Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dark Souls

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7811 odpowiedzi w tym temacie

#861 winiasz

winiasz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 636 postów

Napisano 13 październik 2011 - 20:54:51

@Up
Bardzo malo ich w grze jest a broni od smoka jest chyba 5. Poczekaj do konca gry i zacznij ulepszac bron ktora najbardziej odpowiada Ci. Bardzo dobry jest np Priscilla Dagger z A do dexta.

Tak - 55h za jednym podejsciem. Obszar gry jest dosc duzy (ale nie jakos gigantyczny) - choć na pierwszy rzut oka moze wydawac sie sredniawy to jest masa ukrytych lokacji itp. Ja np dodam od siebie ze nabilem 88lvl a nie widzialem wszystkich miejscowek/nie pokonalem wszystkich bossow. Ash Lake nie znalazlem np w ogole. Wiele lokacji nawet dokladnie nie zwiedzilem ze wzgledu na poziom trudnosci ( Deeps i Blighttown).

Co do NG+ to ktos puscil plote ze wszystkie materialy do upgradu znikaja - to nie jest prawda. Wszystko poza Quest Itemkami przechodzi do nowej gry.

No i musze sie wam pochwalic - 3,7k dmg w bossa z tutoriala i tyle samo w Taurus Demona - atak z zeskoku. Oba demony zawinely sie na 1 strzal :D A bron to Fire Giant Cube + 10 . Chyba tak sie nazywa... w kazdym razie wielkosc paly jest podobna do wielkosci mojej postaci. To sa chyba te paly co uzywaja te takie jakby golemy z Blighttown.

Jakby ktos mial jakies pytanie do NG+ to chetnie odpowiem.

A i dodam ze souli leci 2x wiecej. Znaczy mam wrazenie ze czasami wiecej niz 2x ale z tych najbardziej charakterystycznych przeciwnikow to lec x2. Hp nie maja duzo wiecej ale dmg... to przegiecie. Np podstawowy Undead Soldier zabija mnie na 2 strzaly a mam ponad 1000hp i dobry armor.

Ogolnie na NG+ zmienila sie troche walka, jest znacznie szybsza i duzo ciezsza. Nie ma czasu na zastanawianie sie a najlepsza obrona jest atak - taka prawda. Ginie sie na 2 ataki a czasami nawet 1 ale wiekszosc moobkow schodzi na hita.

Pozdrawiam i zycze powodzenia z ostatnim bossem. Piszcie jaki sLvl wbiliscie po przejsciu bo jestem ciekawy...

Ja pierdziele. Batman dostał 10/10... Znowu. Od miesiąca mam dylemat czy brać Gacka czy Darka.Pytanie do Dark/Demons Souls. Co oznacza A(awesome?), B(bad?), C, D (ocena pomocnika, statystyki działające na broń)? Drugie Pytanie Do Dark Souls. Pytanie o ekwipunek. Często zmieniamy broń? Co ze zbroją? W Demon's całą grę się chodziło w najlżejszej skórce jak to jest w DrS? Dużo zbroi? Ładne? Więcej jest puszek czy lekkich pancerzy?

Zbroi i ogolnie itemkow jest... BARDZO DUZO. Ja sam co chwila zmienialem zbroje bo kazda miejcowka wymagala troche innego podejscia. Bron zmienialem czesto dopoki nie ulepszylem na +15 alb Fire +10. Jesli chcesz moge porobic zdjecia mixowanych setow bo design zbroi jest po prostu KOZACKI! Kazda zbroja wyglada super i to nie tylko sety ale mixowane zestawy...

Co do literek przy broni - dziwi mnie ze grales w Demons Souls i nie wiesz o co chodzi... - S jest najlepsza chociaz nie znalazlem ani jednej broni z takim multiplerem. Chodzi o bonus od statow. Tzn jesli masz np Topor i ma on przy ikonce sily E to znaczy ze sila broni rosnie wraz ze wzrostem pktow sily jakie posiada twoja postac. Tyle ze E tzn ze bardzo malo rosnie. Natomiast S jest ogromnym multiplerem i najlepsze bronie maja S.

Dla przykladu podam 2 broniem. Moja palka normalnie miala dmg 130 i multipler B. Po ulepszeniu na +15 i przy 50 str. miala dmg 320 + 287(to 280 to jest wlasnie bonus od sily) ale pozniej znalazlem topor co mial na poczatku 90 ataku ale multipler A - i przy ulepszeniu na +15 mial dmg 270 + 350.

Normalnie wydawac by sie moglo ze palka jest silniejsza ale dzieki multiplerowi A od str sila toporu wzrastala duzo bardziej z kazdym lvlem (zarowno broni jak i postaci) az w koncu przegonila palke. I za kazdy jeden pkt str topor bedzie dostawal wiecej dmgu niz palka.

Mam nadzieje ze zrozumiales...

Użytkownik winiasz edytował ten post 13 październik 2011 - 21:03:43

Dołączona grafika

#862 FimbulvinterPL

FimbulvinterPL

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 196 postów

Napisano 13 październik 2011 - 21:18:37

Co do literek przy broni - dziwi mnie ze grales w Demons Souls i nie wiesz o co chodzi... -

Mam nadzieje ze zrozumiales...

Wiem co to znaczy, ale nie wiem.. co to znaczy (masełko). Chodzi o to, że każda litera ma swój odpowiednik. (chyba). S to super? B bad?
Kilka fotek zobaczę z chęcią.
~60h na przejście za pierwszym razem? Ładnie.

Użytkownik FimbulvinterPL edytował ten post 13 październik 2011 - 21:33:50

#863 winiasz

winiasz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 636 postów

Napisano 13 październik 2011 - 21:37:57

S-E - wydaje mi sie ze jest to pewna parafraza systemu oceniania w ameryce. Tam jest od F -czyli u nas 1 do A czyli u nas 6. W grach czasami (np w dmc3/4) jest podobny system oceniania i raczej kazdej literce nie jest przypisana nazwa. Chociaz w DMC z tego co pamietam to bylo D-dope, C-cool, B-...eee nie pamietam, A-awsome, S-super, SS-sweet, SSS - SSStylish!

Tutaj jest to tylko oznaczenie i nie ma zadnego rozwiniecia...
Dołączona grafika

#864 Duch_75

Duch_75

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 215 postów

Napisano 13 październik 2011 - 21:49:27

Mam takie pytanko, jestem na początku znalazłem 2 pierścionki "Blue Tearstone Ring" i "Ring of Sacrifice" czy one są jednorazowe? ten drugi to napewno, a ten pierwszy

Z tego co zauważyłem względem Demons Souls to nie można zasadzić backstaba z zaskoczenia np. stoi sobie zawodnik tyłem i zawsze mi go atakuje zamiast wbić kose w plecy, natomiast podczas samej walki to już bez problemu ... druga sprawa to strzelając z łuku w trybie precyzyjnym (z celownikiem) trafiając w głowę/szyję zadajemy większy dmg niż np w klate, w Demons Souls gdzie nie trafił tyle samo HP zabierało

a i jeszcze jedno, jest gdzieś sprint? w Demons S. chyba po dociśnięciu L3 ostro przyspieszał kosztem wytrzymałości

Użytkownik Duch_75 edytował ten post 13 październik 2011 - 21:54:08

Dołączona grafika

#865 winiasz

winiasz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 636 postów

Napisano 13 październik 2011 - 22:00:09

Wiem ze double post ale tutaj mam screeny (nie mam sprzetu do zrzutu ekranu z TV wiec screeny sa bardzo prymitywna metoda robione) i nie chce robic jednego mega dlugiego posta.

1) http://imageshack.us...1011203914.jpg/

2) http://imageshack.us...1013220846.jpg/

3) http://imageshack.us...1013220856.jpg/

4) http://imageshack.us...1013221049.jpg/

5) http://imageshack.us...1013221057.jpg/

6) http://imageshack.us...1013221212.jpg/ <- Moja bron co bije 3,7k dmg w bossow.

7) http://imageshack.us...1013221254.jpg/

8) http://imageshack.us...1013221306.jpg/

9) http://imageshack.us...1013221513.jpg/

10) http://imageshack.us...1013221630.jpg/

11) http://imageshack.us...1013221756.jpg/

12) http://imageshack.us...1013221920.jpg/

13) http://imageshack.us...1013222241.jpg/

14) http://imageshack.us...1013222410.jpg/

15) http://imageshack.us...1013222744.jpg/

Tylko 2 kompletne sety sa tutaj przedstawione, pewnie wiecie ktore. Reszta to mieszanki. I od razu mowie ze wiekszosc itemkow nosilem dluzej niz 10min i to nie dlatego zeby popatrzec ale po prostu przygotowac sie do etapu/bossa.

Ktory wam sie najlepiej podoba? Jakie bronie?

Pozdrawiam. Pokazujcie swoje kreacje :D

Użytkownik winiasz edytował ten post 13 październik 2011 - 22:04:10

Dołączona grafika

#866 Leito_PL

Leito_PL

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidLeito_PL

Napisano 13 październik 2011 - 22:10:16

Mam pytanie:
Wbiłem 17 lvl Knightem i zrobilem teraz dodatkowo Pyromancera bo chcialem zobaczyc jak sie nim gra. Pyro fajny ale jak zwiekszyc liczbe Fireballi z 8 ? I czy pyromancer ma jakies inne czary oprucz Fireballi bo nie wiem czy nim kontynuowac jestem dopiero po 1 bossie. I w co dawac u Pyromancera ktos tutaj nim gra ^^ ?
Dołączona grafika

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4e35620ad0f6f431954740

#867 Joxer TeaMan

Joxer TeaMan

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 669 postów

Napisano 13 październik 2011 - 22:17:21

A ten tego, jakie statystyki są najważniejsze dla maga w tej grze? I czym on walczy, skoro walka TYLKO czarami jest wykluczona?

JoxerTeaman.png

#868 ognik

ognik

Użytkownik

• Zbanowani
  • Pip
  • 238 postów

Napisano 13 październik 2011 - 22:20:08

Mam takie pytanko, jestem na początku znalazłem 2 pierścionki "Blue Tearstone Ring" i "Ring of Sacrifice" czy one są jednorazowe? ten drugi to napewno, a ten pierwszy

Z tego co zauważyłem względem Demons Souls to nie można zasadzić backstaba z zaskoczenia np. stoi sobie zawodnik tyłem i zawsze mi go atakuje zamiast wbić kose w plecy, natomiast podczas samej walki to już bez problemu ... druga sprawa to strzelając z łuku w trybie precyzyjnym (z celownikiem) trafiając w głowę/szyję zadajemy większy dmg niż np w klate, w Demons Souls gdzie nie trafił tyle samo HP zabierało

a i jeszcze jedno, jest gdzieś sprint? w Demons S. chyba po dociśnięciu L3 ostro przyspieszał kosztem wytrzymałości

Da się zabijać gości z tyłu.Trzeba mieć tylko odpowiedni pierścień.Pierścień otrzymałem po zabiciu {niechcący}takiego gościa co go uwolniłem w podziemiach gdzie jest Capra Demons.Jak go założysz to możesz chodzić po cichu i jak ktoś nie patrzy w twoją stronę to go zaciukasz przez zaskoczenie.Ja narazie uzbierałem duszyczki na klucz od kowala i otworzyłem te wrota w garden,Farmiłem cały dzień za zamkniętymi drzwiami.Mam dzisiaj lv 74 i pakuję w str oraz dex.Jeszcze dwa dni farmienia i idę dalej.Wtedy to będę killer.Zapuszczę się na motyla a potem na Hydrę.I jeszcze pytanko tak na szybko bo mam fazę-do czego służy pierścień Wolf coś tam...Jak wytrzeżwieję to dalej farmie.Pozdrawiam.

#869 B1G1pl

B1G1pl
  • Użytkownicy
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 13 październik 2011 - 22:25:01

No ja przeszukuje wszystko i mam 12 kompletnych setów, teraz moge kontrowac wszystko, poisony curse, fire... kazdy set ma inne specjalizacje. Wielki miecz z ogona smoka w ash lake jest przegiety, zdecydowanie najlepsza bron w grze.... teraz mam ponad 500 dmg, przy moim 100 siły i 362 lvl przedostatni boss padl po 10 strzałach, wiekszosc ostatnich potworow co wchodza mi w droge pada po 1 strzale, te wieksze po 2.... ostatniego bossa zostawiam sobie na jutro ;) powklejam tez seciki wszystkie bo niektore wygladaja zajebiscie. od NG++ pogram w koncu normalnie, bo teraz wiekszosc byla farma + szukanie itemków

Użytkownik B1G1pl edytował ten post 13 październik 2011 - 22:26:57

#870 SmaleC

SmaleC

Full Contact Weapon

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1564 postów

Napisano 13 październik 2011 - 22:31:47

No ja przeszukuje wszystko i mam 12 kompletnych setów, teraz moge kontrowac wszystko, poisony curse, fire... kazdy set ma inne specjalizacje. Wielki miecz z ogona smoka w ash lake jest przegiety, zdecydowanie najlepsza bron w grze.... teraz mam ponad 500 dmg, przy moim 100 siły i 362 lvl przedostatni boss padl po 10 strzałach, wiekszosc ostatnich potworow co wchodza mi w droge pada po 1 strzale, te wieksze po 2.... ostatniego bossa zostawiam sobie na jutro ;) powklejam tez seciki wszystkie bo niektore wygladaja zajebiscie. od NG++ pogram w koncu normalnie, bo teraz wiekszosc byla farma + szukanie itemków

Trick z dragon head na infinite souls sobie zapodales?

68v7.png

#871 winiasz

winiasz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 636 postów

Napisano 13 październik 2011 - 22:33:50

Moglbys zarzucic screenem i statami tego miecza? Kurde... zaluje ze nie bylem w ash lake teraz : / Co fakt dmg mam grubo ponad 600 ale fajny miecz jest fajny :D
Dołączona grafika

#872 Fighterzysko

Fighterzysko

Sir Fighter

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 13 październik 2011 - 23:12:31

Niezle stary! Chce wiedziec jedno. Jesli bede pakowal postac to jest w koncu latwiej czy nie. Jedni pisza tak a inni inaczej. Ktory smok dal ci ten mieczyk, jak do niego dotrzec i jak najlatwiej go ubic? Co do tych setow zbroii, to da sie je jakos zapisywac i miec je gotowe czy robisz notatki w zeszycie?:D Dzis udalo mi sie dotrzec do drugiego dzwona i wbilem za wielka krate. Buszowalem po zamku, zebralem fajna wlocznie i ubilem jakiegos olbrzyma, ktory rzucal glazami. Potem spadlem w przepasc i zginalem:/ warto tam wrocic? Jest tam cos ciekawego?
Dołączona grafika
www.dark-souls.pl - polskie forum Dark Souls

#873 ognik

ognik

Użytkownik

• Zbanowani
  • Pip
  • 238 postów

Napisano 13 październik 2011 - 23:57:26

Nareszcie wyszła gra roku.O takich grach się dyskutuje i szuka wsparcia.Przypomniały mi się czasy Vagrant Story.Oby więcej takich gier wychodziło!!!!

#874 Flinston

Flinston

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów

Napisano 14 październik 2011 - 05:16:10

Niezle stary! Chce wiedziec jedno. Jesli bede pakowal postac to jest w koncu latwiej czy nie. Jedni pisza tak a inni inaczej. Ktory smok dal ci ten mieczyk, jak do niego dotrzec i jak najlatwiej go ubic? Co do tych setow zbroii, to da sie je jakos zapisywac i miec je gotowe czy robisz notatki w zeszycie?:D Dzis udalo mi sie dotrzec do drugiego dzwona i wbilem za wielka krate. Buszowalem po zamku, zebralem fajna wlocznie i ubilem jakiegos olbrzyma, ktory rzucal glazami. Potem spadlem w przepasc i zginalem:/ warto tam wrocic? Jest tam cos ciekawego?

Aby dostać ten mieczyk musisz się udać do ash lake,a do Aby dostać się do ash lake musisz w blightown na samym dole gdzie są bagna znajdziesz na jak by drzewo z odnogą, wchodzisz tam dochodzisz do konca i udeżasz mieczem w ścianę, idziesz dalej znowu dochodzisz do końca i znowu walisz mieczem w ścianę:), następnie dojdziesz do great hollow, tam jak zejdziesz na sam dól to dojdziesz do ash lake :) w ash lake na końcu jest smok z którym możesz wejść w pakt,podchodzisz do niego od tyłu i walisz mu w ogon i tadatadam masz miecz:)ten smok nie atakuje więc luzik:)

Kukis23.png

#875 DeusEx

DeusEx

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 86 postów

Napisano 14 październik 2011 - 06:20:23

Niezłe macie poziomy postaci przyznaje - 362 LOL czemu nie 712 ;) Dopiero co niedawno ubiłem smoczka z kryształowej jaskini - lvl. 55 - o ile sam smoczek nie stawiał oporu to jego ogon i owszem. A jak się za bardzo cieszył i zaczął merdać ogonkiem to były emocje :) Po kilkunastu próbach i chwilach zwątpienia w końcu się udało takie właśnie momenty pozostają w pamięci na długo :)
Czy SL pomaga - może i pomaga jednak IMHO - bardziej pomaga odpowiedni sprzęt i jak to mawiał Morfeusz w Matrixie - adaptacja i improwizacja.
Dołączona grafika

#876 maro1973

maro1973

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 14 październik 2011 - 06:33:49

Zabiłem BK na wiezy. Smok odleciał,później wrócił ale za każdym razem kiedy wchodzę na górę on znika.I jeszcze jedno odrósł mu ogon. odstrzeliłem drugi raz ale nic nie dropnął.

#877 Fighterzysko

Fighterzysko

Sir Fighter

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 14 październik 2011 - 07:25:53

Aby dostać ten mieczyk musisz się udać do ash lake,a do Aby dostać się do ash lake musisz w blightown na samym dole gdzie są bagna znajdziesz na jak by drzewo z odnogą, wchodzisz tam dochodzisz do konca i udeżasz mieczem w ścianę, idziesz dalej znowu dochodzisz do końca i znowu walisz mieczem w ścianę:), następnie dojdziesz do great hollow, tam jak zejdziesz na sam dól to dojdziesz do ash lake :) w ash lake na końcu jest smok z którym możesz wejść w pakt,podchodzisz do niego od tyłu i walisz mu w ogon i tadatadam masz miecz:)ten smok nie atakuje więc luzik:)

Dzieki za odp. Dzis wieczorem go zdobede! Wczoraj odkrylem kilka nowych miejscowek. Ta gra jest wielka. Dotarlem do jakiegos wulkanu, ktos pokonal tego bossa? Tak samo ten smok przy urwisku w drodze do blightown(tam gdzie jest pelno niebieskich smokow) warto go ubic?
Dołączona grafika
www.dark-souls.pl - polskie forum Dark Souls

#878 Flinston

Flinston

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów

Napisano 14 październik 2011 - 08:31:55

Podobno jakoś można przejść z blighttown bagna do valley of drakes, ale szukalem i nie znalazlem, czy ktoś może napisać jak tam dojść?

Kukis23.png

#879 KUDLATY_666

KUDLATY_666

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 14 październik 2011 - 09:22:56

Podobno jakoś można przejść z blighttown bagna do valley of drakes, ale szukalem i nie znalazlem, czy ktoś może napisać jak tam dojść?

Mozna, jak jestes na samym dole przy ognisku w tunelu idz w prawo (w strone pajaczkow) i do gory przy wykorzystaniu kola mlynskiego jako windy zasuwasz do gory i zaraz masz tunel do alei smoczkow :biggrin:
Jestem w Andor Lando ale sie cofnalem do poczatkowych lokacji bo myslalem, ze potem sie nie da. w Ash lake jak mam pakt ze smokiem to moge oddac mu luski, tylko czy warto? 50 level osiagniety a Sen's Tower spedzila mi sen z powiek :tongue: Jak tam bedziecie na gorze warto przeskoczyc przepasc do baszty jest tam koles i pewien klucz do klatki dajacy skrot dla mnie zbawienny w tej lokacji, ile razy zrobilem lot w dol to glowa boli.

#880 Flinston

Flinston

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów

Napisano 14 październik 2011 - 09:53:54

Mozna, jak jestes na samym dole przy ognisku w tunelu idz w prawo (w strone pajaczkow) i do gory przy wykorzystaniu kola mlynskiego jako windy zasuwasz do gory i zaraz masz tunel do alei smoczkow :biggrin:
Jestem w Andor Lando ale sie cofnalem do poczatkowych lokacji bo myslalem, ze potem sie nie da. w Ash lake jak mam pakt ze smokiem to moge oddac mu luski, tylko czy warto? 50 level osiagniety a Sen's Tower spedzila mi sen z powiek :tongue: Jak tam bedziecie na gorze warto przeskoczyc przepasc do baszty jest tam koles i pewien klucz do klatki dajacy skrot dla mnie zbawienny w tej lokacji, ile razy zrobilem lot w dol to glowa boli.

Dzięki śliczne, kurcze szukalem tam i widocznie ślepy bylem :)

Kukis23.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: