Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konsola Na Tv Nie Dziala

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 risto-gt

risto-gt
  • Użytkownicy
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 17 październik 2009 - 15:39:07

Na poczatku sie przywitam jako ze to moj pierwszy post na tym forum ;)
A wiec co do tematu to mam taki problem: mianowicie chodzi o to ze zawsze gralem na moim LCD Full HD i wszystko zalacza sie ladnie i pieknie. Ale dzisiaj wzialem konsole do szwagra i chcielismy sobie zagrac. No wiec wzialem kabelek ten do euro zlacza i podlaczam wszystko tak jak to teoretycznie powinno byc. Wlaczam TV, naciskam AV i czarno. Nic sie nie dzieje. Tak jak by nie bylo sygnalu. I stad pytanie, czy da sie to jakos wlaczyc na zwyklym starym TV?

#2 emil

emil
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 17 październik 2009 - 15:41:40

WItaj.Musisz zresetował ustawienia graficzne ps3.Przytrzymaj przycisk on/off do 3 piknięć na tym przodnim panelu.. :D

#3 noox

noox
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 17 październik 2009 - 15:42:15

Może to być wina ustawień konsoli bo skoro mówisz, że u siebie grasz na FullHD to coś mogło się poustawiać lub coś stało się z gniazdkiem AV jak masz coś po ręką to podłącz to do tego gniazda.

#4 JaTuNowy

JaTuNowy

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 104 postów

Napisano 17 październik 2009 - 15:44:47

da się, tylko trzeba przestawić ps3 żeby wyświetlało obraz przez inny kabel. Niestety żeby przełączyć się z HDMI na AV trzeba to zmienić w menu "ustawienia" a jeżeli nic nie widzisz bo masz przełączony na inny kabel to nic nie można zrobić.
Wniosek: przed wyjściem zmień w ustawieniach żeby obraz wyświetlany był przez AV

#5 risto-gt

risto-gt
  • Użytkownicy
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu

Napisano 17 październik 2009 - 15:47:28

dzieki koledzy :) O takie odpowiedzi mi chodzilo.

#6 emil

emil
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 17 październik 2009 - 15:49:39

Spróbuj mojego sposonu..Napewno zadziała...Wiem co mówię....Nie trzeba zmieniać zadnych ustawien przed przpięciem konsoli...Przytrzymaj tylko do 3 piknięcia Przycisk on/off i Będzie śmigać

#7 JaTuNowy

JaTuNowy

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 104 postów

Napisano 17 październik 2009 - 16:32:32

jesteś pewny? mi to nie działa

#8 play

play

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 488 postów

Napisano 17 październik 2009 - 16:35:55

da się, tylko trzeba przestawić ps3 żeby wyświetlało obraz przez inny kabel. Niestety żeby przełączyć się z HDMI na AV trzeba to zmienić w menu "ustawienia" a jeżeli nic nie widzisz bo masz przełączony na inny kabel to nic nie można zrobić.
Wniosek: przed wyjściem zmień w ustawieniach żeby obraz wyświetlany był przez AV

Totalna bzdura!! Wystarczy włączając ps3 przytrzymać przycisk on/off kilka sekund aż usłyszysz piknięcia. Ustawienia obrazu się zresetują i będzie działać na zwykłym TV.

Dołączona grafika

ten temat też mądrością po gałach nie wali....już nie mogę się doczekać jak przyjdzie kill i zawali jakiegoś fail gifa...

#9 emil

emil
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 17 październik 2009 - 16:41:05

Tak jestem pewnien tego co napisalem.Użytkownik powyżej ma racje. :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt