Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry Na Kierownicę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1 marko

marko

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 222 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 18:18:21

Będę miał kierownicę g25 Jakie gry by się nadawały najlepiej Jakie polecacie i jakie będą chodzić w systemie biegowym H

#2 Ventura

Ventura
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 18:25:16

Będę miał kierownicę g25 Jakie gry by się nadawały najlepiej Jakie polecacie i jakie będą chodzić w systemie biegowym H

Najlepiej kup Gt5p i poczekaj na premiere pełnej wersji :P

#3 marko

marko

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 222 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 19:46:57

a jakie jeszcze polecacie gt5 najlepsze ze wszystkich gier na kierownice z ps3 ?

#4 qgar

qgar

mgr inz. :D

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3894 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 19:51:23

Ferrari challenge i supercars challenge (supercars to sequell i jest tam wiekszosc ferrari z pierwszej odslony plus inne superbryki jak astony martiny itd). Sa to gry symulacyjne i dlatego godne polecenia na g25. Na poczatku trudno mi bylo sie przestawic do grida (jedynki), golnie glatego ze gralem na trybie 900 stopni. Po zmianie w opcjach na 270 i przyswojeniu zachowaina, nawet przyjemnie mi sie jezdzilo w ta -->ARCADOWKE<--. Nie probowalem dirta (nie mam) ani NFSa shifta chociaz kurzy sie na polce. Za to swieta trojca to Gran Turismo 5 prologue i Ferrari/Supercars Challenge.
betatesterzy to gatunek wymarly
Dołączona grafika

#5 marko

marko

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 222 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 20:08:05

:-) jeszcze jakieś typy bo w przyszlym tygodniu kupuje gierki Wlasnie chodzi mi o typowe symulatory nie arcade

#6 qgar

qgar

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3894 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 20:14:09

Mozliwe ze cos przegapilem, ale oprocz tych trzech kroli nie kojarze innego tytulu podchodzacego pod symulacje.
Dołączona grafika

#7 Lodecki

Lodecki

Loża Szyderców

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:16:26

Mam Logitech Driving Force GT i najlepiej mi się jak do tej pory grało w NFS Shift z kamerą w środku jest naprawdę spoko w sumie to chwilowo jedyna gra która mi się wkręciła na kole :)
Dołączona grafika

#8 keil

keil

Beginner

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 710 postów

Napisano 13 marzec 2010 - 17:01:00

dirt 2 bardzo ok na kierownice, shift taki sobie, ferrari wczoraj zagrałem z 20 minut powiem ze bardzo bardzo trudna jest

#9 Sir Siekier

Sir Siekier

Mala Liga LTE WROCI !!

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2618 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNiderrorpl

Napisano 13 marzec 2010 - 17:45:49

Moim skromnym zdaniem najlepsza gra na kierownice obecnie dostana jest Nfs Shift. Cala gre przjechalem na kierownicy i uwazam to za bardzo fajne doswiadczenie.

....

#10 qgar

qgar

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3894 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 11:53:21

Ktore ma sie nijak do symulacji. Autami sie jezdzi jak wozkami widlowymi z kolami skretnymi z tylu :)
Dołączona grafika

#11 Melon PS3

Melon PS3

Gran Turismo 5

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1247 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidM-e-l-o-n

Napisano 14 marzec 2010 - 20:48:23

Dokładnie, w shifta da się grać na kierownicy, ale czy są to jakieś szczególnie fajne przeżycie to wątpię (chociaż nie jest źle)... podobnie sprawa się ma z Midnight club: Los Angeles :whistling:
Dołączona grafika

#12 WalusJDM

WalusJDM

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 22:53:05

Przy odpowiednich ustawieniach Shift na G25 ociera się o symulację i gra się wtedy bardzo przyjemnie, a ten kto twierdzi inaczej chyba jeszcze nigdy nie prowadził auta. :sleep::thumbsup:

#13 Lukasz

Lukasz

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 06:54:29

Tzn. ja powiem tak , jeżeli ktoś kiedykolwiek prowadził auto , to nie będzie do tego porównywał żadnej gry , natomiast w temacie kierownicy , to mam tylko dwa słowa do powiedzenia : "Gran" oraz "Turismo" .
Dołączona grafika
A w Uncharted gram tak ( Animacja ) .
Jak pomogłem , to kliknąć
plusika .

#14 marko

marko

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 222 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 11:51:49

Ja właśnie gram w gt5 super gierka A kierownica g25 Rewelacja aż się nie chce dłoni od niej odrywać Dzięki za odp. A Dirt 2 fajne>? I jeszcze pytanko wiem że to nie to forum ale z jedną gierkę na Pc jaką polecacie do tej kierownicy ?

Użytkownik marko edytował ten post 15 marzec 2010 - 11:56:24

#15 WalusJDM

WalusJDM

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 13:27:46

Tzn. ja powiem tak , jeżeli ktoś kiedykolwiek prowadził auto , to nie będzie do tego porównywał żadnej gry

Mam Prawo Jazdy od 8 lat, przejechane trochę ponad 250tys km. Zdarza mi się pojeździć trochę szybciej, nieraz na granicy przyczepności i moim skromnym zdaniem Shift i GT5 Academy to pozycje, które liznęły temat symulacji w mniejszym bądź większym stopniu. W obu tytułach prowadzenie/ zachowanie auta (oczywiście cały czas mówimy o grze na G25) jest podobne do tego co może się stać w rzeczywistości, kontrowanie w poślizgach jest dość realistyczne, zarówno jak zjawisko nadsterowności oraz podsterowności i myślę, że w takiej grze można sobie wyrobić podstawowe nawyki w sytuacjach ekstremalnych. A jeżeli masz wątpliwości co do porównywania do gier - powinieneś zagrać w Life For Speed oczywiście na G25.

#16 Melon PS3

Melon PS3

Gran Turismo 5

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1247 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidM-e-l-o-n

Napisano 15 marzec 2010 - 14:56:53

@Walus
To zapodaj te ustawienia do g25 w shiftcie :)

A dirt2 na g25 z włączona skrzynia +/- jest k-a-p-i-t-a-l-n-y :D

P.S Chcesz go kupić? Bo chyba sprzedaje :P
Dołączona grafika

#17 marko

marko

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 222 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 15:15:43

no nie wiem może ale narazie chyba nie bo musze kupić stojak do kierownicy. A co do gier na Pc na tą kierownicę ma ktoś jakieś doświadczenie

#18 jdaniels

jdaniels

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 231 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 17:33:15

Z gier na PC polecam rFactor + dobre mody bo jest tego masa i nie wszystkie są rewelacyjne, możesz spróbować na początek kolekcję ligowych modów z simracing.pl. Oprócz tego bardzo fajna zabawa jest w Race07 i dodatek GTR Evolution. Ostatnio w jakimś pakiecie można było to kupić za śmieszne pieniądze. Ze starszych tytułów za grosze GT Legends i GTR2. A jeśli chcesz spróbować najlepszej symulacji na PC jaką dane mi było posmakować to iRacing.com. Tyle, że to dość specyficzny produkt i trochę kaski może zjeść jak się rozochocisz ;)

#19 WalusJDM

WalusJDM

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 17:39:05

@Walus
To zapodaj te ustawienia do g25 w shiftcie :)

Jak tylko odbiorę Shifta mogę wrzucić na forum moje ustawienia :thumbsup:. Pozdro

#20 Melon PS3

Melon PS3

Gran Turismo 5

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1247 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidM-e-l-o-n

Napisano 15 marzec 2010 - 17:54:00

No to czekam :)

Z gier na pc może jeszcze może TDU by się nadał ;)
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: