAFC  (gg: 24757929)
PSNID : ksp  (gg: 8953498)
PSNID : Ziomal1987  (gg: 1784467)
PSNID : L_Messi123  (gg: 5325655)

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Pierwszy sezon jesteśmy w ligach w zależności kto kiedy się wpisał.

Po pierwszym sezonie pierwsze 8 osób z ligi 1 i 2 tworzą 1 Ligę, a drugie osiem osób z obu lig tworzy 2 Ligę i po drugim sezonie zaczynają się spadki i awanse.

Dokonałem także zmian w regulaminie. 

Zasady rozgrywki

w trakcie tworzenia...

Użytkownik kielczan edytował ten post 10 październik 2010 - 09:22:32

Dołączona grafika

#2 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 20:17:09

Można by także rozważyć zmniejszenie ligi przez co można by było utworzyć dwie ligi. Bo zapisanych mam już 8 rezerwowych, czyli jeżeli byśmy zredukowali liczbę graczy w jednej lidze do np. 16 to byśmy już mieli 12 osób do drugiej. Co o tym myślicie? 

Użytkownik kielczan edytował ten post 28 wrzesień 2010 - 20:38:40

Dołączona grafika

#3 Veezo

Veezo

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 226 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidVeezo_

Napisano 28 wrzesień 2010 - 20:17:44

Jak dla mnie to troche te zasady nie jasne, mianowicie z czerwona,zolta kartka albo karnym. Mamy biegac po murawie i kosic przecziwnika ? szkoda czasu, jak dla mnie dla takich noobow jak ktos dostal czerwona kartke i zrobil quit game powinien byc walkower!
Dołączona grafika

#4 BudynGohan

BudynGohan

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 200 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 20:20:26

"3. Inne zasady.

* Zespoły klasyczne są zabronione! Gramy tylko klubami!
* Gracze nie mogą używać swoich własnych ustawień zespołu. Używamy tylko standardowo dostępnych w grze."

Nie kapie 2 zasady z ustawieniami zespołów.Że co nie można formacji zmieniać i podstawowego składu?

#5 panucci82

panucci82

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 96 postów
  • PSNidchivu82

Napisano 28 wrzesień 2010 - 20:24:30

kielczan
najwazniejsze ustal jak to z tym wybieraniem zespolow bedzie bo narazie z tym jest najwieksza lipa
ja jestem za zakazem dla wielkich klubow bo to zadna przyjemnosc grac takimi zespolami
dla mnie nie ma problemu granie np.atletico czy fenerbache czy np.jakims fancuskim,ale jak ludzie beda chcieli grac barca,realem itp. to trudno trzeba bedzie grac(tylko nie co kolejke hehehee)

#6 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:07:49

kielczan
najwazniejsze ustal jak to z tym wybieraniem zespolow bedzie bo narazie z tym jest najwieksza lipa
ja jestem za zakazem dla wielkich klubow bo to zadna przyjemnosc grac takimi zespolami
dla mnie nie ma problemu granie np.atletico czy fenerbache czy np.jakims fancuskim,ale jak ludzie beda chcieli grac barca,realem itp. to trudno trzeba bedzie grac(tylko nie co kolejke hehehee)

Głosowanie się odbędzie jutro dlatego nie ma sensu pisać teraz co wybierasz bo tylko zaśmiecasz temat.

"3. Inne zasady.

* Zespoły klasyczne są zabronione! Gramy tylko klubami!
    * Gracze nie mogą używać swoich własnych ustawień zespołu. Używamy tylko standardowo dostępnych w grze."

Nie kapie 2 zasady z ustawieniami zespołów.Że co nie można formacji zmieniać i podstawowego składu?

Chodzi o to, że podczas meczu nie możesz zmieniać formacji na jakieś tam swoje. Skład możesz zmieniać, a formacje też ale tylko na te co standardowo są dostępne w Fifie 11.

Rozmwiając z paroma osobami, które organizują już takie turnieje od paru ładnych lat dowiedziałem się, że nie to jest wbrew pozorom ważny zapis w regulaminie. Bo trafiają się takie "ananasy", że wszystkie ustawienia jakieś swoje wprowadzają i wygrywają po 3:0 lub wyżej.

Zamieszczę tutaj kilka propozycji i każdy biorący udział w lidze będzie oddawał głos na to co jemu się najbardziej podoba. Jednak najpierw chciałem coś powiedzieć od siebie.

POMYSŁY :

1. Organizator podaje listę 20 drużyn z gry Fifa 11 (mniej więcej na taki samym poziomie) i losuje pomiędzy wszystkich uczestników ligi. Wtedy każdy będzie miał inną drużynę i będzie w miarę wyrównana rywalizacja.

2. Ogłaszamy, że w taki i taki dzień odbędzie się wybieranie drużyn i wtedy każdy wybiera sobie jedną drużynę, której już nikt nie może wziąść. Warunkiem wyboru drużyny jest liczba gwiazdek (np. 4).

3. Każdy gracz wybiera dwie drużyny o określonej liczbie gwiazdek i dzięki temu nie będzie meczy pomiędzy tymi samymi drużynami. Jeżeli spotkają się dwaj gracze, którzy mają takie same drużyny prawo do wyboru jako pierwszy drużyny ma gospodarz meczu, a gość musi się podporządkować i wybrać drugą swoją drużynę tj. inną niż gospodarz.

4. Każdy wybiera sobie drużynę poza największymi potęgami futbolu tj.: Barca, Real, Chelsea, Man Utd, Arsenal, Bayern, Inter. Myślę, że jakbyśmy zagrali drużynami o liczbie gwiazdek od 3,5 do 4 było by najciekawiej. Każdy by miał możliwie jak najbardziej wyrównany skład.

Każdy ma tylko jeden głos więc się zastanówcie przed dokonaniem decyzji żeby nikt nie żałował.

Ankieta, w której będzie można głosować powinna pojawić się dziś lub jutro.

Dołączona grafika

#7 Cala

Cala
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:14:52

A jak bedzie wygladal ksztalt tych lig??Pisales ze masz 27 osob wiec z powodzeniem mozna zrobic 2 ligi.
Co do wyboru druzyn to zwyciezca moze byc tylko pozycja nr 3

#8 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:31:29

Głosowanie jutro i nie zaśmiecajmy tematu.

Co do liczby graczy na ligę. Jutro głosowania i wszystko zostanie ustalone.  :thumbsup:

Najprawdopodobniej zostanie ona zmniejszona. 

Dołączona grafika

#9 Sammy

Sammy

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:32:14

Chodzi o to, że podczas meczu nie możesz zmieniać formacji na jakieś tam swoje. Skład możesz zmieniać, a formacje też ale tylko na te co standardowo są dostępne w Fifie 11.

Rozmwiając z paroma osobami, które organizują już takie turnieje od paru ładnych lat dowiedziałem się, że nie to jest wbrew pozorom ważny zapis w regulaminie. Bo trafiają się takie "ananasy", że wszystkie ustawienia jakieś swoje wprowadzają i wygrywają po 3:0 lub wyżej.

Rozumiem, że przegrywając mecz, tudzież dostając cz. kartke nie mogę podczas meczu zareagować i zmienić ustawienia zespołu jak mi sie podoba? Nie mogę ingerować w taktykę? Argument z "ananasami" całkowicie chybiony, bo przecież nikt nie używa cheatów tylko zmienia strategie, co jest częścią rywalizacji. Dołączona grafika

#10 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:36:24

Popatrz sobie na regulaminy serwisów, które turniejami w Fifę 11 zajmują się na codzień. Wszędzie taki zapis znajdziesz!

Powiedziałem jasno, że możesz zmieniać formacje i możesz zmieniać skład jak i taktykę ale bez wrzucania jakichś swoich super formacji. Tylko te standardowe! Jest ich tyle, że głowa mała więc Ci starczy spokojnie.

I nie pisz co chwilę pod moimi postami ten argument chybiony, tamten argument chybiony. Jesteś jak betonowa opozycja jeżeli wiesz o co chodzi. Nie obrażaj się.  :thumbsup:

Użytkownik kielczan edytował ten post 28 wrzesień 2010 - 21:47:08

Dołączona grafika

#11 Sammy

Sammy

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:57:54

Popatrz sobie na regulaminy serwisów, które turniejami w Fifę 11 zajmują się na codzień. Wszędzie taki zapis znajdziesz!

Powiedziałem jasno, że możesz zmieniać formacje i możesz zmieniać skład jak i taktykę ale bez wrzucania jakichś swoich super formacji. Tylko te standardowe! Jest ich tyle, że głowa mała więc Ci starczy spokojnie.

I nie pisz co chwilę pod moimi postami ten argument chybiony, tamten argument chybiony. Jesteś jak betonowa opozycja jeżeli wiesz o co chodzi. Nie obrażaj się. :thumbsup:

Ok wszystko super, bądź precyzyjniejszy następnym razem. BTW co rozumiesz przez 'super formację'? i jak sprawdzić, czy przeciwnik ma ustawioną standardową (tą jedną z tylu)?
Hehe nie obrażam się proszę o uzasadnienie konkretnego zapisu, a jeżeli tworzysz jakikolwiek regulamin powinieneś się z tym liczyć. Na marginesie argument o tym, że "jest to tam i tam" wybacz ale jest bezwartościowy, jeżeli nie wiesz dlaczego tam jest i nie umiesz wyjaśnić sensownie.Dołączona grafika Od teraz zgadzam się na wszystko w drodze demokratycznego głosowania Dołączona grafika

Użytkownik Sammy edytował ten post 28 wrzesień 2010 - 21:58:33

#12 EjNoxD

EjNoxD
  • Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 22:26:29

• Gracze nie mogą używać swoich własnych ustawień zespołu. Używamy tylko standardowo dostępnych w grze

ja rezygnuje w takim razie :) Nie mam zamiaru zostać wyrzucony z ligi bo bede chcial np napastnika wysunac bardziej do przodu :)

#13 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 06:17:32

Jeżeli tak bardzo wam się to nie podoba to przedyskutujemy temat i postanowimy coś żeby każdemu się podobało.
Dołączona grafika

#14 saintgb1972

saintgb1972

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 06:27:48

Zatem mamy poczatek regulaminu
jednak punkt " Gracze nie moga uzywac swoich wlasnych ustawien zespolu. Uzywamy tylko standardowo dostepnych w grze" trzeba bedzie tlumaczyc kazdemu z osobna :) , coprawda juz padlo wyjasnienie ale znajac zycie jeszcze niejeden z nas zapyta sie " ale o soo chodzi ........ " :)

Przejdzmy do kolejnego zagadnienia jesli mamy okolo 30 chetnych to jestem jak najbardziej za tym aby stworzyc dwie ligi .
Pozostaje poczekac na ankiete.

#15 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 06:29:35

Ankieta już dziś powinna zostać tu umieszczona. Wczoraj poinformowałem o tym moderatora więc proszę o cierpliwość.
Dołączona grafika

#16 Sir Siekier

Sir Siekier

Mala Liga LTE WROCI !!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2618 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNiderrorpl

Napisano 29 wrzesień 2010 - 10:17:31

Kielczan ty do mnie pisales a ja zapomnialem ci odpisac, zatem napisze tutaj.

Ja kiedys na innym forum wspolprowadzilem sobie lige fify 10. Mielismy 4 ligi po 16 graczy. Nie mniej do rzeczy.

Moim zdaniem zawsze bylo aby kazdy mogl sobie wybrac zespol i z nim sie identyfikowac. Zatem jesli bedziemy mieli lige 20 osob to mysle po pierwsze ze to za duzo ludzi. Nie znajdziecie bowiem np 20 zespolow z 5 gwiazdkiami. Proponuje przeszukac ligi i poszukac zespoly z okreslona iloscia gwiazdek, np te 5. Wypisac tutaj na forum te zespoly. Okazuje sie ze jest ich 16 to taka lige 1 robicie. Wowczas robicie wybor druzyny i np robicie temat gdzie osoby wg zgloszen wybieraja sobie druzyne. Daje sie danej osobie np 6 godzin na wybor, jesli ona wy tym czasie nie wybierze leci na koniec kolejki. Tak do wyczerpania zapasow. Nastepnie aby wszystko bylo w miare realne dobrze przyjac jakies zasady co do kartek, np 3 kartki zolte - pauza w nastepnym meczu. Kartka czerwona - pauza w nastepnym meczu. Wowcz istnieje tez samokontrola w nastepnej kolejce. Taki przeciwnik kogos kto ma zawodnika z czerwona kartka sprawdza jego sklad, patrzy zawodnika nie ma to graja dalej. Jest zawodnik (poparte to musi byc jakims dowodem w stylu np fota) to wowczas po prostu walkower. Zatem oprocz klasyfikacji ligowej robicie klasyfikacje kartek oraz jesli chcecie strzelcow. Mysle ze lidze 16 znajda sie 3 osoby ktore beda robic odpowiednie dzialy.

Co do pisania wynikow to proponuje nowy temat gdzie wg schematu bedzie pisac:

Gospodarz - gosc

wynik

statystyki (jesli komus sie chce moze przepisac cale statystyki z meczu, jednak najwaznijsze to bramki i ewentualne kartki)

Opis meczu, rowniez jest ciekawa opcja poniewaz zapelni innym tak zwany bank informacji o danym teamie... Wypowiadaja sie obie strony ewentualnie po uzgodnienu jedna strona dokonuje przegladu wydarzen. Nie muisi byc to relacja z meczu wielka ale wazne aby jakies inofrrmacje byly.

Oczywiscie mysle ze przyda wam sie dzial pilkarski bo w zasadzie to na starcie bedzie potrzebowac duzo tematow...

Wyniki meczy, kalendarz, tabela, zolte kartki, strzelcy, fifa 11 ogolnie, fifa 11 ustawki do gry w jedym zespole, fifa 11 - online 1vs1. Oczywiscie pierssze 5 temat bedzie mnozone przez ilosc lig. Jednak ja proponue aby ligi mialy max 16 graczy. Jesli utworzycie kolejne ligi to wowczas niech juz beda zespoly z 4 gwiazdkami.

A no i ustalcie ewentualne spadki i baraze pod koniec sezonu. Gdy mysmy prowadzili lige to wowwczas mielismy na tydzin do zagrania 3 kolejki. Czas byl od niedzieli polnocy do do np soboty rana. Tak aby osoby zajmujace sie tym mogly w niedziele raniutko (aby nie zabierac im czasu z rodzina) zaaktualizowac wszsytko i wowczas jeszcze przed rozpoczeciem kolejnej 3-kolejki bedzei wszystko wiadomo.

Jakies pytania?

....

#17 cwir

cwir

Playa

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 9687 postów
  • PSNidcwir

Napisano 29 wrzesień 2010 - 10:23:11

Macie ankiete.

#18 EjNoxD

EjNoxD
  • Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 13:48:14

Ja już Ci napisalem o co chodzi z tą zmianą taktyki na PW
I to powinno być zabronione a nie wybieranie jakis taktyk swoich
Znajdzmy 16 zespolow z 5 i 4,5 * albo 12 z 5* a jak nie ma to dorzucic najlepsze z 4.5* i 2 liga z druzynami 4.5 i 4* i juz :) a jak bedzie 3 liga to z 3.5*

Zrobić losowanie by bylo ciekawiej i tyle :)

Użytkownik EjNoxD edytował ten post 29 wrzesień 2010 - 13:48:33

#19 cwir

cwir

Playa

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 9687 postów
  • PSNidcwir

Napisano 29 wrzesień 2010 - 14:14:17

Niepojete jest dla mnie jak mozna zabraniac ustawiania swoich taktyk i formacji... Niech mi jakis zwolennik takiego zakazu to uzasadni prosze, bo nie czaje.

No ale wasza sprawa :)

#20 kielczan

kielczan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 14:25:22

Ja już Ci napisalem o co chodzi z tą zmianą taktyki na PW
I to powinno być zabronione a nie wybieranie jakis taktyk swoich
Znajdzmy 16 zespolow z 5 i 4,5 * albo 12 z 5* a jak nie ma to dorzucic najlepsze z 4.5* i 2 liga z druzynami 4.5 i 4* i juz :) a jak bedzie 3 liga to z 3.5*

Zrobić losowanie by bylo ciekawiej i tyle :)

Jeżeli zrobimy awanse i spadki to osoby z 3 ligi jeżeli by taka powstała mieli by ciekawie awansując do ligi wyższej bądź nawet do tej pierwszej. Grając drużyną z 3,5 gwiazdki przeciwko Realowi, Barcie itd. Więc tutaj będzie się trzeba zastanowić.

A wracając do tych formacji. EjNoxD napisał mi na PW co o tym myśli i co powinno być zakazane, a co nie. Zobaczymy co wybierze większość w ankiecie i wtedy zmienimy ewentualnie treść tego zapisu w regulaminie.

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: