Skocz do zawartości

Piraty

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_p-zajc_*

Gość_p-zajc_*
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2007 - 09:24:13

Mam pytanie, czy mając PS3 można je przerobić tak, aby działały na nim gry piraty?

#2 Zia

Zia

Super Użytkownik

• Newbie
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 09:31:47

na razie nie, moze za rok albo dwa

#3 Perkel

Perkel

Gracz ze stażem 18 lat ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 10:59:18

oby nigdy ! Poza tym zawsze soft jest ulepszany i jak ktoś znajdzie coś do wrzucenia pirata to trzeba się liczyć np z Banem na sieci albo tym że nie będziesz miał już nowszego softu i zostaniesz w tyle za resztą :)

#4 Piotrk

Piotrk
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 11:33:09

Soft można zawsze wgrać przez pendrive  ;)

#5 Frosty-PL

Frosty-PL

Stara Gwardia

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 875 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 12:25:26

tak ale wtedy nie bedziesz mogl odpalac piratow...

#6 witus

witus

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 12:34:40

Mam nadzieję, że Playstation 3 nie zostanie złamane i na szczęście nie będzie piratów. Nie rozumiem ludzi, czemu je chcą - czy robienie z siebie złodzieja im się podoba? Przykładowo ja kupuję tylko oryginalne gry - nie żal mi pieniędzy, a nie jestem bogaty. Na PC świetne gry można kupić za 20 zł, a nowe tytuły i tak stanieją - przykładem może być gra Jade Empire - na początku roku 100 zł, a teraz 60 zł :) Na Playstation 3 będą niedługo gry z serii Platynowej, w granicach 50-75 zł :)

#7 FireMan

FireMan

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 13:12:02

p-zajc z policji jesteś ??  :-[ :P
A tak na serio PS3 zostanie złamana , i najprawdopodobniej będzie to zmodyfikowany soft (tak jak w psp) , bo z chipem będzie dużo kłopotów , a swap magic to raczej będzie niewygodny , a napęd pójdzie sie jeb**  =] ;D
A co do gier , to koszt samej płyty to 50-100zł , więc gra chodziła by po ok. 125zł , no może 100 , co by nie było opłacalne dla gracza i "sprzedawcy" , gdyz orginała możemy kupić już za 100zł w stanie idealnym(za 80zł widziałem motorstorma bez pudełka).
Platynowa seria pojawi się prawdopodobnie za rok (teraz to jest za wcześnie) , bo raczej nie powodu , żeby za grę płacić 220zł.
A do póki gry będa drogie i będa chętni , do tego czasu będą piraci...
Dołączona grafika

#8 Frosty-PL

Frosty-PL

Stara Gwardia

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 875 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 13:40:36

Predzej czy pozniej ceny BD spadna (podobnei bylo z dvd) wiec piracenie nie bedzie problemem kiedy ps3 zostanie zlamane.

#9 AmonTool

AmonTool
  • Użytkownicy
  • 32 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidAmonTool

Napisano 23 sierpień 2007 - 07:41:11

narazie w produkcji jest "ISO LOADER"  na dzien dzisiejszy niedoskonaly :]

Dołączona grafika

Specnaz Soldiers The Name Wanna Play

#10 Gość_Psychol_*

Gość_Psychol_*
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 10:33:18

A przeciez niektore gry mozna nagrac na dvd9 :P Fear zarmuje niecale 4 giga ;p A Resistance 16 - 8 giga filmow ;) A sa pirackie gry z PSS ?? zeby sie dalo za darmo ściągać??

#11 Pigmej

Pigmej

Użytkownik

• Newbie
  • Pip
  • 90 postów

Napisano 24 sierpień 2007 - 10:44:58

Mam nadzieję, że Playstation 3 nie zostanie złamane i na szczęście nie będzie piratów. Nie rozumiem ludzi, czemu je chcą - czy robienie z siebie złodzieja im się podoba? Przykładowo ja kupuję tylko oryginalne gry - nie żal mi pieniędzy, a nie jestem bogaty. Na PC świetne gry można kupić za 20 zł, a nowe tytuły i tak stanieją - przykładem może być gra Jade Empire - na początku roku 100 zł, a teraz 60 zł :) Na Playstation 3 będą niedługo gry z serii Platynowej, w granicach 50-75 zł :)

Mowimy tu o grach na PS3 a nie na PC...

A przeciez niektore gry mozna nagrac na dvd9 :P Fear zarmuje niecale 4 giga ;p A Resistance 16 - 8 giga filmow ;) A sa pirackie gry z PSS ?? zeby sie dalo za darmo zciagac ??

Da sie uruchomic pirackie gry z PS2 na PS3, bez chipa??

#12 spider

spider

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 537 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidvermeil

Napisano 24 sierpień 2007 - 13:44:01

pierwsza osoba, która napisze coś na tematu nielegalnego uruchamiania gier dostanie bana, a temat zostanie usunięty. Widzę, że za bardzo się rozkręcacie w tym temacie, więc ostrzegam.

#13 spider

spider

Super Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 537 postów
  • Gadu-Gadu
  • PSNidvermeil

Napisano 24 sierpień 2007 - 13:59:24

mam to samo, nie lubię używanych gier.
Dyskusje na temat piratów? Ok, ale wszelkie sposoby, tutoriale itp. dotyczące uruchamiania piratów to już propagowanie piractwa i na tym forum nie ma na to miejsca.

#14 KJ

KJ

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 219 postów

Napisano 24 sierpień 2007 - 14:09:30

Ja chciałbym tylko żeby SONY pozwoliło na uruchamianie własnych produkcji (dema, proste gry). W tym celu mogłoby udostępnić swoje SDK dla ludzi. Na żadne piraty nie mam ochoty ale pooglądać dema robione przez ludzi ze sceny to mam ogromną (kto pamięta komputer AMIGA i demka robione np. przez RED SECTOR  <uklon>)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Font:
Arial | Calibri | Lucida Console | Verdana

Font Size:
9px | 10px | 11px | 12px | 10pt | 12pt

Color: